Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Speedkilla:P

No mówię ci, że musisz wyczekac. Jak będziesz na ramieniu to on będzię chciał cię ręką zdjąc. Wtedy sztylet zabłyśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obu stronach masz podesty. Wchodząc na niego pokazuje ci się taka aureolka czy coś w tym stylu wciskamy e i jesteśmy na gościu. Potem jak princ wchodzi mu na barki to tak z 3-2 sekundy po wejściu zacznij trzymać e lub prawy przycisk myszki pokaże się na 1 sekundę świecący sztylet wciskamy atak i go dźgamy w łepek. princ jak zaczyna mu wchodzić na głowę trzymamy prawy przycisk myszki zaczyna świecić sztylet i dźgamy go w oko. Teraz drugi podest Znowu przycisk E i łapiemy się sztyletem w rękę kolosa. On będzie cię musiał złapać pewnie widziałeś jak cię łapie i rzuca tobą daleko. No to tak jak cię zaczyna łapać trzymamy prawy przycisk myszki i dźgamy go w łapę on wyrzuca princa do góry a ten łapie się maski i dźgamy go w oko. (WAŻNE) Pewnie widziałeś jak jesteś na barkach to princ podnosi nuż . a jak jesteś z drugiej strony i kolos cię łapie też podnosi nuż do góry . to właśnie tak przed tymi 2 ruchami wciska się e lub prawy przycisk myszki.

Gdy już go oślepisz walisz go od tyłu po nogach on w pewnym momencie stanie na jedną nogę i musisz go w nią walnąć i wchodzisz na niego i tu będzie znowu E lub prawy przycisk myszki który będziesz musiał trzymać cały czas bo będzie coś koło 5-7 ataków sztyletem.

KONIEC 1 bosa.

trochę się rozpisałem data trochę odległa, ale nie miałem co robić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanko. Gram w PoP TTT. Jestem w kanałach. Zabiłem 4 zielonych kolesi, którzy tam byli. I co dalej zrobić. Kręcę się tam na dole i nie wiem co zrobić. Z drugiej strony jest co przypomina okiennicę, ale prince nie chce się tam zawiesić, o co chodzi. Dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien o które miejsce za bardzo chodzi najlepiej jak byś zrobił Skrena i wrzucił to by był git od razu bym wiedział.. Wydaje mi się że chodzi o to miejsce co po lewej stronie jest dźwignia do otwarcia ściany na kocu.

Nie wiem też jakim jesteś księciem mrocznym trzeba było wyciągać takie bloki by przchodzic dalej a tym zwykłym było włączanie dźwigni i w jednym miejscu było chyba wspinaczka po ścianie coś w tym stylu jak zjeżdżasz po dwóch obok siebie.

Najlepiej daj Screen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko takie pytanie: czy mi się wydaje, czy przed zamianą z piaskami czasu strażników łatwiej było rozwalić speed killem? Wcześniej czułem, jakbym miał wieczność na naciśnięcie przycisku, zabijałem ich ziewając. A teraz... weź takiego rozwal speed killem jak jesteś "Jasnym" Księciem...

Druga sprawa: doszedłem do miejsca, gdzie po raz pierwszy spotyka się "piaskowe psy". Zanim zszedłem na dół zauważyłem na lewo od dziury, z której się wychodzi balkonik z okiennicą skierowaną ku górze, a po prawej następny balkonik. Sęk w tym, że nie umiem tam wskoczyć, bieganie po ścianach raczej odpada, a skok skutkuje po prostu spadnięciem na dół i walką z pieskami. Jak już spadnę i je rozwalę to z kolei nie umiem wejść z powrotem na górę. Co tam trzeba zrobić, jak pójść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podwójnego posta, ale mam jeszcze jeden problem: zainstalowałem grę, a zaraz potem (bez włączania gry) zainstalowałem patcha z płyty dołączonej do gry. I niespodzianka: gra się nie włącza. Odinstalowałem, zainstalowałem samą grę, włączyłem - działa. Boję się teraz instalować patcha, żebym znowu nie musiał reinstalować gry. Czy wy też mieliście taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zapytam ile ten patch ok. 330-350mb? Bo ja takiego instalowałem ze strony Cenegi i było wszystko w porządku może uruchom system ponownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 21:39, Carl92 napisał:

Ja się zapytam ile ten patch ok. 330-350mb? Bo ja takiego instalowałem ze strony Cenegi i było
wszystko w porządku może uruchom system ponownie!


A wiesz, że nie patrzyłem. W każdym razie był na osobnej płytce w wydaniu w Super$ellerze. Bez patcha chodzi, ale myślę, że mój błąd polegał na tym, że nie włączyłem gry przed instalacją patcha. Spróbuję teraz zainstalować, zobaczę, co się będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 21:23, Ari Zmc napisał:

Dzisiaj zamówiłem Pop3 i już mogę się doczekać jak przyjdzie powiem wam jakie wrażenia :]

Mam nadzieję że się nie zawiedziesz, w przeciwieństwie do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 21:24, Qbli napisał:

> Dzisiaj zamówiłem Pop3 i już mogę się doczekać jak przyjdzie powiem wam jakie wrażenia
:]
Mam nadzieję że się nie zawiedziesz, w przeciwieństwie do mnie :)

A dlaczego się zawiodłeś?, dawno nie grałem w gry akcji więc mi sie zachciało go kupić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się, bo czytałem zapowiedzi :)
Poza tym dubbing kładzie całe wrażenia audio.
A grafika jest miejscami gorsza niż w SoT.
No i fabuła się trochę nie klei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 21:27, Qbli napisał:

Zawiodłem się, bo czytałem zapowiedzi :)
Poza tym dubbing kładzie całe wrażenia audio.
A grafika jest miejscami gorsza niż w SoT.
No i fabuła się trochę nie klei...

1.Ja gram bez głośników - najczęściej :D
2.Grafika nie jest dla mnie ważna
3.Często nawet nie wiem o co chodzi w grze więc fabuła mi nie jest potrzebna :P
4.Wystarczy żeby była fajna walka i dużo akrobacji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie T2T jest lepsze od SoT. Grafiką się różnii ale jakoś WW którego się nikt za to nie czepiał. Właśnie jeśli zagrałeś w wszystkie części serii to ta zamyka chyba wszystkei wątki fabularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qbli
Akcji jest mniej niż w WW, ale szczerze mówiąc nie brak jest osób do wycinania i nie odczuwa się braków ;)

Dubbing jaki z tego co pamiętam to w polskiej wersji były napisy i wyłącznie czy się mylę ale chyba nie.

Grafa blaknie na PC w niektórych miejscach to fakt, ale jak masz Ps2 to możesz kupić T2T i nie zobaczysz ani razu żeby te ostre teksturki ci choć raz wyblakły bo mam wersję PC i na Ps2 i wiem co i jak.

Fabuła zamyka całą serię więc co ci się tu nie klei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMÓŻCIE !!
Dostałem grę, zainstalowałem oglądałem filmik a tu w pewnym momencie mi się gra wyłącza(i system) i mówi mi że muszę odinstalować sprzęt itp.itd. No to przereinstalowałem na inny dysk i znowu to samo PROSZE POMÓŻCIE !! :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakom masz grafikę. Jak GF to ściągnij łatkę na karty Nividi bo raczej masz GF bo na radkach problemów z filmikami nie było bo sam miałem Radeona a teraz GF i wiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować