Zaloguj się, aby obserwować  
strajker

"Shogun Total War" (Gold edition) w ofercie CD Projektu:)

33 postów w tym temacie

A to ci niespodzianka - oczywiście w wersji PL z dodatkiem "The Mongol Invasion"

Na marginesie pytanie: dlaczego w sklepie CD Projektu nie mozna kupić sobie dodatku do "Rome Total War - Aleksander" (płytę) oraz edycji kol. " Total War Eras"?

Pewnie byłoby taniej a tak musiałem przepłacać i sprowadzać samemu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już zdradzam plany "CD Projektu" to dodam tytułem uzupełnienia cenę: "Shoguna Total War" Gold Edition - cena to 19,99:))
Seria: "Extra Klasyka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym "Clicku" info w dodanej broszurze poświęconej serii "Total War":

*)CD Projekt wydaje: " "ShogunTotal War" Gold edition" PL (plus dodatek "The Mongol Invasion" c. 19,99 seria "Extra Klasyka")

*)CD Projekt wydaje "Medieval Total War" Gold edition PL (plus dodatek: "Viking Invasion" c.19,99 seria "Extra Klasyka")

*)CD Projekt wydaje: "Rome Total War" Gold edition PL (plus dodatki: "Barbarian Invasion" i "Aleksander" seria "Platynowa Kolekcja" c. 59,90)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne ale kto wie. Na ten miesiac premierowe tytuly EK znamy wiec moze za miesiac pojawia sie te(chyba wszystkie kupie ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą, za każdym razem jak w bitwie likwiduję wrogiego dajmio i wrócę do mapy głównej gra się zawiesza. Zna ktoś rozwiązanie problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam pewien problem, a nawet dwa:
1. pierwszy polega na tym, że w momencie gdy wychodzę z gry to mi pulpit się przestawia i wszystkie ikony są porozrzucane.
2. drugi problem jest również dosyć irytujący: w momencie gdy gram w pełnią kampanię i gdy ją zakończę to chcę wyjść z gry - niestety gra się zawiesza i konieczne jest wychodzenie awaryjne.
Ktoś wie co można zrobić z tym fantem? Czekam na odp. i wszelkie sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne problemy ze stabilnością gry, np gdy wchodzę do sali tronowej i kliknę na czymś innym niż mapa to gra się wiesza. Niestety Shogun jest dość stary i raczej na nowych kompach będą występować takie problemy. A tak w ogóle czy CDP go spatchowało? Bo w grze jest napisane, że to wersja 1.00.

Ale poza tym uważam, ze to świetna gra, ma fajny klimat, jest dość trudna a jest to moje pierwsze spotkanie z serią Total War :)

Jaki klan radzicie wybrać dla początkującego gracza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 18:25, Mroku21 napisał:

Niestety Shogun jest dość stary i raczej na nowych kompach będą występować takie problemy.

Niekoniecznie - u mnie wszystko działa jak powinno, nie mam z nim żadnych problemów :)

Dnia 05.06.2007 o 18:25, Mroku21 napisał:

Jaki klan radzicie wybrać dla początkującego gracza?

Taki, który będzie prowadzić ekspansję tylko w jednym kierunku będąc z drugiej bezpieczny, czyli Shimazu, Mori, Uesugi lub Hojo. Ja wybrałem Mori, kierując się nazwą i opisem; na początku podbiłem prowincje Takedy, które były obok mnie, a potem przyjmowałem wszystkie oferty sojuszów i sam zawarłem sojusz z Shimazu żeby być zabezpieczonym od zachodu; potem postawiłem na rozwój gospodarczy, ruszyłem na buntowników i od tygodnia nieprzerwanie prowadzę ekspansję na wschód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 22:23, Raylin napisał:

> Jaki klan radzicie wybrać dla początkującego gracza?


Z Shogunem miałem już wiele wspólnego, ale nie grałem jeszcze w Mongol Invasion, toteż oczywiście kupiłem 3 dni temu Złotą Edycję. Dodatek wprowadza wiele zmian już w samym sposobie prowadzenie rozgrywki, co znacznie ją polepsza.

W ciągu tych dni od kupna ZE, przeszedłem Shoguna klanem Mori i Imagawa, a wcześniej także innymi klanami. Na początek polecam klan Shimazu, albo tak jak wybrałeś Mori, ale wtedy trzeba szybko podbić prowincje wokół tak, ażeby graniczyć z jak najmniejszym terytorium innych. Polecam też kampanie dodane z dodatkiem.

Klan Takeda polecam, gdy ktoś lubi już na samym początku być w wirze walki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys kiedy bylem zapalonym strategiem:P grałem w ta grę.mialem taką taktykę.sojusz ze wszystkimi szogunami a potem rzeźnia gejszą:P wystarczy napierdzielać aby go zasbiła i zaczynała działać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem jaki u mnie się objawił to sala tronowa! Na szczęście udało mi się wyeliminować ten problem. Standardowo używam ACE Mega CoDecS Pack i jak udało mi się ustalić on powoduje zawieszanie się gry w sali tronowej. Wystarczyło jedynie wyłączyć kodeki. Osobiście wyłączyłem wszystkie bo nie miałem ochoty sprawdzać który jest odpowiedzialny za tego buga. Z tego co udało mi się ustalić problem ten objawia się także przy wykorzystaniu ffdshow.

Co do wersji gry jest to niestety 1.00 i nic na to nie poradzimy gdyż patche nie są kompatybilne z tą wersją gry. Nie ma sensu ich instalować gdyż najprawdopodobniej gra nie odpali później. Dodatkowo trzeba by je ręcznie przekopiować gdyż instalują się w innym folderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:00, strajker napisał:

W najnowszym "Clicku" info w dodanej broszurze poświęconej serii "Total War":
*)CD Projekt wydaje: "Rome Total War" Gold edition PL (plus dodatki: "Barbarian Invasion" i
"Aleksander" seria "Platynowa Kolekcja" c. 59,90)


czy powyższe się u nas pojawiło? (wiem, ze czesi to maja)


a do Shoguna ZE z NXK:

1. podobno jest to Warlords Edition w wersji 1.00 - czyli w sumie nie spatchowanej - prawda?
2. czy shogun pojdzie w rozdzialce 1280x800?

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować