Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Empires 3: The WarChiefs -okiem Bambuska

17 postów w tym temacie

Hakken

Wczoraj opowiedzieliśmy wam o Age of Empires III, aby pójść za ciosem dziś postanowiliśmy zmieścić tekst o dodatku do tej gry: War Chiefs. Jeżeli marzyło wam się przeprowadzenie rewolucji, lub zagranie Indianinem, to jest to pozycja w sam raz dla was. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Age of Empires 3: The WarChiefs -okiem Bambuska" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atak artylerii jedynym momentem, w którym widać działanie Havoka? To są jakieś żarty. A zawalanie się budynków, a odstrzeliwanie części ruchomych młynów? Wszystko furczy w powietrzu aż miło. Jak już krytykujecie słabą fizykę w tej grze (akurat) to piszcie o tym, co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w AoE 3 u kumpla i zastanawiałem się nad kupieniem AoE3 + WarChiefs i.. ten tekst wzbudził we mnie mieszane uczucia. Teraz nie wiem czy AoE czy Fable...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje, ze nie mam dodatku i nie zamierzam kupic... za malo zmian jak dla mnie... BTW Kolejny dobry tekst do poczytania ;-)

Niby jest pare innowacji, ale jakos mnie to nie przekonuje... Nie lubie Indian, zwalszcza podanych w taki sposob... jakos dodatek do AoE2 tez nie przypadl mi do gustu, ale w niego gralem przynajmniej, (pozyczony mialem od kumpla, bo mi szkoda bylo kasy ;-D) a w ten chyba nie zagram nawet... Mimo iz tez moge pozyczyc sobie, ale jakos mnie to nie bawi :-)

Poczekam na AoE4, mimo iz bedzie w bardzo trudnym do zrobienia na modle Age of Empires czyli 1 i 2 Wojna Swiatowa, tak przynajmniej pokazuje moj album, w ktorym jest AoE IV z zolnierzem z IIWS, a AoE V jest pokazana jako jakis super Mech... oby to nie byla prawda :-)

P.S. W tekscie jest blad... nie ma silniku Havoc jest silnik Havok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gry mam, gram i jestem zadowolony :D jednego żałuje... że spóźnilem się na pre-order AoE III :D nie mam kufla ;( a tekst jak zawsze... miło się czytalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny artykuł - krytyka aż kipi z tego tekstu. Wszystkie wady zostały napiętnowane i skrzętnie odnotowane w tekście. Natomiast zalety? Jakby przyciemnione tymi wadami. Na przykład tryb multiplayer zupełnie jakoś pominięty przez autora - toż to można o nim pisać i pisać. Specjalny shell stworzony do gry dający nam możliwości te pokroju z WarCraft 3.

Sam posiadam AoE3 + TWC kupione razem za 125zł i nie żałuje wydanej kasy na tą pozycję no może pozostaje rozczarowania jakości instrukcji w TWC w stosunku do podstawki, ale to akurat wina CDProjekt, które zresztą postąpiła w podobny sposób z HoMM HoF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 18:36, SirMatman napisał:

Teraz nie wiem czy AoE czy Fable...


Przecież to dwie gry z rożnych półek, jeśli jednak chodzi ci o pieniądze - na co warto wydać? Polecam Fable. Zanim skończysz grać, uzbierasz na AoE+WarChiefs. Fable jest średnio długa, ale można ją rozegrać na kilka sposobów i jest... tania, więc nie ma co kombinować.
A jeśli chodzi o tekst to jest przyzwoity.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, Bambus, pisze się Hiszpan a nie Hiszpanów. A tak poza tym, czemu ta krytykujesz Age''a??. Nie wspomniałeś dosłownie NIC o multiplayer, a pisałeś z 2 strony o kampanii, która i tak jest lepsza od tej z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst bardzo zgrabny, jednak nie miałem okazji jeszcze spróbować swych sił w WarChiefs, jednak zamierzam niedługo nadrobić te zaległości. Mam nadzieję, że będzie przynajmniej tak dużo dobrej zabawy jak w przypadku podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 21:02, Bajuj napisał:

Tekst bardzo zgrabny, jednak nie miałem okazji jeszcze spróbować swych sił w WarChiefs, jednak
zamierzam niedługo nadrobić te zaległości. Mam nadzieję, że będzie przynajmniej tak dużo dobrej
zabawy jak w przypadku podstawki.


No ja pierwszy raz po włączeniu TWC i zagraniu kampanii odniosłem wrażenie, że to zupełnie nowa gra - tak się przeraziłem, że po dziś dzień (2miesiące po zakupie), wciąż uciekam przed grą Indianinami, a sam trzęsę majtami gdy podczas rogrywki MP pojawia się Indianin. Oni są zupełnie jak zerg + protos ze StarCrafta, gdzie liczy się szybki rush i podłożenie pod bazę świni (wieżyczki) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek mam, i gra przynosi wiele frajdy jeżeli lubie się te klimaty. Moim zdaniem Ensemble Studios wyszło naprawdę świetne usupełnienie do podstawki. Cóż jeszcze chciec? A co do teksu to bardzo miło sie czyta, i sadzę również że może zachęcic niektorych do zakupu tego jakże świetnego dodatku. Ze swojej story mogę tylko wszystkim polecic grę, bo to kawał świetnej roboty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra moim zdaniem na single player wystarcza na jeden weekend (mówię o graniu z głową), ale jej urok polega na świetnym trybie multiplayer. Nikt, kto nie zagrał na eso moim zdaniem nie ma prawa wypowiadać się w tym temacie, zgodnie z powiedzeniem, kto nie spróbuje ten nie wie. Dodatek zmienia klimat całej rozgrywki. Nowe nacje indian diametralnie różnią się od tych europejskich. Nie mam zastrzeżeń zarówno do grafiki jak i do dźwięków w grze, bo są wspaniałe. Denerwujący jest fakt, że nie było jeszcze od premiery podstawki momentu, aby gra była dobrze zbalansowana. Zawsze jest tak, że któraś nacja przewyższa inne. Być może 11 mocno różniących się od siebie nacji to za dużo by można było je idealnie zbalansować. Za granicą jest to gra bardzo popularna, ale niestety w Polsce sprzedają się wszelkiego rodzaju produkty Blizzarda i n-ta część NFS''a czy Fify. Widocznie w grach takich jak ta trzeba za dużo myśleć, aby coś osiągnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram już w AoE III od dluzszego czasu tak samo jak w AoE III - the War Chiefs
Moim zdanie |Gra jest Zajebista tylko ma 1 -
patche trzeba samemu sciagac bo w grze to nie funkcjonuje i wystepuje w muliplayerze
Błąd sumy kontrolnej przez to ze glupiego patcha nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować