Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

[ciach!]

Hymm... spróbuję znaleźć w necie jakiegoś innego patcha, ale dzięki za pomoc. No cóż, uzupełniam życie Księciu gdzie tylko się da, spieszę się jak tylko mogę, ale wypada tylko próbować dalej. Najbardziej wkurzają mnie te wielkie tarcze. No ale nic, za tydzień może będę już za tym momentem.

Dnia 10.07.2007 o 10:30, PRINCE JANEK napisał:


Co do opisu to był na płytce, ale dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to 2 była totalną zabijanką w której latasz z mieczami i odrąbujesz ludziom głowy ^^ mam nadzieje ,że 3 będie bardziej spokojna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 11:44, albinskia napisał:

jak dla mnie to 2 była totalną zabijanką w której latasz z mieczami i odrąbujesz ludziom głowy
^^ mam nadzieje ,że 3 będie bardziej spokojna :D


Jest, chociazby ze wzgledu na pojawienie sie Speed Killa, gdzie trzeba troche pomyslec, zanim zaatakuje sie wroga, czasami nawet poskradac sie, zeby pozostac niezauwazonym. Naprawde swietny pomysl pojawil sie w tej czesci. :)
P.S. Oczywiscie latanie z meiczami i odrabywanie glow takze sie zdarza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi 2 się podoba, ma ciężki, mroczny klimat i muzykę, która mi odpowiada, ale jakoś mnie nie wciągnęła tak jak Piaski Czasu czy Dwa Trony. Piaski Czasu przeszedłem właściwie jednym ciągiem, nie robiąc przerw na inne gry, Dwa Trony podobnie, chociaż początek był trochę nudny, ale też skończyłem, a Duszy Wojownika jakoś nie mogę. Jestem w połowie i zapał jakoś tak przygasł. Chociaż gra głupia nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem wielkim fanem Prince of persja przeszedłem już "Piaski czasu" i "Dusze wojownika" - bardzo mi sie spodobał, aczkowiek dwójka przeważałą swym mrocznym klimatem a jedynka "bajkowością". Ciekaw jestem " The Two Thrones" jaki on jest? hm... mam nadzieje, że znajde czas aby sobie pograć. ale najpierw trza zamówic gierke:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 12:11, reykan napisał:

Mi się trójka bardzo podobała, szczególnie ataki księcia z zaskoczenia i bossowie.


Wlasnie - bossowie. Chyba najlepiej wykonani bossowie w historii gier. :) Skonczylo sie w koncu nerwowe uderzanie bez sensu i uciakanie przed ciosami, bo my po 2 ciosach bossa giniemy, a on po 50 naszych trzyma sie niezle, tylko postawiono na precyzje naszych czynow i styl, dzieki czemu nie denerwujemy sie wciaz, jak to bywa we wiekszosci innych gier, gdy nie bylo sposobu na wygraie, poza zwyklym fartem. ;) Tu licza sie umiejetnosci i bardziej spokoj w naszych poczynaniach, co mi sie bardzo podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 12:15, Wiadroman napisał:

> Mi się trójka bardzo podobała, szczególnie ataki księcia z zaskoczenia i bossowie.

Wlasnie - bossowie. Chyba najlepiej wykonani bossowie w historii gier. :) Skonczylo sie w koncu
nerwowe uderzanie bez sensu i uciakanie przed ciosami, bo my po 2 ciosach bossa giniemy, a
on po 50 naszych trzyma sie niezle, tylko postawiono na precyzje naszych czynow i styl, dzieki
czemu nie denerwujemy sie wciaz, jak to bywa we wiekszosci innych gier, gdy nie bylo sposobu
na wygraie, poza zwyklym fartem. ;) Tu licza sie umiejetnosci i bardziej spokoj w naszych poczynaniach,
co mi sie bardzo podoba. :)


No, fajny był ten boss na arenie. Trochę wkurzyli mnie ci dwaj z mieczem i toporem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma limitowaną edycję kolekcjonerską The World of Prince of Persia? Warto to kupić?
A, i jeszcze jedno: czy Two Thrones ma wysokie wymagania sprzętowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 20:32, Graszczur napisał:

Czy ktoś z was ma limitowaną edycję kolekcjonerską The World of Prince of Persia? Warto to
kupić?
A, i jeszcze jedno: czy Two Thrones ma wysokie wymagania sprzętowe?


Jeśli poprzednie części ci działały, to Two Thrones ruszą bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 20:32, Graszczur napisał:

Czy ktoś z was ma limitowaną edycję kolekcjonerską The World of Prince of Persia? Warto to
kupić?
A, i jeszcze jedno: czy Two Thrones ma wysokie wymagania sprzętowe?


Mój brat cioteczny ma sprzęt
Radeon 9200
Ram 256
Sempron 2300+

I mu wszystko płynnie chodziło i problemów nie miał. A co do WoPoP (The World of Prince of Persia) no nie wiem dla mnie warto. Dostaje się soundtrack obszerniejszy niż był w premierówce T2T. Oraz obszerny drukowany poradnik z opisem przejścia wszystkich 3 części, choć dla mnie był zbędny ;). Poza tym dostajesz płytę bonusową z tapetami, wygaszaczami itp. I nie zapomnę o instrukcjach drukowanych na dobrej jakości papierze,choć każda ma po kilka stron to na płytach z grami są pełne instrukcje w formie elektronicznej. Minusy są takie,że bardzo źle pomyślane ustawienie płyt. Pudełko trochę zbyt małe na poradnik, oraz szybko się rysuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do minusów zdecydowanie ułożenie płyt. Ja kupiłem sobie 5 oddzielnych pudełek bo nie mogłem patrzeć jak są poukładane. Cały czas "mechaczyły" się w tym materiale, musiałem wycierać je suchą ścierką ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 09:57, Graszczur napisał:

Co do edycji kolekcjonerskiej TWoPoP (ale fajny skrót! :D): pytam się, bo mam okazję kupić
za 69 złotych, czyli za pół ceny


Jeśli masz okazje kupić za pół ceny to jak najbardziej warto. Ogólnie wydanie jest bardzo dobre i bym polecał je każdemu kto chce się zagłębić w świat PoPa ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, i jeszcze jedno: Duże jest to pudełko? Czy będę miał problemy z odebraniem go z poczty (tzn. dostarczeniem do domu, bo zawsze po paczki zapieprzam na pocztę rowerem)? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy duże? To zależy co mamy na myśli mówiąc duże:P A tak na serio to jest mniej więcej długości trzech położonych obok siebie pudełek DVD, ale jest od nich zdecydowanie grubsze... i to chyba tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto pomoże zanim rozwalę kompa, bo nie umiem rozwalić bliźniaków? Znam na nich taktykę, ale za nic nie potrafię pacanów ubić :/ Pomocy- jakieś sztkuczki na nich, alternatywne sposoby itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować