Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nvidia i AMD – przygotowania do szerszego wsparcia DX10

46 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2007 o 16:36, N-Stolec napisał:

100=300 zł 200=600zł
dla nieznających sie :) pzdr all

A do tego jeszcze marze i 22% Vatu i masz cene w Polsce. A w nie ktorych przypadkach trzeba dolary zamienic na euro i jeszcze marza i 22%Vatu. I tak karta za 200$ w Polsce kosztuje 800-900zl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wyjaśnienia.
Od dawna wiadomo że XP wychodzi ze sprzedaży nawet i z tego co słyszałem to oficjalnie po roku mają go ze sprzedaży wycofać a nieoficjalnie najszybciej jak to możliwe. Można się łatwo domyśleć że jeśli taka jest polityka firmy to nie zamierzają raczej robić wsparcia DX10 pod XP, o czym zresztą mówili. Co za tym idzie każdy kto ma karty DX10ready niech lepiej zaopatrzy się w Vistę, która i bez tego jest świetnym systemem ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę wody Wiśle upłynie zanim dostosująsię do DX10? Przecież karty graficzne większości graczy nie obsługują nawet SM3.0 :P Co tu mówić o DX10. Ja mam zamiar przed wakacjami kupić sobie nowy konputer i może zostanę jednym ze szcześliwców ktrym dane będzie rozkoszować się DX10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, iż postanowiłem wstrzymać się jeszcze jakiś czas z upgrade''m.. Czekam z niecierpliwością na argumenty, jakie wytoczy AMD/ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z wymianą komputera aż wszystko już troszkę ucichnie, stanieje. Nie opłaca według mnie się teraz kupować kart zgodnych z DX9 gdyż co mi z niej, jak i tak nie pogram w najnowsze gry, nawet jak będzie wyjątkowo tania.
Czekam na krok ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne ....niby mam sprzęt silny...ale jakoś lepiej mi się gra w starsze tytuły.
Nowe nic prócz grafiki nie wprowadzają....noo może czasem trochę lepszą fabułę. Ale tak żeby kompa do gier kupować......nieeeeeeeeeeeeee już dawno z tego wyrosłem.
Zresztą to co teraz robie to i tak zużywam 70% mocy w najlepszym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet wyjątkowo fajnie :-) wchodzą nowe układy, więc starsze tanieją :-D ja w tym miesiącu, trochę z konieczności, przesiadam się na GF 7600GT, więc będę wymiatał obsługą DX9.0c i shaderów 3.0 :-P
A tak już zupełnie poważnie, to po prostu trzeba będzie poczekać, aż pojawi się więcej tytułów wymagających DX10, a karty stanieją. W sumie, to jak inne komponenty też stanieją, bo Vista znacznie przydusza kompa i trzeba niezłej maszyny, żeby pociągnęła i Vistę i np. Crysis''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy na pewno warto kupować teraz te karty, zwłaszcza te wersje "dla mniej wymagających"? Według mnie lepiej poczekać aż chociaż te stanieją. Obecnie karty rozwijają się tak szybko, że te modele lada moment okażą się przestarzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że będą nowe układy Graficzne...,ale ostatnie zdanie mnie dobiło!
Że niby (za mn.w 2 lata) będę muszał wymieniać kompa za... 2 tys? Karta nowa...procek, no i vista! Oczywiście , zapomniałem - jak i procek to i płyta główna... Już zaczne zbierać kase, bo rodzice NAPEWNO mi nie kupią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować