Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad pół Wielkiej Brytanii gra

23 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2005 o 17:51, Mr.BAKA napisał:

Hm, to ciekawa informacja, caly problem polega na tym ze dosc odbiega od ostatnich doniesien podawanych rowniez na lamach
tego serwisu. Mam tu na mysli kiepska sprzedaz gier w tym roku na swiecie. Wnioski? Albo dane sa przesadzone, albo anglicy
znacznie odbiegaja od "reszty swiata", albo nie intreresuja ich nowosci. No chyba ze dodac do tej wyliczanki dzialanie piratow,
choc jak dotad nie slyszalem aby byl to na wyspach tak duzy problem jak(dawniej) w polsce:> No chyba ze mam nieaktualne
info:) Pozdrawiam:]


Ale sprzedaż nie stanie się większa dlatego, że ktoś gra, tylko dlatego, że kupuje ;) Przecież nie każdy musi kochać nowości, a poza tym w tym badaniu, jesli dobrze zrozumiałem, brano pod uwagę ludzi, którzy dotykają komputera w celu grania raczej sporadycznie, więc tym bardziej nie wierzę, żeby z tego tytułu od razu ładowali pieniądze w nowe gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 19:17, penny napisał:

czy ja wiem, chamb chyba przedszkolakiem nie jest, a sie tutaj chwalil swoimi psem z ninendogs ;]


No twierdzi, że "gra" jest sympatyczna - pozostaje mu wierzyć. Wiecie jak to jest, nikt tego nie przyzna, ale wiadomo - wszyscy kochamy te słodkie, milutkie szczeniaczki. ;)

A tak serio - no coś w tym musi być, skoro cieszy się taką masową popularnością. Jasne, można wszystko bagatelizować, mowiąc, że to "dla dzieci" i że nikt normalny w to nie gra (zresztą sam to przecież robiłem ;)), no ale jak się poważnie zastanowić...

W ogóle przez Chamba znowu nie wiem jakiego handhelda planować... byłem już prawie zdecydowany na PSP, a tu takie coś (zachwyty Chamba + no cena oczywiscie)... Tylko nie piszcie mi tu "na DS-a są lepsze gry", wiem jakie gry są na obie platformy i - moim zdaniem - aktualnie tytułów naprawdę wartych uwagi jest mniej więcej po równo. To jest raczej kwestia przyszłości tych sprzętów.

Nintendo wspominało chyba jakiś czas temu o handheldzie następnej generacji, czymś w rodzaju konkurencji dla PSP (bo nie jest nim DS! - inny target). Co wtedy będzie z DS-em? Jestem sobie w stanie wyobrazić sytuację, w której np. za rok Nintendo wypuszcza nowego handhelda skierowanego do "hardcore''owców", a na DS-a powoli przestają się ukazywać takie jeszcze w miarę "normalne" tytuły i zostają tylko pseudo-gry w rodzaju Nintendogs (które - nawet jeżeli fajne - nie są dla mnie głównym powodem dla kupienia handhelda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować