Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_of_game

Co lepsze skype czy gadu gadu?

117 postów w tym temacie

Ale...są to 2 programy co prawda służące do tego samego ale się od siebie różnią. Jak masz słuchawki to korzystaj ze Skype''a jak nie to gg...proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam aqq. To taki komunikator z wapstera. Ma g-g tlena skypa itd. itp. Przy okazji co tydzień dostaje tapetke albo dzwonek na komórke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat taki sobie, ale odpowiem. Jeżeli chodzi o popularność komunikatora wśród moich znajomych, to wygrywa Gadu-Gadu. Ale osobiście wolę komunikator Skype™, który przypadł mi do gustu pod każdym względem. Gdyby nie to, że moi znajomi korzystają z Gadu-Gadu - miałbym zainstalowany tylko ten drugi komunikator internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 19:00, Maciex94 napisał:

Ja używam aqq. To taki komunikator z wapstera. Ma g-g tlena skypa itd. itp. Przy okazji co
tydzień dostaje tapetke albo dzwonek na komórke

według mnie skype jest sto razy lepszy od gg .bo go używam gg też mam ale nie wiem poco go mam !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Gadu-Gadu, bardziej praktyczne ;-)

Skype''a też mam, chociaż nie używam, mało przydatne dla osoby nieposiadającej mikrofonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 10:18, Lord of game napisał:

> mam nobowskie pytanie jak ustawić w skype ,żeby mikrofon działał??? :P

ja też tego nie moge ustawić ;[

sry komp mi sie wiesza i nie na ten temat mi pisze <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie mało trafne porównanie. GG służy głównie do rozmów tekstowych a Skype do głosowych, ewentualnie z użyciem kamerki.

Skype używam, żeby z kumplami gadac. GG nie używam, dawno przesiadłem się na Tlena i jestem wiecej niż zadowolony. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie mało trafne porównanie. GG służy głównie do rozmów tekstowych a Skype do głosowych, ewentualnie z użyciem kamerki.

Skype używam, żeby z kumplami gadac. GG nie używam, dawno przesiadłem się na Tlena i jestem wiecej niż zadowolony. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować