Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_of_game

Co lepsze skype czy gadu gadu?

117 postów w tym temacie

Ja do skype nie mam przekonania ponieważ bez kamerki i mikrofonu nie ma co go instalować więc wole gg bo ma bardziej rozwiniętą opcję pisania i można nauczyć się szybko pisać na klawiaturze komunikując się z innymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 15:55, Pendrakhan napisał:

Ja do skype nie mam przekonania ponieważ bez kamerki i mikrofonu nie ma co go instalować więc
wole gg bo ma bardziej rozwiniętą opcję pisania i można nauczyć się szybko pisać na klawiaturze
komunikując się z innymi ludźmi.


kamerka wcale nie jest potrzebna ja akurat nie mam a ze skype-a lorzystam moge se pogadać z kuzynką z irlandi za free i nie używamy kamerek gg też jest fajne ale nie można tego porównywć bo to jest przeznaczone do innych celów bo skype do gadania a gg do pisania więc zależ co kto woli robić czy pisac czy gadac ja osobiście bardziej wole gadać nie wiem jak inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skype i gadu gadu i oba są dobre. Tylko do pisania lepsze jest gadu gadu, a do rozmów z kamerką skype.
Wynik.... Remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak se lubisz pogadać z kimś przez kamerkę i mikrofon to najlepszy jest Skype... GG jest lepsze do pisania, można gadać z większą ilością znajomych jednocześnie, a na Skype trudno byłoby się wyrobić :P Co jest lepsze? Oba programy są dobre i oba polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:16, 93raider napisał:

Jako że wolę gadać, wybieram GG.


Postawiłeś dość ciekawy argument, skoro oba programy służą do rozmowy, czyli potocznie "gadania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od dłuższego czasu jadę na skajpie (kamerka + mikrofonik), choc nie ukrywam, że i gg jest często eksploatowane (a raczej tlen komunikator, bo przecież tam też mam kontakty z gg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 15:55, Pendrakhan napisał:

Ja do skype nie mam przekonania ponieważ bez kamerki i mikrofonu nie ma co go instalować więc
wole gg bo ma bardziej rozwiniętą opcję pisania i można nauczyć się szybko pisać na klawiaturze
komunikując się z innymi ludźmi.



A co w skype myślisz że nie można hę ;> też masz chat równie taki sam jak w gg. Poza tym Skype się cały czas rozwija , A gg zgapiło rozmowy no i co nowe jakies radio internetowe wprowadziło (jak by to była jakaś nowość)
Lepsze Radia już widziałem niz na gg. Bez kamery Tez można rozmawiać ile się da i za darmo. Poza tym nigdy mnie jeszcze nie zawiódł a gg ostatnio ma trzaski cały czas sie rozwala hmmmm. Skype nigdy sie nie posypał i ma lepszą wysyłke plików niz gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak narazie wolę GG ...
dlaczego?

* przyzwyczajenie
* WSZYSCY moi znajomi używają gg

skype? tego programu używam zwykle tylko żeby sobie pogadać z siostrą przez mikrofon + kamerka ( bo sis w Anglii teraz przesiaduje :P ) ... no more ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego, bo do rozmów moim zdaniem jest lepsze gadu-gadu, ale jeśli chodzi o przesyłanie plików to wygrywa tutaj zdecydowanie Skype. Pliki przesyłane przez gg bardzo często dochodzą z błędami a jeszcze częściej w ogóle nie idzie nawiązać połączenia, bo a to firewall coś blokuje a to jeszcze jakiś tam inny powód sie znajduje. Szkoda, że skype ma tak średnio wygodny interfejs i głównie za tą sprawą przegrywa z gg jeśli chodzi o rozmowy (bez użycia mikrofonu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:54, zerohunter napisał:

Może mi ktoś podać "namiary" na rozmowę testową?Potrzebuję przetestować mikrofon.

użytkownik -echo123 ,płeć -kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 15:55, Pendrakhan napisał:

Ja do skype nie mam przekonania ponieważ bez kamerki i mikrofonu nie ma co go instalować
więc wole gg bo ma bardziej rozwiniętą opcję pisania i można nauczyć się szybko pisać
na klawiaturze komunikując się z innymi ludźmi.


Ja używam tego i tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:12, ziomal1234 napisał:

Ja używam tylko GG bo jest o wiele lepszy od Skypa.


Zależy do czego, bo do przesyłania plików Skype jest na pewno lepszy. Po pierwsze przebiega ono praktycznie zawsze bez problemów (nie ma komplikacji przy nawiązaniu połączenia i zawsze plik dochodzi nieuszkodzony). Druga sprawa to transfer. W przypadku gg mam zwykle wysyłanie do 30kb/s, a w Skypie dochodzi ono nawet do 150kb/s czyli różnica jest wręcz kolosalna. Przyznaje jednak że interfejs w gadu-gadu jest znacznie czytelniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować