Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2007 o 20:21, Szczur22 napisał:

Kto pomoże zanim rozwalę kompa, bo nie umiem rozwalić bliźniaków? Znam na nich taktykę, ale
za nic nie potrafię pacanów ubić :/ Pomocy- jakieś sztkuczki na nich, alternatywne sposoby
itp.

Musisz atakować tego z mieczem(on bedze sie bronił) potem zobaczysz ze ten 2 sie ustawia za twoimi plecami do skoku(a raczej ataku). Wtedy unik i zaczynasz atakować tego z toporem, trzeba to kilka razy powtórzyć i pojawi się możliwość speed killa. Potem jeszcze kilka kakich uników i konie. Staraj sie jeszcze raczej unikać cosów niż się przed nimi bronić (łatwo przełąmują blok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 20:25, Warrior Within napisał:

Musisz atakować tego z mieczem(on bedze sie bronił) potem zobaczysz ze ten 2 sie ustawia za
twoimi plecami do skoku(a raczej ataku). Wtedy unik i zaczynasz atakować tego z toporem, trzeba
to kilka razy powtórzyć i pojawi się możliwość speed killa. Potem jeszcze kilka kakich uników
i konie. Staraj sie jeszcze raczej unikać cosów niż się przed nimi bronić (łatwo przełąmują
blok)


To wiem. Ale za cholerę tego nie potrafię. To pierwszy moment w grze którego nie potrafię przejść (gram na normal). Próbowałem już z 30-40 razy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blźniaki, o matko, ileż to dziadostwo mi krwi napsuło. Sposób na nich jest już opisany, trzeba tylko umieć unikać ich ataków i wiedzieć kiedy samemu atakować. Polecam koziołkowanie, pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 21:00, Szczur22 napisał:

Dobra, może za 50 razem mi się uda. Jak to mawiał niejaki Szczur22 z forum gram.pl- do 50 razy
sztuka!

Jakby ci kompletnie nie szło to moge ci przesłąć swoje stare save''y ale nie pamiętam z jakich momętów one są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 21:04, Warrior Within napisał:

> Dobra, może za 50 razem mi się uda. Jak to mawiał niejaki Szczur22 z forum gram.pl- do
50 razy
> sztuka!
Jakby ci kompletnie nie szło to moge ci przesłąć swoje stare save''y ale nie pamiętam z jakich
momętów one są


Jak rzucę monitorem o ścianę, to kupie nowy i wyślę ci mój save, ty ich zabijesz i odeślesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że przeszkodzę w rozmowie.

Mam zamiar kupić PoP 3 i są dwie możliwości: albo zakupię wersję z serii Super$eller albo edycję kolekcjonerską zawierającą wszystkie trzy "współczesne" PoPy. W związku z tym pytana:
Czy w serii S$ jest zabezpieczenie Star Force?
Czy gry z edycji kolekcjonerskiej są zabezpieczone Star Force, a jeśli tak, to które?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 23:12, hallas napisał:

Czy w serii S$ jest zabezpieczenie Star Force?

Z tego co wiem to w S$ jest zabezpieczenie Star Force.

Dnia 06.08.2007 o 23:12, hallas napisał:

Czy gry z edycji kolekcjonerskiej są zabezpieczone Star Force, a jeśli tak, to które?

Zainstalowałem tylko PoP3 który posiada to zabezpieczenie. Co do Duszy Wojownika i Piasków czasu to nie wiem :).
Ale skoro kupujesz PoP3 to radzę zakupić Limitowaną Edycję. Posiada Soundtrack ze wszystkich części (naprawdę, dobry soundtrack), a także bonusowy dysk z artami/tapetami (choć te łatwo znaleźć w necie, ale niektórych nie widziałem :) i trailerami ze wszystkich części gier. Dodam, że dysk ten jest dołączony jedynie do Limitowanej Edycji, podobnie jak Soundtrack. Polecam te drugie rozwiązanie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnego? Mi tam się podobał. Rzeczywiście rzadko z niego korzystałem, ale zawsze można otworzyć poradnik, zamiast minimalizować grę i czytać go w pdf :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na ocenę tej edycji kolekcjonerskiej a zacznę nietypowo: od oceny właśnie.

Aktualnie warto ją kupić ponieważ w sklepie Cenegi kosztuje 70PLN co oznacza, że jest to najtańszy sposób na zdobycie całej trylogii - oceniam ją jak najbardziej pozytywnie.
Niemniej dodatki poza ścieżką dźwiękową i trailerami są potraktowanie po macoszemu: np ten poradnik, który przeprowadzi za rączkę przez całą grę ale nie ma w nim słowa (przeglądałem tylko to co tyczy się dwóch pierwszych części - w T2T jeszcze nie grałem) o sekretach a ta informacja zainteresowałaby każdego - i początkującego i zaawansowanego gracza. W to miejsce mógłby się pojawić jakiś artbook albo coś podobnego - wszak prace koncepcyjne z tych gier są naprawdę ciekawe. No właśnie - arty. Na dodatkowym dysku jest ich kilka i patrząc na to co odblokowałem w Duszy wojownika to jest to bardzo skromna ilość - ich zaletą jest natomiast wysoka jakość.
No i przydałaby się tytuły utworów ze ścieżki dźwiękowej - to jest pierwszy raz, gdy zobaczyłem anonimowe utwory, nawet na dysku dodatkowym do Baldur''s Gate 2 były one nazwane.
Na koniec sposób zamontowania płyt w pudełku - ciekawy ale mało praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 19:56, milten6 napisał:

Dodam,
że dysk ten jest dołączony jedynie do Limitowanej Edycji, podobnie jak Soundtrack. Polecam
te drugie rozwiązanie ;).


OST był dołaczany także do zwykłej edycji, premierowej.
btw. jest tam 19 utworów, ze wszystkich części, więc chyba to nie są wszystkie utwory z serii. Sam Miedieval 2 miał więcej utworów. (pomijam już godsmacka bo on się do ost''a nie zalicza, ale tak czy siak nie wydaje mi się by to były wszystkie utwory.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś doświadczył wychodzenia T2T do pulpitu w losowych momentach? Wpienia mnie to jak... grrrrr. No dosłownie czasem nie da się przejść do następnego save pointu. Do tego resetują się zebrane ziarna piasku.. do 6. Co to kurde jest?
Tak, łatę już zainstalowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 16:13, hallas napisał:

Czy ktoś doświadczył wychodzenia T2T do pulpitu w losowych momentach? Wpienia mnie to jak...
grrrrr. No dosłownie czasem nie da się przejść do następnego save pointu. Do tego resetują
się zebrane ziarna piasku.. do 6. Co to kurde jest?
Tak, łatę już zainstalowałem.

Czasami mnie wywalało ale zazwyczaj z menu - po naciśnięciu esc w czasie gry. Tak z gry to raczej nie, i dobrze bo to jest najgorsze co może sie przytrafić w grze w której nie mozna zapisywać kiedy sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że raz wywaliło mnie, akurat przy fontannie, gdy chciałem zapisać grę. Przy następnym uruchomieniu wyskoczył komunikat - "czy uruchomić grę w bezpiecznym trybie?". Zaznaczyłem tak, bo nie chciałem, aby sytuacja się powtórzyła :), z tego co zaobserwowałem to ten ''bezpieczny tryb'', to najniższe detale :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 23:12, hallas napisał:

Wybaczcie, że przeszkodzę w rozmowie.

Mam zamiar kupić PoP 3 i są dwie możliwości: albo zakupię wersję z serii Super$eller albo edycję
kolekcjonerską zawierającą wszystkie trzy "współczesne" PoPy. W związku z tym pytana:
Czy w serii S$ jest zabezpieczenie Star Force?
Czy gry z edycji kolekcjonerskiej są zabezpieczone Star Force, a jeśli tak, to które?

W obydwu seriach jest zabezpieczenie Star Force.
A mieliście jakieś bugi w grze? Bo ja jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 21:17, Gorn7 napisał:

A mieliście jakieś bugi w grze? Bo ja jednego.


Można powiedziec, że miałem. A dokładnie jednego - wywalnie do windy. Wkurzające i frustrujące, szczególnie dlatego, że gra wyłączała się zaraz przed zapisaniem fontanny... Książę już pił z fontanny, już witał się z gąską...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować