Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

No krew nie tryska ale ślady nacięć są. Nawet z tą cenzurą gra się przyjemnie i nie zauważa się że czegoś brak chyba ze ktoś jest super skrupulatny do takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mi działa i jest świetna tylko te etapy z rydwanami :D Nie rozpisze się bo nie ma po co ta gra jest po prostu świetna :] I moja siostra lubi patrzyć jak gram w Prince-a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 11:08, Ari Zmc napisał:

Gra mi działa i jest świetna tylko te etapy z rydwanami :D Nie rozpisze się bo nie ma po co
ta gra jest po prostu świetna :] I moja siostra lubi patrzyć jak gram w Prince-a :D


hmm zagraj w SoT zobaczymy czy powiesz świetna... Zagraj w WW zobaczymy czy cokolwiek powiesz na temat T2T. Jednym słowem ta część to dla mnie porażka na całej linii i tylko obniżyła moją ogólną ocenę o ukochanej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 11:38, Woko11 napisał:

Grałem u kumpla i mi się bardzo podobała. Speed-kille, rydwany, Dark Prince - dla mnie bomba!


speed-kill - zmarnowany potencjał, a momentami aż przepych
rydwany - porażka na całej linii - najgorsze etapy w grze
Dark Prince - charyzmatyczna postać, która u nas została skopana przez dubbing. W oryginale mówi 2 gości: ten z SoT i ten z WW, a u nas 2 postaciami mówił jeden aktor i to jeszcze nie pasujący kompletnie do tej roli. Ja rozumiem, że jedna z lepszy polonizacji pod względem technicznym, ale psuje cały klimat gry, bo robi z niej tytuł dla 6 latków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Speed-kille musisz zrobić tylko kiedy walczysz z bossami - pozostałe walki możesz rozegrać "klasycznie".
Rydwany - nie wiem czego się tu ludzie czepiają - jedziesz sobie rydwanem, strącasz kolesi na mury, omijasz pułapki - dla kogoś kto choć raz grał w NFS - normalka.
Dark Prince - nie słyszałem polskiego dubbingu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 11:46, Woko11 napisał:

Speed-kille musisz zrobić tylko kiedy walczysz z bossami - pozostałe walki możesz rozegrać
"klasycznie".
Rydwany - nie wiem czego się tu ludzie czepiają - jedziesz sobie rydwanem, strącasz kolesi
na mury, omijasz pułapki - dla kogoś kto choć raz grał w NFS - normalka.
Dark Prince - nie słyszałem polskiego dubbingu :(


Speed-kille - nie o to mi chodzi. Nie zauważyłeś tego, że zawsze, gdy wbijasz na jakąś lokację przeciwnicy najczęściej stoją tyłem? Dziwny zbieg okoliczności, jak na otwartą walkę. Do tego dochodzi europejska cenzura i brak 2 mieczy na raz i już mamy okrojoną grę...
Rydwany - no właśnie - proste to, żałosne to = na jaką jasną ... to potrzebne?
Dark Prince - dziękuj za to Panu i Władcy tego świata i tak na marginesie sama postać jest zrobiona dość... dziwnie? Pamiętam, jak czekałem na tytuł, wkurzałem się na GLS co tak wolno jedzie z moją grą, dostałem ją o 20:00 i grałem do ok. 23 i na początku było fajnie - przecież to PoP, ale z czasem te wszystkie "porażki" się sumują i już się nie wytrzymuje. Jak dla mnie Warrior Within postawiła poprzeczkę tak wysoko, że nawet postawione na sobie "Dwa Trony" nie dorastają nawet czubkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 12:04, Ari Zmc napisał:

>/ciach/
Przeszedłem SoT- T2T jest lepsze
Grałem w WW - wcale mi sie nie spodobało

P.S. Co ty sie tak tej części uczepiłeś :]


Bo jest po prostu słaba! Swoją drogą SoT dla mnie cudem też nie jest, ale jest lepsze od T2T. Fani PoP dzielą się na 2 obozy: Love WW - Hate WW - ja należę do tego 1. Ci z 2 przychylniej patrzą na T2T, ale i tak praktycznie każdy czuł niedosyt i nie do końca fajne zakończenie serii - szczególnie, gdy się mieszka w takim kraju jak nasza Polska i słyszy się taki dubbing - rozwiązanie z WW z napisami było wyśmienite, ale nie bo się Cenega musiała szarpnąć na aktorów - jedyna rzecz jaką mam do zarzucenia tej firmie. Po prostu nie mogę wybaczyć tej grze tego co mi zrobiła :p Cała ta nowsza seria PoP to taka kapryśna moja dziewczyna: najpierw jest miło (PoP SoT), potem jeszcze lepiej i jestem szczęśliwy (PoP WW), żeby na koniec dostać po mordzie z "liścia" (T2T)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Speed-kille - może rzeczywiście twórcy gry chcą nam skrócić walki SKami, ale nikt Ci nie broni podejść od przodu i ciachać ich normalnie.

Rydwany - twórcy chcieli widać urozmaicić rozgrywkę, cóż, mi się to akurat podoba, innym nie - może dlatego, że są hardcore''owymi graczami, dla których PoP powinien trzymać się akrobacji i walki

W Warrior Within grałem tylko w demo, ale i tak mi się podobało - te walki! Miód, cud i orzeszki - no i brak cenzury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

a do tego dodajmy to, że moim zdaniem fabuła w T2T nie trzyma poziomu, przecież to co było w WW to było genialne, a tu takie o zakończenie na "odwal no się panie..." i jeszcze ta Farah - przecież w SoT była o niebo ładniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak was czytam i widze ze dobrze zrobilem ze nie kupilem jeszcze T2T, nie wiedzialem ze zostala ocenzurowana. Nie wiecie gdzie mozna kupic wersje angielska bez cenzury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 12:36, Mychaa napisał:

Tak was czytam i widze ze dobrze zrobilem ze nie kupilem jeszcze T2T, nie wiedzialem ze zostala
ocenzurowana. Nie wiecie gdzie mozna kupic wersje angielska bez cenzury?

Najłatwiej jest poszukać na aukcjach albo poprosić o kupno za granicą znajomego/rodziny tak jak ja zrobiłem. Można też w zagranichnym sklepie internetowym ale przesyłka ma jednak spore koszty. Poszukaj tez na serwisach które pozwalają po kupnie sciągną gre np. steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 12:35, syriusz.b napisał:

a do tego dodajmy to, że moim zdaniem fabuła w T2T nie trzyma poziomu, przecież to co było
w WW to było genialne, a tu takie o zakończenie na "odwal no się panie..." i jeszcze ta Farah
- przecież w SoT była o niebo ładniejsza...

Pamiętam pierwsze zapowiedzi trzeciego PoPa, jeszcze jako "Kindred Blades" ("Pokrewne Ostrza" tytuł o wiele lepszy niż "Dwa Trony"), najbardziej dziwię się dlaczego zrezygnowano z tej koncepcji i tytułu... Gra miała oferować dużo swobody, mroczną i tajemniczą fabułę, dynamiczną i realistyczną walkę garotą - jako Dark Prince (on też miał wyglądać inaczej - widziałem screeny na których zakapturzona postać z długimi, białymi włosami, dusiła przeciwnika - bardzo fajnie to wyglądało). Grę mieli stworzyć twórcy Warrior Within - Ubi Montreal.
Kiedy włączamy T2T, widać napis "Ubisoft Casablanca presents", a więc musieli zmienić plany i powierzyć pracę innemu studiu... Dziwne - niemal tak samo dziwne jak Splinter Cell, na przemian tworzone przez Montreal i Shanghai. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 12:54, Noxbi napisał:

> ciach


dokładnie... A pamiętasz ostatni filmik WW tam już Dark Prince się pokazał mało go było widać, ale i tak wyglądał trochę "groźniej" i w ogóle ja pamiętam, że długo nie mogłem wybaczyć Ubi zmiany tytułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, filmik zrobił na mnie niemałe wrażenia i z kilka minut, podczas napisów końcowych zastanawiałem się kim on może być... Po zapowiedziach Kindred Blades zaczynałem się domyślać, alter ego bohatera, które miało pojawiać się gdy ten wejdzie w ogień... Na pierwszy trailerze z E3 też wyglądał niczego sobie. :)
Kiedy przeczytałem newsa, że trzeci Prince nie będzie nazywał się już Kindred Blades, a The Two Thrones miałem mieszane uczucia, z jednej strony brzmi nieźle, ale zwykle z takie ruchy oznaczają też mnóstwo zmian w samej grze, nie myliłem się... Choć nie spodziewałem się, że będą to zmiany na gorsze. :(

T2T wydawał mi się taki... nijaki. Może przez tę cenzurę, ale pierwsze wrażenie nie budziło u mnie takich emocji jak Piaski Czasu, albo Warrior Within, gdzie od razu zostajemy rzuceni w wir walki... Tutaj jest zbyt spokojnie, jak na oblężone miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam zmiany na gorsze dobry był mi za to pierwsza część się nie podobała ludzie mówią że tam była ładniejsza grafa coś chyba z oczami mieli nie tak koleś dość kanciasty. W T2T koleś glancuś wygląd miecze maja łady kształt w jedynce to jakieś kańciaki. Tekstury takie zombiaste na tych żołnierzach a wy mówicie czasem ze T2T ma gorsza grafę ja was ludzie nie jarzę. Może walki trochę mniej ale co z tego swój klimat ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować