Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dawno nie przeglądałem tematu, ale zgadzam się z syriusz.b we wszystkim. Rydwany są tylko po to, żeby "zbalansować" grę i zabrać graczowi parę sand tanków. SpeedKille - ni pies, ni wydra. Walka - straszne animacje, WW bije to na głowę. Do tego dochodzi grafika gorsza niż w SoT i nasz wspaniały polski dubbing, dzięki któremu nauczyłem się grać z wyłączonymi głośnikami.
A tak w ogóle: Moim zdaniem ta gra miała wyglądać bardziej jak Assassin''s Creed (swoboda poruszania się po Babilonie - poczytajcie stare zapowiedzi), jednak coś nie wyszło/sprzęt był jeszcze za słaby i mamy takiego potworka. A AC powstaje, by pokazać, co Ubi mniej więcej miało zamiar zrobić z TTT (bo z jaką jeszcze grą kojarzy się Wam skakanie po dachach i rzucanie sie na ludzi ze sztyletem? :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chyba odnowa sobie przejść PoP T2T lub całą serię od początku bo God of War już mi zbrzydł. Tym razem muszę wszystkie fontanny w trzeciej części odnaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 14:16, Warrior Within napisał:

> Czy mozecie podac linka do tego najstarszego trailera?
Prosze bardzo http://pl.youtube.com/watch?v=DLt_KujeNtA (wersja historii z tego trailera podoba
mi isę bardizej niż ta wykożystana w T2T)


O czym miała być ta wersja prince''a? Z tego co zrozumiałem to zabrano jemu królestwo, on che je odzyskać i w tym celu zawarł umowę z.... no właśnie z kim? O co chodziło Kalienie z tym ufam ci/zaufam ci? Dlaczego rzuciła się w przepaść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ten trailer co był chyba jeszcze podtytuł inny czy się mylę. A tak poza tym ten trailer nie miał praktycznie już nic wspólnego z finalną częścią T2T.

A z ta umową można by się domyślać że tu chodzi o mrocznego księcia, ale kto ich tam wie co chcieli na początku stworzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w zadna czesc tej super gy (znaczy nie usiebie) ale bardzo bym chcial i tu moje pytanie po ile gdzies na dzien dzisiejszy kosztuje kazda z czesci?? a moze jest jakas Golden Edytion ze all 3 czesci w jednym pudełku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:15, BoyOgOyOrtH napisał:

Nie grałem w zadna czesc tej super gy (znaczy nie usiebie) ale bardzo bym chcial i tu moje
pytanie po ile gdzies na dzien dzisiejszy kosztuje kazda z czesci?? a moze jest jakas Golden
Edytion ze all 3 czesci w jednym pudełku??


Jest LEK Prince of Persia od Cenegi w czarnym, fajny boxie wpakowane 3 części... Obecnie w sklepie internetowym Cenegi jest promocja i możesz to nabyć za 69 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze i sie skusze tylko ze narazie kaski nie trace bo mam odstawiona na Witchera :D wiec moze za kilka miesiecy oczywiscie o ile Witcher mnie nie wciągnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną częścią wspaniałej serii PoP jest zdecydowanie Warrior Within. Świetne animacje i brak cenzury. Genialna fabuła i znakomity pomysł z portalami czasu - w teraźniejszości wszystko jest rozwalone, zaś w przeszłości Wyspa Czasu wygląda przepięknie. Po za tym podobają mi się klimat - taki mroczny i wspaniale kontrastujący z SoT. Dwa Trony to zupełnie inna bajka - miało być groźnie i dramatycznie, zaś wyszła z tego bajka.Bez sensu chodzimy po mieście, które było budowane chyba po pijaku, bo wszystko przypomina labirynt z tylko jedną drogą. Już na Wyspie Czasu była większa swoboda. Klimat zepsuty przez dubbing i "przegadanie" całej akcji. Nawet potwory nie są tak klimatyczne jak w WW - tam były niesłychanie mroczne i co ważniejsze nie były niemowami - nawet taki zwykły tekst jak "you have never come to this island, my prince" budował klimat. Dwa Trony to zmarnowany finał serii, której kolejnej odsłony niestety nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jestem w nie właściwym temacie ale czy ktoś wie jak przejść misję w której musisz przesuwać dźwignie na platformach (misja po rydwanie i po zabiciu dwóch gości z toporem i mieczem) jeśli ktoś wie to niech piszę...
Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 16:43, Zieloonnyy napisał:

O czym miała być ta wersja prince''a? Z tego co zrozumiałem to zabrano jemu królestwo, on che
je odzyskać i w tym celu zawarł umowę z.... no właśnie z kim? O co chodziło Kalienie z tym
ufam ci/zaufam ci? Dlaczego rzuciła się w przepaść?

Tego się już (chyba) nigdy nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 12:27, Bifur napisał:

Może jestem w nie właściwym temacie ale czy ktoś wie jak przejść misję w której musisz przesuwać
dźwignie na platformach (misja po rydwanie i po zabiciu dwóch gości z toporem i mieczem) jeśli
ktoś wie to niech piszę...
Z góry dziękuję za pomoc :)



Chodzi ci chyba o trzy platformy. Musisz przesunąć je na samą górę. Na początku przestaw ta po środku. Potem tą najdalej od wejścia a potem ta przy wejściu. Teraz dostań się na platformę która jest najbardziej oddalona od wejścia przesuń ją. Potem to samo z tą w środku i na koniec tą najbliżej przy wejściu i gitara. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:16, Maker3 napisał:

Tego się już (chyba) nigdy nie dowiemy.


Super by było jakby Ubisoft zrobił następną część oczywiście o podtytule Kindred Blades i opwiadała historię która miała być wykorzystana do T2T. Albo jakby to był mod to T2T i to jeszcze za darmo to już by było niebiańsko...... }=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 16:58, Warrior Within napisał:

Raczej nie ma na to szans(niestety).

Chyba, że PS3 otrzymałaby jakąś rozszerzoną wersję,

Chyba tylko na tą konsole nie wyszedł żaden Prince.

Ale i tak bym w to nie zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam problem. I techniczny, i z przejściem pewnego momentu. Zacznijmy od pierwszego:

Pierwszy polega na błędach w grze. Nie mówię już nawet o nie przetłumaczonych niektórych tekstach. Mówię o wykrzaczaniu się gry do Windowsa w niektórych momentach. Ten problem powinien załatwić patch. No ale dopiero tutaj pojawia się problem. Zainstaluję patcha - gra w ogóle się nie włącza (mam wersję z Super$elleru, tam była dodatkowa płytka z patchem i właśnie ten patch instaluję). Wy też tak mieliście?

Drugi problem pojawia się w Studni Przodków (czy jakoś tak). Poziom przechodzi się Mrocznym Księciem, który ma chyba tylko jedną wadę: malejące życie. I właśnie pod sam koniec mi go brakuje. Wiem, że tego nie da się tak po prostu rozwiązać, tylko trzeba się spieszyć i próbować do skutku, ale... TO JEST JUŻ TROCHĘ FRUSTRUJĄCE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym problemie ci nie pomoge bo mam wersje premierową (kupilem tydzien przed pojawieniem sie tej gry w Super$eller Lol).
No coż mrocznemu ksieciu maleje życie ale jak się spreżysz to to przejdziesz (jest prosty sposób - jak kilka razy pójdziesz dany etap lub chociaż od ostatniego punktu kontrolnego to nauczysz się na pamie cjak i gdzi skoczyci ci się uda albo po prostu rowalaj wrogów i niszcz dzbanki gdzie jest piasek czasu dzięki niemu księciu mrocznemu przywraca sie krew).

Tu masz opis przejscia gry - http://princeofpersia.konsola.pl/two_thrones_solucja.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować