• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Jade Empire: Edycja Specjalna - oficjalny temat Pomocy Technicznej.

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Jade Empire, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Jade Empire.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie „Jade Empire- Temat Ogólny!!!” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11959&u=126 Wszystkie posty nie związane z tematem będą usuwane.

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=849 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=849&p=1173

Instrukcje jak złożyć latawiec możecie pobrać w wersji elektronicznej z poniższego linku: http://www.gram.pl/jade_latawiec_instrukcja/

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

341 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

To ja z technicznym pytaniem aczkolwiek nie do samej gry jako takiej.

Mam założone konto na BioWare i chciałem też tam zarejestrować grę. Prośba jest o wpisanie cyfr z kodu kreskowego z opakowania gry. Tak też i robię, ale wyskakuje mi informacja że kod jest błędny. Czy wiadomo coś w CDP na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.03.2007 o 15:34, Daerdin napisał:

To ja z technicznym pytaniem aczkolwiek nie do samej gry jako takiej.

Mam założone konto na BioWare i chciałem też tam zarejestrować grę. Prośba jest o wpisanie
cyfr z kodu kreskowego z opakowania gry. Tak też i robię, ale wyskakuje mi informacja że kod
jest błędny. Czy wiadomo coś w CDP na ten temat?


Sądze że CDP niema z tym nic wspólnego (mogę sie mylić!!!!!) Trzeba sie zapytać na forum BioWare (jak mają) albo wysłąć maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też by się demko przydało na pewno bym zagrał możliwe, że demko dadzą do CDA albo do Clicka:)
Mimo wszystko gra może być naprawdę bardzo fajna, ale grą RGP roku 2007 chyba nie zostanie.
Co do wymagań ma rozsądne na pewno pójdzie na maksimum detalach na moim kompie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.03.2007 o 15:52, Carl92 napisał:

Też by się demko przydało na pewno bym zagrał możliwe, że demko dadzą do CDA albo do Clicka:)
Mimo wszystko gra może być naprawdę bardzo fajna, ale grą RGP roku 2007 chyba nie zostanie.

Co do wymagań ma rozsądne na pewno pójdzie na maksimum detalach na moim kompie:D


Najpierw, ktoś (a konkretnie BioWare) musi to demko WYPUŚCIĆ. Potem można "dodawać" do pism, serwisów (gram.pl :P) itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.03.2007 o 16:40, Sonic1575 napisał:

No, a oprócz demka chciałbym się spytać jaki ta gra ma wymagania?

Eh... Przecież link traktujący o wymaganiach masz podany w podczepionym poście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z zainstalowaniem gry. Podczas instalacji pojawia się komunikat instalatora programu Jade Empire:
"Instalacja Jade Empire zakończyła się niepowodzeniem. Wystąpił problem z danymi"
Raczej nie jest to problem z DVD bo na innym komputerze gra zainstalowała się bezproblemowo ( z tym że nie uruchamia się bo komputer nie spełnia wymagań)
-nie sądzę żeby to był problem z moim czytnikiem ( próbowałam instalować grę z trzech czytników)
-nie mogę również zainstalować gry po przekopiowaniu danych z DVD na dysk twardy.
Mam:
Procesor AMD Athalon XP 2000+
Karta graficzna: GeForce WinFast 6600TD
System: Windows XP z ServicePack 2
1GB RAMu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Edycja specjalna - latawiec.
W skłąd zestawu wchodzi
5 dużych kijków, 15 małych, jakieś trójkąciki (paczka), zwinięte 2 papiery z menu z tekstem k..rwa w kantońskim i mandaryńskim, klej oraz sznurek. Nie ma spisu czy jest wszystko (pudełko było trochę uszkodzone, niestety nie ja odbierałem), oraz instrukcji montażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sorry, że się pytam, ale czy w Edycji Kolekcjonerskiej nie powinna być instrukcja do złożenia latawca? Pytam siebo u mnie w pudełku nie było. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No tak. Ktoś pisał że ,,jak znam CDP to latawiec to pewnie będzię 2 kijki i kawałek płótna". Chyba jest jeszcze gorzej. Mamy kupę trójkącików, kilka patyczków, klej i 2 arkusze papieru do pakowania z jakimś znaczkiem.


Nie chcę tutaj robić wrażenia dziecka, które się wkurzyło bo coś jest nie tak, ale jednak jakaś instrukcja by się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bardzo bym prosił o nie offtopowanie... następnym razem wyleci all co nie jest związane z kwestiami technicznymi w grze.

[update] co do latawca proponowałbym wam skontaktować się ze sklepem gram.pl ewentualnie co sądzę, że będzie szybciej poszukać maniuala do latawca typu "wicher".. - koniec offtopa o latawcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

P.S.: A do jutra w formie elektronicznej mi się czekać nie chce ;P. Dobra poczekam.

Ale papier niech ludzie nie piszą że jest zły - bo z takiego się robi oorientalne latawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z grą Jade Empire, otóż gdy zabijam tych bandytów tego gościa na statku to po tym pojawia się czarny ekran i gra niechce iść dalej, co może być przyczyną tego błędu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmm,... tam powinien pojawić się filmik vide jeżeli załatwiłeś wszystkich żywych... :) więc najprawdopodobniej albno masz problem z kodekami audio/video albo ze sterami do grafiki. Bynajmniej od tego proponował bym zacząć sprawdzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na oficjalnym forum pisze ze gra ma problemy z uruchamianiem sie na kartach ati(mam radka 1900xt)i pisze ze pomoga wylaczenie antyaliasingu ale niewiem jak to zrobic.Bo nawet gry zainstalowac niemoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ale co dokładnie się dzieje podczas instalacji, komunikat pojawia się na samym początku czy już po rozpoczęciu procesu kopiowania plików? I czy czasem nie masz uruchomionego jakiegoś antywira na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Karta graficzna nie ma związku z instalacją, jeśli byś powiedział co dokładnie się dzieje było by łatwiej ci pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować