• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
rafar

Neverwinter Diamentowa Edycja - wykłada się

Pytanie

Kupiłam sobie NW Diamentową Edycję specjalnie dla dodatków. Niestety nie mogę w nią grać ponieważ bezprzerwy się wykłada. Ze względu na to iż dawno temu grałam i nie mam nigdzie zapisanego stanu gry muszę zacząć od nowa aby zagrać w dodatki. A tu bum. Czasami uda mi się przejść trochę więcej ale teraz to już wogóle jest nie możliwe. Wyskakuje mi okienko które mi mówi:

Wystąpił problem z aplikacją NW i zostanie ona zamknięta.
Przepraszamy za kłopot. (ale co mi z tego jak nie mogę grać dalej bo bez przerwy jest to samo, nawet przeinstalowałam system, i nic, niewiem o co chodzi)

Dalej jest:

Aby uzyskać więcej informacji o błędzie itd.

i pisze

AppName:nwmain.exe AppVer:1.6.8.0 ModeName:atioglx1.dll
ModeVer:6.14.10.1008 Offset:0015afec


Taki jest komunikat i jeszcze w informacjach technicznych

C:\DOCUME`1\Root\USTAWI`1\Temp\5bc1_appcompat.txt.

Czy ktoś wie co z tym zrobić, kiedyś grałam i było ok, a teraz się nieda, niewiem wogóle co zrobić. Byłabym wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Czyli co mam zrobić aby uzyskać odpowiedź na pytanie (do pomocy technicznej nie mogę się zalogować, a hasło nie przychodzi na maila)

Bardzo mi zależy na możliwości zagrania w tenże tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.05.2013 o 17:37, Pain_Blaster napisał:

Czyli co mam zrobić aby uzyskać odpowiedź na pytanie (do pomocy technicznej nie mogę się zalogować, a hasło nie przychodzi na maila)

Najlepiej skontaktuj się z pomocą techniczną wydawcy gry czyli firmą CD Projekt ->
http://stare.cdp.pl/support (numery telefonów są podane po prawej stronie)
Możesz także spróbować zapytać się w tym temacie ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=63&u=6975
być może jest tam ktoś kto spotkał się z tym problemem i zna odpowiedź na niego (to temat ogólny dlatego proszę Cię abyś całość problemu opisał w jednym poście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

...

Cóż, po prostu mój sprzęt jest ''za nowy'' i nie ma możliwości odpalenia tej gry bez starych sterowników do karty graficznej, te z kolei zepsują mi grę w Kingdoms of Amalur, więc jestem w kropce.

Aha, nie wiem dlaczego droppnąłeś Seitokai Yakuindomo po 1 epku - to świetna seria (mój nick na MALu to Mamut). I to samo z Tengen Toppa Guren Lagann - nawet nie doszedłeś do przełomowego, ósmego epa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować