Zaloguj się, aby obserwować  
ferbi

Banki - który wybrać?

1131 postów w tym temacie

Ja kiedyś miałem konto w BZ WBK (studenckie). Wszystko pięknie, zero opłat i nagle po 2 latach dostaję monit z banku, że mam nieautoryzowany debet. Okazało się, że po 2 latach została mi wydana nowa karta za którą bank sobie policzył coś ok. 25 zeta. Jako, że akurat w tym momencie nie miałem pięniedzy na koncie, powstał wspomniany debet. Oczywiście dodatkowo szanowny bank policzył kaskę za ten debet i za wysłanie monitu :/ Trochę mnie ta przygoda kosztowała, zrezygnowałem z usług tego banku i jestem zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 1 I 2006r. bank PKO BP zmienia tabele opłat i prowizji. Przelewy w systemie PKO Inteligo będą płatne - po 50gr. Także prowadzenie kont ulegnie drobnej podwyżce. --- to w ramach wcześniejszej dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 1 I 2006r. bank PKO BP zmienia tabele opłat i prowizji. Przelewy w systemie PKO Inteligo będą płatne - po 50gr. Także prowadzenie kont ulegnie drobnej podwyżce. --- to w ramach wcześniejszej dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 15:38, Ad_aM21 napisał:

będą płatne - po 50gr. Także prowadzenie kont ulegnie drobnej podwyżce. --- to w ramach wcześniejszej
dyskusji :)


ejj...!

"PKO Inteligo" a "Inteligo" to dwa różne konta o którym mówisz? o opcji konta PKO czy o niezależnym koncie Inteligo?

bo my mówimy o inteligo.pl a nie "elektronicznym^ENTER" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja aktualnie mam konto w banku BPH. konto SEZAM Student. 3zl za prowadzenie konta, chyba ok 3tys moge max wyciagnac z konta w ciagu dnia. przelewy przez internet bez opłat i do tego system zabespieczen (podczas przelewu przychodzi ci SMS z kodem ktory musisz wklepac zeby zaakceptowac przelew). konto mam od wakacji i problemow zadnych nie ma :) dalej nie bede sie rozpisywal co i jak bo mozna sprawdzic:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w mBanku, i bardzo sobie ( innym też :) chwalę je. Największą zaletą jest Supermarket Funduszy Inwestycyjnych za free..... innych zalet nie ma po co wymieniać, bo zwykle pokrywaja się z ofertą konkurencji.

50gr za przelew, zlecenia stałe za darmo ( płatne tylo przez mLinię, ). Mówię oczywiście o eKoncie :)

A jaka wygoda- przelew z domu, w ciągu 2 minut :D ( Inne banki też to mają, ale mBank był pionierem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
A nie wiecie jak jest z przelewami z zagranicy w Mbanku? Trochę czytałem na stronie, ale nie za bardzo zrozumiałem niestety:(
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 21:32, maniekk napisał:

Witam.
A nie wiecie jak jest z przelewami z zagranicy w Mbanku? Trochę czytałem na stronie, ale nie
za bardzo zrozumiałem niestety:(
Pozdrawiam.

Przelewy z zagranicy są przeliczane na złotówki i wpływają na Twoje konot. Natomiast jeżeli chcesz przesłać pieniądze z mBanku gdzieś zagranicę, to niestety taka opcja jeszcze nie jest dostępna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 22:07, ferbi napisał:

Przelewy z zagranicy są przeliczane na złotówki i wpływają na Twoje konot. Natomiast jeżeli
chcesz przesłać pieniądze z mBanku gdzieś zagranicę, to niestety taka opcja jeszcze nie jest
dostępna :(

Tyle to wyczytałem. Chodzi mi o to jak przesłać pieniądze z zagranicy do mbanku. Na stronie jest trochę namieszane i w końcu nie wiedziałem jak to się robi.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 13:51, maniekk napisał:

> Przelewy z zagranicy są przeliczane na złotówki i wpływają na Twoje konot. Natomiast jeżeli

> chcesz przesłać pieniądze z mBanku gdzieś zagranicę, to niestety taka opcja jeszcze nie
jest
> dostępna :(
Tyle to wyczytałem. Chodzi mi o to jak przesłać pieniądze z zagranicy do mbanku. Na stronie
jest trochę namieszane i w końcu nie wiedziałem jak to się robi.
Pozdrawiam.

Musisz podać:
Nr IBAN
Kod SWIFT
Nazwe i adres banku
Swoje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zmianą konta w banku teraz jestem w Inteligo. Co mi polecacie?? Nie orientuje się jakie warunki są w innych bankach więc pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 14:26, rolek85 napisał:

Zastanawiam się nad zmianą konta w banku teraz jestem w Inteligo. Co mi polecacie?? Nie orientuje
się jakie warunki są w innych bankach więc pomóżcie :)

A dlaczego chcesz zrezygnowac z Inteligo? Czy przyczyną jest nieciekawa wg. Ciebie oferta czy przyczyny osobiste o których nie chcesz pisać? Po prostu jestem ciekaw i chciałbym porównać oferty bo ja również posiadam Inteligo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaty za prowadzenie konta nie są zbyt ciekawe bo są wyższe niż w powiedzmy PKO BP Inteligo, różnica jest niewielka jedyne 4 zł ale dla stażysty to i tak jedno obre piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować