Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2006 o 14:12, syriusz.b napisał:

Panowie czego wszystkie filmiki w PoP T2T mi sie zacinają ??? Czy to przez to, że mam stary
DVD Rom ???

Byc może, a co z resztą sprzętu? Ciężko powiedzieć skoro nie wiem nic o twoim komputerze ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 18:06, syriusz.b napisał:

Sempron 2800+
GeForce 5500 128
512 RAM


Ten 5500 wyczepisty ;] . Sprzęt na oko jest dobry ... jeżeli to wina dvd to zrób obraz płyty, niestety T2T chroniony jest Starforcem a mi nie wolno podawać sposobów na jego obejście, więc pozostą ci poszukaniwania w internecie ...
Acha i jeżeli jakikolwiek nadgorliwy user doszedłby do tego posta to proszę o jego dwókrotne przeczytanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem...poczekam 2 miechy i sobie kupie Nagrywarke DVD (a może się wstrzymama bo pozniej pojde do więzienia)

P.S - Tego GeForca kupowalem 1,5 roklu temu i ktos mi wtedy powiedzial ze to dobra karta :D i tak ja zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odpowiedź na moje pytanie znaduje się gdzieś pośród tych wszystkich postów to przepraszam, ale nie mam czasu przeszukiwać forum, gdyż korzystam z kawiarenki internetowej z wolnym łączem, a czas leci nieubłaganie. Dlatego pytam sie tutaj : czy POP : TT ma problemy z działaniem na kartach Geforce ? Konkretnie chodzi tu o Geforce 6600. W przypadku Warior Within przy obracaniu kamery miałem straszne zacięcia (tak zwane freezy). Tak samo było na minimalnych detalach i maksymalnych. Sprawdzałem różne ustawienia ale nic z tego. Reszta mojego komputera to 1 GB Ramu i Celeron 2,80 Ghz. Odpowiedź czy też sugestie prosiłbym wysyłać na matio.k@interia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale zawsze jak widzę "zacinki, resety" itd. , to widzę przy tym procesor CELERON . Czy posiadasz oryginalną wersję gry ? Aktualizujesz poprawnie i regularnie sterowniki ? Ile masz uruchomionych programów w tle ? Czy ten problem pojawia się w innych , wymagających bądź nie, grach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazu płyty niema co robić bo filmiki i tak będą się ciąć. Koleśowi tak próbowałem zrobić i było to samo. Może spróbuj powyłączać niepotrzebne programy może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mojego kumpla też się zacinają, tyle że w WW. Jego problem polega na tym (prawdopodobnie) że ma syf na dysku, i ogólnie mało miejsca. Wogóle komp mu sie włącza z 10 minut ... czas na format?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalną wersję gry angielską, bez żadnych patchy (premierówka). I planuję zakup POP : TT, dlatego pytam się czy aby nie będzie z nią kłopotów na kartach NVidia. No dobrze, może kiedyś zdobędę demo i samodzielnie sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 10:36, MateoKiszlo napisał:

Mam oryginalną wersję gry angielską, bez żadnych patchy (premierówka). I planuję zakup POP
: TT, dlatego pytam się czy aby nie będzie z nią kłopotów na kartach NVidia. No dobrze, może
kiedyś zdobędę demo i samodzielnie sprawdzę.

Dema nowego pop`a nie ma, a na NVidia nie powinno być problemów o ile karta spełnia wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atakuj tego z mieczem, a gdy ten z toporem zaatakuje odskocz i wal jego w plecy po jakimś czaise pojawi się możliwość speedkilla kilka takich akcji i po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odskakuj, bo prawdopodobieństwo "zachaczenia" o coś jest duże. Lepiej się turlać, ja dzięki turlaniu przeszedłem tą walkę z nienaruszonym zdrowiem (za którymś zarez of kors) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przeszedlem ta czesc ale zapomnialem 6 upgradu wiec dzis gram od nowa i albo mi sie cos przewidzialo albo za pierwszym razem tatuaz na plecach zarowno ten czarny jak i ten demoniczny narastaly wraz z przebiegiem gry a teraz juz przed tym jak farah po raz pierwszy strzelala strzlami by nas uratowac mam te oba tatuaze takie jak na koncu gry. jak jest z tymi tatosami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować