Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe sterowniki nVidii dla Visty

18 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2007 o 13:40, Brudny Jack napisał:

Hmm... ciekaw jestem czy Vista tak zawładnie komputerami jak XP... Jeśli tak to modernizacja
będzie potrzebna!


Myślę, że tak. Vista to bardzo zaawansowany system operacyjny.

Co do nVidii. Szkoda, że nie wydadzą dobrych sterowników do płyt głównych nForce, bo mam kiepski dźwięk :|

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vista moim komputerem już zawładneła, ale szczerze mówiąc po tym co o niej przeczytałem w necie i roznych czasopismach to myslalem ze bedzie z nią więcej problemow, a dzialaja mi wszystkie gry ktore dzialaly na XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwi jedno.
na dole strony gram.pl napisane jest:
Gramy z:..... AMD

To dlaczego nie widuję za często:

Nowe sterowniki 7.2 ATI.AMD dla Vista
Nowa odsłona CCC w sterownikach ATI.AMD!!!
Nowe sterowniki 7.2 ATI.AMD dla XP opóźnione poprzez prace nad nowym CCC

Jakoś dziwnie tylko nVidia i nVidia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu nowe sterowniki t tylko dlaczego wciąż nvidia? a co do xpeka wiecie dlaczego Polska przoduje z posiadanymi przez użytkowników xp professional? odpowiedz jest prosta hahaha ciekawe czy tak z vistą będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem Viste przez tydzień i bardzo mi się spodobała :P *czeka aż go zlinczują* Niestety brak wielu sterowników lub złe ich działanie oraz dziwne zachowanie sie programów antywirusowych na nowym systemie zmusiło mnie do zainstalowania XP :D Poczekam do wakacji, bedzie więcej sterowników i Visto witaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avaris -> Dlaczego maja Cie zlinczowac? Sluchasz opini gimnazjalistow, ktorzy maja za slabe komputery i ten kompleks nadrabiaja haslami typu "Vista sux, XP rulez", chociaz w zyciu nie widzieli Visty na oczy. To samo tyczy sie PS3 wszyscy pisza ze jest beznadziejna, uwaga... mylicie sie!!!! PS3 jest najlepsza, to ze nie stac was na jej kupno nie musicie pisac na forum glupich komentarzy. Oczywiscie nie tyczy sie to wszystkich, ale jest banda oszolomow ktorzy nie widzac sprzetu na oczy krytykuja go, wprowadzajac w blad normalnych uzytkownikow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avaris -> Dlaczego maja Cie zlinczowac? Sluchasz opini gimnazjalistow, ktorzy maja za slabe komputery i ten kompleks nadrabiaja haslami typu "Vista sux, XP rulez", chociaz w zyciu nie widzieli Visty na oczy. To samo tyczy sie PS3 wszyscy pisza ze jest beznadziejna, uwaga... mylicie sie!!!! PS3 jest najlepsza, to ze nie stac was na jej kupno nie musicie pisac na forum glupich komentarzy. Oczywiscie nie tyczy sie to wszystkich, ale jest banda oszolomow ktorzy nie widzac sprzetu na oczy krytykuja go, wprowadzajac w blad normalnych uzytkownikow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Viście brakowała mi tylko ramu bo mam tylko 1GB ;p Ale niedługo mam zamiar dokupić drugi gibabajt i powinno być dobrze. A sprzęt to mam dobry pod Vistę... aa denerwowało mnie też dziwne odtwarzanie filmów w Viście... Filmy składały sie z takich bloczków (odtwarzacz VLC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vista jest systemem bardzo dobrym, choć jak każdy system w początkowej fazie sprzedaży ma jeszcze wiele błędów. Okazuje się że nawet Aero nie obciąża wogóle praktycznie gier. Teksty na zasadzie Vista jest do dupy a XP czy linux czy inne tam co, są naprawdę na poziomie małolata... Fakt że potrzebna jest modernizacja ale nie wiem czy pamiętacie jak było z XP na początku... wszyscy bez wyjątków praktycznie burzyli się że nic nie chodzi i ma kosmiczne wymagania, a jak się teraz okazuje jest to nieprawdę tylko Polacy muszą dojrzeć do tego faktu. Ja osobiście siódmy rok jadę na AMD Athlon 1Gb i wreszcie zamierzam kompa zmienić i kupuje sobie Vistę, chociaż przynajmniej na początku na drugą partycję właduje sobie XP ale to i tak nie na długo - dopóki nie wyjdą porządne stery i soft dla Creative X-Fi Fatal1ty FPS ;) Pozdrawiam wszystkich zadowolonych posiadaczy Visty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować