• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Jade Empire: Edycja Specjalna - oficjalny temat Pomocy Technicznej.

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Jade Empire, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Jade Empire.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie „Jade Empire- Temat Ogólny!!!” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11959&u=126 Wszystkie posty nie związane z tematem będą usuwane.

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=849 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=849&p=1173

Instrukcje jak złożyć latawiec możecie pobrać w wersji elektronicznej z poniższego linku: http://www.gram.pl/jade_latawiec_instrukcja/

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

341 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.03.2007 o 16:53, Student94 napisał:

dziekuje serdecznie =) a czym sie rozni EK od standardu?


Podałem link
tam masz obie wesje podane, cena i dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Powtarzam swojego posta:
W readme gry pisze "Na płycie z grą znajduje się elektroniczna wersja Podręcznika w formacie Adobe Acrobat Reader 5.0 (jest on wymagany do wyświetlenia pliku w formacie pdf)." Nie mogę znaleść. Gdzie jest ten podręcznik?
Źle szukam czy go po prostu nie ma i jeśli jest, to czy chodzi o instrukcję nazwaną tym razem podręcznikiem czy też jest to jakiś podręcznik ekstra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.03.2007 o 11:40, Daerdin napisał:


Gdyby ktoś jeszcze miał problem z tym co opisywałem poprzednio (Sir Roderick) to rozwiązaniem jest... wyłączenie pogłosu w ustawieniach dźwięku. Nie pytajcie mnie co ma wspólnego złe wyświetlanie grafiki z dźwiękiem, bo bladego pojęcia nie mam, ale mnie zadziałało. A podpowiedź tę znalazłem na forum JE na stronach BioWare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety zakradł się błąd do read me''ka, takiej elektronicznej wersji Instrukcji nie ma na płycie aczkolwiek jeżeli bardzo ci zależy na tym pdf mogę Ci go podesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.03.2007 o 11:35, Akashi napisał:

Niestety zakradł się błąd do read me''ka, takiej elektronicznej wersji Instrukcji nie ma na
płycie aczkolwiek jeżeli bardzo ci zależy na tym pdf mogę Ci go podesłać.

Dzięki, mam instrukcję z grą. Miałem nadzieję że chodzi o coś w rodzaju rozszerzonej instrukcji zawierającej np. dokładniejszy opis stylów walki i tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wczytaj gre ponownie albo przejdź do innego obszaru mi pomaga, poza tym jak w takim stanie wejdziesz do trybu walki to kamera na czas pojedynku ustawia sie prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.03.2007 o 08:33, Ivo kudlaty napisał:

Wiadomo, kiedy wyjdzie ten pacz znoszący cenzurę?


Zdaję sobie sprawę, że nie jest to problem ale jednak kwestia techniczna.
Czy może mnie ktoś poinformować, w jaki sposób nasze wydanie jest ocenzurowane? Ponieważ, przyznam się szczerze, jak dotąd żyłem w błogiej nieświadomości, że coś takiego jak cenzura w tej grze w ogóle zostało wprowadzona. No i oczywiście, jakie są możliwości jej cofnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bo podobno nie ma krwi, a na wcześniejszych trailerach ta krew była. W czasie pojedynku rzecz jasna, filmiki już krew zawierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podczas III rozdziału gdy zjeżdżamy na poziom kopalni w Fortecy Zabójców Lotosu poradnik mówi że w kopalni można znaleźć Klejnot Zastraszania oraz Klejnot Żelaznej Skóry, przeszukując kopalnie otrzymujemy 2x Klejnot Żelaznej Skóry bez Klejnotu Zastraszania więc albo to jest błąd gry albo błąd poradnika, przechodzą grę zerkałem do niego i wszystko się zgadzała oprócz tego, oczywiście ten błąd nie przeszkadza w ukończeniu gry.

Pozdrawiam oOreV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.03.2007 o 12:59, oOreVenOo napisał:

Podczas III rozdziału gdy zjeżdżamy na poziom kopalni w Fortecy Zabójców Lotosu poradnik mówi
że w kopalni można znaleźć Klejnot Zastraszania oraz Klejnot Żelaznej Skóry, przeszukując kopalnie
otrzymujemy 2x Klejnot Żelaznej Skóry bez Klejnotu Zastraszania więc albo to jest błąd gry
albo błąd poradnika, przechodzą grę zerkałem do niego i wszystko się zgadzała oprócz tego,
oczywiście ten błąd nie przeszkadza w ukończeniu gry.

Pozdrawiam oOreV...



Niektóre klejnoty rozmieszczone są losowo więc może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.03.2007 o 14:04, Diegoshadow napisał:

Niektóre klejnoty rozmieszczone są losowo więc może...



Ale ja też miałem 2 klejnoty Żelaznej Skóry, a klejnotu Zastraszania nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem nie dotyczy samej gry (bo ta działała dobrze póki komp się nie popsuł), a tego, że jak oddawałem komputer do serwisu, to zapomniałem wyjąć płyty z napędu (wiem, idiota ze mnie). No i już jej nie odzyskałem. Serwisant zaręczał się, że płyty w napędzie nie było, ale ja wiem, że była, bo nie wyjmowałem jej od instalacji. I czy jest możliwość żeby tą płytę CDP przysłało bez odsyłania starej? Bo jak nie to się chyba tępą łyżką potne.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam problem w warsztacie piratów.

jest taki moment w którym powinno pojawić się pięciu piratów i ogr do rozwałki.
problem polega na tym że ogr i trzech łebków łaskawie dają się zaszlachtować, a pozostałą dwójka piratów zostaje nie wiedzieć czemu za drzwiami pomieszczenia i nie da się ich ruszyć.
Po skopaniu tyłków tym którzy są w zasięgu sekwencja walki się kończy, tamci za drzwiami jak stali tak stoją, a skrypty też oczywiście stoją. i d00pa.

jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a ja bym sie chcial dowiedziec co sie dzieje z moja przesylka. pomine fakt ze od momentu zamowienia w poludnie ubieglej soboty do wieczora w poniedzialek musialem czepac na potwierdzenie wysylki a teraz nadal gry nie mam bo poczta juz dzisiaj u mnie byla. i zaluje bardzo ze to zamowilem bo nie dosc ze nadal gry nei mam to wczoraj mialem okazje kupic w empiku je z koszulka :/ :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Eh, może jakieś szczegóły? Kiedy gre wysłano, podaj date przewidywanej dostawy jaka pisze w statusie zamówienia. Poza tym paczki na ogół poczta dostarcza po południu, rano jeżdzą listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam następujący problem:
Przy pierwszym uruchomieniu gry pasek przygotowania konfiguracji dochodzi do końca wywala błąd o następującym spisie : AppName: jadeempireconfig.exe AppVer: 1.0.0.14 ModName: kernel32.dll
ModVer: 5.1.2600.2945 Offset: 0000a2d8 .

I po prostu nie idzie uruchomić ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam problem z harmoniczna kombinacja.
Może mi ktos powiedziec jak sie wykonuje te combosy??
W poradniku wyrazie pisze ze napierw wykonauje sie atak jednym stylem(np. atak obszarowy smokiem burzy), a potem ZAWSZE potezny atak innym sytlem(np. legendarne uderzenie). Juz chyba 1000 razy probowalem to zrobic. Robie wedlug instrukcji, a koles zamiast combosa wali zwylky atak( w tym wypadku atak obszawoy smokiem burzy). Czy robie cos zle, nie pokolei?? Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować