Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Ups. To przeprraszam... bo ja ... nie mówiłem na serio z tym wezyrem ... ja sobie tak żartowałem. Och! Co za głupiec ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się topic ostatnimi czasy słabo kręci, a napewno wiele osó przeszło już T2T.Ale aby nie przeszkadzać tym którzy jeszcze nie przeszli gry wystarczy oznaczenie <SPOJLER> <SPOJLER> i będzie ok ;p

Moim zdaniem T2T jest idealnym zwieńczeniem trylogii (ukłon w stronę scenarzystów za ostatni filmik, historia zatacza krąg ... chlip wzruszyłem się gdy usłyszałem "time is like an ocean in a storm" ). Fabularnie gra jest pierwsza klasa, szkoda że nie tak dopracowana jak SOT czy WW ... no i te zabrane combosy na rzecz speedkila oraz te moce z WW (mój rage ;/ ). Świetne komentarze głównych bohaterów oraz sensowna fabuła. Dla mnie i tak niedoścignionym ideałem jest WW, ale T2T trzyma się mocno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no. Na E3 i od strony Ubi ani słychu o nowym PoP''ie.Szkoda :-( . Bardzo szkoda. A miałem taką nadzieję. Ale nadzieja matką głupich. Więc byłem głupcem czekając na nową część Princa. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 21:49, 4YoU napisał:

Kurde no. Na E3 i od strony Ubi ani słychu o nowym PoP''ie.Szkoda :-( . Bardzo szkoda. A miałem
taką nadzieję. Ale nadzieja matką głupich. Więc byłem głupcem czekając na nową część Princa.
:-(

Ech nadzieję zawsze mozna mieć ... ale nie na najbliższe lata, Ubi wyraźnie powiedział że narazie da sobie z Princem spokój. Nie chcą aby z takiej gierki wyszło później coś ala Tomb Rider (czytaj tasiemiec) . Niemniej narazie nie oznacza nigdy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 20:11, Lumbago napisał:

Czy ta gra pójdzie na GF 4 MMX 440??



Pójdzie, ale nie licz na dobrą graficzkę :D (będzie trochę kwadratowa) Wiem bo u rodziny grałem na takiej karcie graficznej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 19:34, Mistrz Magii napisał:

Ktos wie gdzie są fontanny zycia? Zbieram sie na powtorne przejscie gry. I chce zobaczyc jakie
bedzie tym razem zakonczenie.

ja nie znalazłem tylko jednej ale jak czytam inne fora i rozmawiam z innymi którzy ukończyli PoP:T2T to ta część ma tylko jedno zakończenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna? W porównaniu z WW w T2T aż sie idzie o nie potknąć (masz dwie drogi do wyboru? W jednej jest LU, idziesz, idziesz i nic? Wróć się LU jest w drugą stronę. Widzisz dźwignię i drogę na arenę? Pociągnij za dźwignię otworzą się drzwi. Próbujesz uruchomic windę? Spójrz na "kratki na sztylety" które są u góry, wyżej jest dźwignia na sztylet która otworzy drzwi. Wspinasz się po wierzy Babel? Na końcowym rusztowaniu jest ostatni LU. Koło ogrdów jest save, a koło niego kratka (po prawej stronie) przeturlaj sie i weź LU ... i chyba jeszcze po tym jak się stałeś DP za "kurtynoflagą" ... może coś pominąłem, ale naprawdę łatwo jest je wszystkie odnaleźć )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 10:48, dyniamit napisał:

Mam pytanko. Czy jest duża różnica między grafiką w POP3: T2T i POP: SoT?


Wiecie ja mam wrażenie że w SoT jest lepsza grafika niż w T2T ... i nie jestem w tym odczuciu osamotniony, zresztą SoT robiono parę lat, a T2T rok. Jest tam mnóstwo małych niedoróbek ... gdyby wydawcy dali więcej czasu, to kto wie? Ale chyba już są patche, co ciekawe na ps2 T2T wygląda inaczej niż na PC (nie ma wiekszości niedoróbek i bugów) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W SoT wydaje się lepsza grafika, bo zastosowano tam genialnie(!) pixel shadery, wszystkie "zmiękczenia" obrazu, bump-mappingi, i wszystkie takie efekty... W T2T jest tego trochę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe na ps2 T2T wygląda inaczej niż na PC (nie ma wiekszości niedoróbek i bugów) ...
Niestety większość gier wydawanych najpierw na konsole po wydaniu na pc jest gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo wersja na ps2 jest NORMALNA. Tzn. nie ma cenzury i innych pierdół, a wersję na PC zmienono i wyszło jak wyszło. Jedno jest takie same ... w obu wersjach Kaileena ma okropne ręce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie że na komputerach blakną tekstury na konsoli tego niema dlatego kupie sobie princa na moją konsolkę. A morze jest łatka co naprawia ten błąd morze macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego okropnie rozwiązano kwestie interfejsu, tzn. kiedy używamy "eye of the storm" trzeba to robić na czuja, bo nie wiadomo ile zostało czasu do końca ... no i jak się uzywa reinda "na zewnatrz" to widzę światłość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować