Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Internet Explorer traci, Firefox zyskuje

114 postów w tym temacie

Snake_GMC

Mimo premiery siódmej wersji Internet Explorera, Microsoft nieustannie traci udział w rynku przeglądarek internetowych, głównie na korzyść konkurencyjnego Firefoksa. Aplikacja Mozilli powoli acz sukcesywnie zwiększa swój udział w rynku.

Przeczytaj cały tekst "Internet Explorer traci, Firefox zyskuje " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z naszych statystek wejść na stronę settlers.gram.pl wynika, że jest więcej, bo o aż 23% użytkowników IE niż FF :)
Ale trzeba przyznać, że jak na młodą przeglądarkę FF radzi sobie wspaniale (sam korzystam) i jestem zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes! FF rządzi! A teraz na serio:
mądrze robią Ci którzy przechodzą na FF :setki bezpłatnych przydatnych rozszerzeń,skórek, większe bezpieczeństwo - to się opłaca.A wszystko w cenie 0.00zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam FF i jest na pewno lepszy od produktu Microsoftu... Z resztą to jest jak z Linuxem, dopiero Vista ma to co Linux parę lat temu, a teraz dopiero 7 IE to co produkt Mozilli ma od dawna, a to co ludzi trzyma przy expolorerze nie jestem w stanie pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, jak IE było jedyną przeglądarką, to się korzystało i nie marudziło... ale obecnie rzeczywiscie Firefox, jak dla mnie bardziej przejżysty, łatwiejszy w upsłudze i jakiś tak ''milszy'' dla użytkownika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

79% użytkowników uzwa IE ? Niby tak tylko w tym liczone są wszystkie stanowiska komputerowe w których dostep do www zapewnia IE. Więc spora cześć z tego to komputery biurowe i używane w pracy gdzie nikt nie bawi sie w takie rzeczy jak zmienianie przeglądarki internetowej, gdyż nie jest priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że sam jeszcze jakieś 2 lata temu używałem IE:) No ale to się zmieniło na lepsze(czyt. Firefox). No i jeśli ktoś z tego forum jeszcze siedzi na IE to apeluje, że nie dowiesz się jak przyjemnie można używac przeglądarki dopóki nie wymienisz IE na FF albo operę albo jeszcze jakąś inną mniej znaną przeglądarkę korzystającą z zakładek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Opery i się cieszę, że nie ma ona aż tak dużego udziału w rynku. W końcu im bardziej popularna przeglądarka, tym częstszym celem się ona staje. Dlatego niech sobie FF rośnie w siłę i hakerzy, czy osoby działające na szkodę innych za pomocą przeglądarek niech wyszukują dziur w Lisku, a ja sobie będę z ukrytej w cieniu Opery korzystał ;)
Kamil.i.Maciek - być może dlatego, że u gracza świadomość niedoskonałości IE jest większa, niż u statystycznego pracownika biurowego, a wydaje mi się, że lwią część rynku zajmują właśnie biura wyposażone w komputery z oprogamowaniem Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech se Internet shitxplorer traci ja tam od dłuższego czasu używam Firefoxa i jestem bardzo zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wszyscy używacie Firefoxa, bardzo interesujące... Zastanawia mnie tylko czy naprawde Opera i Firefox nie mają żadnych luk? W końcu budżet Microsoftu jest nieco większy od tego, którym dysponuja twórcy alternatywnych przeglądarek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować