Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hammer & Sickle - demo i o grze słów kilka

37 postów w tym temacie

Znajomi Rosjanie tez twierdza, ze gra jest swietna i ze recenzent GameSpy''a sie nie zna :-)
Ja poki co jestem do gry zechecony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Silent Storm i Sentinels skończyłem już 3 razy. Czekam na H&S z utęsknieniem. Jeżeli bedzie nawet tylko w połowie tak dobry jak poprzednicy to i tak warto w niego zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hammer and Sickle is a great game and I think lots of other people will agree with me, even though I thought the whole WWII theme was a bit played out, Hammer and Sickle breathes new life into the genre of WWII themed games with some very cool features and great gameplay. It is a fresh take on the genre and a nice break from the all to common first person shooters out there. For fans of Silent Storm I would suggest picking this up, as you will enjoy it, and for those not familiar with it, well pick both up, they are both great games. ThinkComputers gives Hammer and Sickle a ... out of 10 score ;-)

http://www.thinkcomputers.org/v2/index.php?x=reviews&id=299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę ze screenów nie będzie już panzerkleine''ów (chyba tak to się pisze?). I dobrze bo w SS psuły cały klimat WW2. Ale za to w H&S będą czołgi :) Jes, jes, jes, jes ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 11:18, Marteusz napisał:

Z tego co widzę ze screenów nie będzie już panzerkleine''ów (chyba tak to się pisze?). I dobrze
bo w SS psuły cały klimat WW2. Ale za to w H&S będą czołgi :) Jes, jes, jes, jes ;))



dało je się przreżyć w SS chociaż rzeczywiście ich pojawienie troche wkurzało, szczególnie jak nie miało się ich z czego ugryżć:/
w Sentinels było fajniej bo dało się przejść grę bez nich i bardzo dobrze;)
a z tymi czołgami to też może być maszakra, ale nie takie rzeczy sie rozwalało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 10:39, Piechur napisał:

I Silent Storm i Sentinels skończyłem już 3 razy. Czekam na H&S z utęsknieniem. Jeżeli bedzie
nawet tylko w połowie tak dobry jak poprzednicy to i tak warto w niego zagrać.



Ja SS 2 razy a SSS z 5, a teraz w oczekiwaniu na H&S tłukę w JA 2 Wildfire, ach ten wspomnień czar;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ajj :D tam jak nie wiesz jak odpowiadać to staraj się mówić ładnie ebz wykrzykjnikow w grze :P ja znam angielski to pomaga :) i ta k bedzie wersja polska wiec sie nie martw :) ja już przeszłem tak:
Jagged Alliance 2
Jagged Alliance 2.5
FAllout TAactics
Silent storm
Silent Storm Sentinels :)

został mi tylko ja2 wildfire :) i Hammer & sickle ;P a ja hammer &sickle bede miec za 35zł :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
To w "jagged aliance: deadly games" nie grałeś? Oczywiście lipna grafika i muzyka, ale ta grywalnośc której nie spotkałem od tamtej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 00:22, Keiran napisał:

Obnizajcie cene CDP, gra jak na razie zbiera fatalne oceny. 2/5 na gamespy:D


Buhahaha, Gamespy maksymalnie teraz zlamiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować