Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Witam w reaktywacji starego wątku o Prince of Persia 3 ...

Na głównej stronce:
http://www.princeofpersiagame.com/us/site.php?sside=1
lub
http://www.princeofpersiagame.com/us/site.php?sside=2

... pojawiły się nowe screeny niestety nie pokazują nic nowego oraz filmik "Dev Diary #3: AI & Animation", właśnie go zasysam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:57, DEViANCE napisał:

Witam :)
Dobrze, że założyłeś stary temat. Czy już wiadomo kiedy będzie dokładna premiera?


Nie wiadaomo jeszcze jaka jest dokładna data wypuszczenia gry na rynek,ale na 99% wiadomo, że będzie to pod koniec tego (2005) roku.
Tutaj ==>> http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3230 ... pisze, że wersja na PS2 wyjdzie "około dnia 28.10.2005."
Osobiście nic więcej nie wiem na ten temat, ale bądźmy dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 08:27, Andrij napisał:

Niech wychodzi jak najwcześniej i ma fabułę jeszcze bardziej (o ile to możliwe:)) złożoną od Warrior Within.
A zna ktoś
może cenę?


Zapewne będzie kosztować ok. 129 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŁAAAAAŁ! Juz nie moge sie doczekac! Pierwsyz raz nie moge doczekac sie grudnia. :D Balem sie troche pomyslu z Dark Prince''m, ale juz jestem spokojny, bo zapowiada sie genialnie. I te lancuchy! :D Powraca Farah. :D Jestem naprawde pod ogromnym wrazeniem. Jak tak dalej pojdzie, to bedzie to chyba jedna z niewielu gier, ktora z kazda kolejna czescia jest coraz lepsza i nie traci zadnych zaalet poprzednika. :D Jedyne, do czego nie jestem pzrekonany to jazda rydwanem... Ale moge sie mylic, bo zanim wyszlo WW nie podoballo mi sie Free Form Fighting. xD Ale bylem glupi. :) Mam nadzieje, ze nie skoncza na tzreciej czesci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak najgorszy jest wygląd Dark Prince. O ile na początku miał wyglądać mniej więcej jak jeden z braci bliźniaków z Reaktywacji tak teraz wygląda jak Raziel. Według mnie ta zmiana wyjdzie grze na źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to jest kwestia gustu... W każdym bądź razie mnie bardziej podobał się tamten model Dark Prince. No, a tak to jest jak ktoś manipuluje czasem to teraz biega z łańcuchami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:56, Wiadroman napisał:

Mam nadzieje, ze nie skoncza na tzreciej czesci. :)


Ech... Obawiam się, że skończą. To jest oficjalna zapowiedź OSTATNIEJ części PoPa. Z każdą kolejną Prince jest coraz bardziej ,,pokrzywdzony" (mówię tu o konsekwencjach jego czynów) no i wolę nie wiedzieć, co zawierałby PoP 8... Czy chcesz, żeby już sam numer części wywoływał śmiech i pogardę zanim jeszcze zobaczy się grę (piję tu do Tomb Raidera)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 19:34, Andrij napisał:

Ale i tak najgorszy jest wygląd Dark Prince.


Mi sie podoba. A szczegolnie sam pomysl z tymi zlotymi motywami. Tylko troche wlosy ma glupie... Ale ogol mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Raziel miał seksowny tyłeczek ( cytat mojej dziewczyny, jakby co ;) a dark prince , cóż- nie wiadomo ;), ale pewnie chudy ( zaznaczam, że to cytat mojej dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 23:54, Lone Wolf napisał:

Poza tym Raziel miał seksowny tyłeczek ( cytat mojej dziewczyny, jakby co ;) a dark prince , cóż- nie wiadomo ;), ale pewnie
chudy ( zaznaczam, że to cytat mojej dziewczyny ;)


Pewnie okaze sie growym (?) ignorantem, ale...kto to jest Raziel...? :D Pozaz tym chude tylki sa najlepsze (teks moj :D sam taki mam xD)! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 23:57, Wiadroman napisał:

> Poza tym Raziel miał seksowny tyłeczek ( cytat mojej dziewczyny, jakby co ;) a dark prince , cóż- nie wiadomo ;), ale
pewnie
> chudy ( zaznaczam, że to cytat mojej dziewczyny ;)

Pewnie okaze sie growym (?) ignorantem, ale...kto to jest
Raziel...? :D Pozaz tym chude tylki sa najlepsze (teks moj :D sam taki mam xD)! :D


Raziel to bohater Legacy of Kain. Pierwszy raz pojawił się w LoK: Soul Reaver. Jest, a raczej był wampirem, jednym z poruczników Kaina, władcy Nosgoth, ale za to, że prześcignął swojego pana ewolucyjnie ( wyrosły mu skrzydła ) został strącony w ( zaraz, zaraz) Studnię Dusz (czy jakoś tak). W każdym mąć razie jest wysuszonym wampirkiem, "żywiącym" się duszami zamiast krwi. I jest kościsty ;), ale ma "fajny tyłek" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 00:09, Lone Wolf napisał:

Raziel
to bohater Legacy of Kain.


Aaa! To juz kojarze kolesuia, bo mialem w klasie kolesia, ktory strasznie jaral sie ta gra. :D Nie skojarzylem jedynie imienia. Jak dla mnie pojedynek wygrywa nasz Prins. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co znalazlem:
http://princeofpersia.gry-online.pl/uploads/galery/pop3_boxart_ps2.jpg
:D jak Wam sie podoba? :> Mi bardzo. :)
Mam jednak (jak mysle) smutna wiadomosc - znow bedziemy mieli sztylet czasu... Nie podoba mi sie to... Jak walke sprowadza do czegos podobnego z SoT, to bedzie porazka. Wole juz zabierac sztylety od moich wrogow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować