Zaloguj się, aby obserwować  
tkoeman

Zbieramy kasę

52239 postów w tym temacie

UWAGA! Zaszły drobne zmiany. Proszę przeczytać uważnie przypiętego posta.

Pomysł ściągnąłem z innego forum. Mam nadzieję, że temat nie będzie łamać regulaminu.

Rzecz polega na tym, by otworzyć każdy z poniższych linków i kliknąć w stosowne miejsce. Efekt jest taki, że my oglądamy reklamy sponsorów, a (łącznie) 0,10zł. wędruje na cele charytatywne. Nas to nic nie kosztuje, a komuś może pomóc. Można popełnić jednego klika na dzień.

http://www.pajacyk.pl
klikamy na brzuszek pajacyka, 5gr leci

http://www.okruszek.org.pl/
Klikasz " Na Chleb " i dodajesz 5gr.


Następnie dopisujemy swoje 0,10 PLN do ogólnej sumy w temacie - pierwsza osoba 0,10, druga 0,20 itd...Zobaczymy ile uda się forum gram.pl nazbierać (ja sam będę się dopisywać na tym, z którego pomysł pobrałem, jakbym robił to na dwóch byłbym kreatywnym księgowym ;] ).
I proszę nie wysyłać żadnych postów, jeżeli miałoby zabraknąć ''meritum'', czyli rzeczonych 0,10. (ewentualny komentarz można dodać pod podliczoną sumą).

[Aktualizacja - 13.01.2010 - Hellmut]
[Aktualizacja 2 - 23.09.2010 - Isildur]
[Aktualizacja 3 - 02.12.2010 - Isildur]
[Aktualizacja 4 - 25.05.2011 - Isildur]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..W pewnym sensie to reklama, ale dla dobra innych. Moim zdaniem, o ile takiego tematu już nie ma, powinien zostać. Już zaraz wpłacę 20 gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama ale czegoś co jest ważne i pomaga ludziom też będe wpłacał codziennie :P ale po co pisać o tym że sie wpłaciło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 20:17, tkoeman napisał:

Można popełnić jednego klika na dzień.


Bardzo mi się podoba czasownik "popełnić" :) Kojarzy mi się z czymś złym, np. morderstwem. Ale pomysł b. dobry, popieram.
80 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować