• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
VoytaS_tk

RollerCoaster Tycoon 2 + Windows Vista Home Premium

Pytanie

Witam, jesli podobne pytanie bylo albo podobny temat na forum to przepraszam z gory. Ale mam pytanie czy rct 2 bedzie dzialac pod Vista ? Bo niechcem wydac 20 zl zeby sobie popatrzec na opakowanie. Czy ktos z CDP moze mi odpowiedziec na to pytanie czy juz testowal ?

Pozdrawiam VoytaS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.03.2007 o 20:29, VoytaS.tk napisał:

Witam, jesli podobne pytanie bylo albo podobny temat na forum to przepraszam z gory. Ale mam
pytanie czy rct 2 bedzie dzialac pod Vista ? Bo niechcem wydac 20 zl zeby sobie popatrzec na
opakowanie. Czy ktos z CDP moze mi odpowiedziec na to pytanie czy juz testowal ?

Pozdrawiam VoytaS


Witam, ja cały czas grałam na XP i było super ale pd kilku dni mam Vista Home Premium i niestety wystąpiły problemy. Gra działa ale już w trakcie włączania widac że cos jest nie tak (grafika lekko znieksztalcona). Po włączeniu gry goście parku latają jak poparzeni i nie można zapanowac nad porządkiem w parku (prawdopodobnie jest to niedozlikwidowania bo nie pomogło nawet włączenie opcji uruchom w trybie zgodności z XP). jesli ktoś znajdzie na to jakiś sposób to prosze o info, ponieważ bardzo lubie tą grę, dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować