Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezentujemy wygląd polskiego wydania gry Supreme Commander!

42 postów w tym temacie

Wygląda przepięknie - ładne, kolorowe dodatki, zgrabne pudełko. Szkoda, że nie pokusili się o starego dobrego Totala :/ damn....
Już nie mogę się doczekać tej przesyłki ! :) SupCom rlz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam wolał płytkę CD z soundtrack''iem z gry czy jakąś kartę podręcznej pomocy niż plakaty. Ale każdy lubi co innego. :)
A cena zachęcająca 74.90 (po odjęciu wpln). Szkoda, że przesyłki nie da się też opłacić za pomocą wpln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te plakaty odnoszę wrażenie że gry są dla dzieci. Kto normalny obwiesza sobie plakatami pokój ? Chyba że ma się naście lat właśnie... Powinna być wersja light dla oldbojów za 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba przyzwyczajona do wydań gier konsolowych jestem więcej niż zadowolony że CDP dokłada (zresztą większość wydawców PC też) jakieś bonusy jak np. plakaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czym się chwalić - kolejne świetne wydanie z CDP. Kiedyś ludzie się cieszyli, jak za grę w cenie 140zł dostawali płytę i instrukcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 13:51, Sycylius napisał:

Wszystko fajnie,tylko co ze STALKEREM?


Prosze dajcie mi linka na ta stronke !!!
Jestm w budzie i ze strony startowej nie chce mi wejsć

Cd projekt co z medalem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, Thompson, odkrycie na miarę Kopernika.. To pudełko to standard wyznaczony przez serię Games for Windows, więc edycja podstawowa będzie miała praktycznie u każdego dystrybutora to samo pudło. Pomijam fakt, że SC w Polsce wyda CDP, więc kto tu mógł od kogo ściągnąć ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 14:08, Adamzzz napisał:

No wydanie całkiem, całkiem, chociaż dla pudełka gry się nie kupuje, a ja RTS''ów nie trawię.


Ale SupCom to nie jest zwykły RTS jakim jest StarCraft, WarCraft, itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować