Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 08:45, kamceg napisał:

> A mieliście jakieś bugi w grze? Bo ja jednego.

Można powiedziec, że miałem. A dokładnie jednego - wywalnie do windy. Wkurzające i frustrujące,
szczególnie dlatego, że gra wyłączała się zaraz przed zapisaniem fontanny... Książę już pił
z fontanny, już witał się z gąską...:D

Ja miałem też jednego buga jak biegłem po ścianie trzeba było się odbić tak na ukoś i wbić sztylet
a ja jak się odbijałem to koleś nie chciał tym sztyletem wcelować i o pare centymetrow było to zadaleko zrobione,
ale w końcu jakoś wbił ten sztylet chodź nie był koło tego. już się bałem że będe musial sava znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą przeszłem gre pokonałem Wezyra,ale myślałem że walka z mrocznym księciem będzie troche
lepsza a tu lipa;/ Gra według mnie była strasznie prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 11:54, Gorn7 napisał:

Sry za 2 posty ale przeczytałem że jest inne ukończenie gry. I walczy się z innym bossem.
możecie powiedzieć jakim?

W The Two Thrones nie ma drugiego zakończenia. Jest to ostatnia część trylogii o księciu, więc jest jedno zakończenie... Moim zdaniem bardzo satysfakcjonujące i w pełni wystarczające. :) Z drugiej strony z kim innym mógłby walczyć Prince? Chyba nie z Farah, albo Ojcem, który i tak zginął (dość głupio - miał przecież świecący miecz).

PS. Też się kiedyś na to nabrałem i przechodziłem grę z 5 razy szukając Life Upgrade''ów... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:29, Gorn7 napisał:

To dlaczego w cd action jest napisane że można walczyć z drugim bossem jak się znajdzie wszystkie
Life Upgrade.

PO prostu pomyłka recenzenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I CDAction ma wpadki oraz różnej maści pomyłki. Coś im się chyba z Warrior Within pomieszało:P Sam kiedyś zwróciłem uwagę na ten błąd, ale niestety - uzbieranie wszystkich LU w T2T równa się z ułatwieniem sobie finałowej walki i niestety tylko z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 18:41, kamceg napisał:

I CDAction ma wpadki oraz różnej maści pomyłki. Coś im się chyba z Warrior Within pomieszało:P
Sam kiedyś zwróciłem uwagę na ten błąd, ale niestety - uzbieranie wszystkich LU w T2T równa
się z ułatwieniem sobie finałowej walki i niestety tylko z tym.

Jakby ostatni boss nie był wystarczający prosty :-) Za pierwszym raze troszkę sie pomęczyłem , ale potem na hardzie wygrałem za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówię, że był trudny:P Nie każdy musi miec talent do gry - dlatego mówiąc ogólnikowo - posiadanie wszystkich LU ułatwia gre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzieś czytałem (chyba w temacie o Prince of Persia - Warrior Within), że jest inne zakończenie Dwóch Tronów ale tylko na Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 16:58, KrzychoCJ napisał:

Ja gdzieś czytałem (chyba w temacie o Prince of Persia - Warrior Within), że jest inne zakończenie
Dwóch Tronów ale tylko na Xboxa.

Już w tym temacie było o alternatywnym zakończeniu napisane. T2T ma tylko jedno zakończenie chyba że ten kto to napisał wie więcej od twórców gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oznajmiam wszem i wobec: ukończyłem Prince of Persia 3: Dwa Trony!!!

W sumie jedyny mocno frustrujący moment był w Studni Przodków, czyli na etapie, który przechodziło się wyłącznie Mrocznym Księciem, i zaraz potem, jak już weszło się do takiej jaskini, gdzie ze ściany wysuwały się takie dwa słupy w różnym czasie, trzeba było po nich dostać się na półkę, gdzie czekały potwory, ale jednak było to wykonalne :D. Całkiem trudny moment był też z Mahasti (nawet z Braćmi się tyle nie męczyłem, co z nią :D). Oczywiście najgorszy element gry to poziomy z rydwanem, cała reszta ownuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj:P Jak dla mnie rydwany to był bardzo ciekawy przerywnik - lepsze to niż latanie i siekanie, bez ustanku:P Na jakim poziomie trudności grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z grą (no, zgadnijcie, jaką? ;P) - wszystko jest ok oprócz tego, że cienie są zielone! (spójrzcie na obrazek). Jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 20:47, Graszczur napisał:

(spójrzcie na obrazek)

Eeech... obrazka nie dałem, bo - nie wiedzieć czemu - za cholerę nie chce mi PrintScreen do schowka wskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 20:57, Memorr napisał:

przed chwilą przeszedłem Prince of Persia Dwa Trony:))
przechodziłem gre 3dni,ale zakonczenie gry jest wysmienite:)

Ja też 3 dni to przechodziłem gra jest fajna ale szkoda że taka prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 09:08, Gorn7 napisał:

> przed chwilą przeszedłem Prince of Persia Dwa Trony:))
> przechodziłem gre 3dni,ale zakonczenie gry jest wysmienite:)
Ja też 3 dni to przechodziłem gra jest fajna ale szkoda że taka prosta.

Bardziej szkoda że taka krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować