Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Proszę o radę jak zmusić grę by na GeForce 8800 powiększyć rozdzielczość ekranu z maksymalnej obecnie (1024x768) na większą i wykorzystywany był większy niż Pixel Shader 1.1 Dodam, że mam zainstalowane najnowsze sterowniki i biblioteki DirectX. Ten problem mam w pozostałych częściach Prince of Persia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:06, Graszczur napisał:

> Spróbuj z Cenegą. Ja też akurat wczoraj ściągałem tego patcha. Tam trzeba czekać w kolejce.

> Jest to napisane w okienku, które pojawia sie, gdy chcesz pobrać plik. Jeżeli jest rozciągnięte,

> to przesuń suwak w prawo.
No właśnie. Z cenegą próbowałem i ch... i guzik. Po ściągnięciu 10 MB pobieranie zostało bezpowrotnie
przerwane. Używam FlashGeta - to jest koniecznie, bo patch zajmuje 300 mega
Może ktoś wreszcie poda mi alternatywne źródło, oprócz Cenegi i Gry-OnLine? A może takie źródło
nie istnieje? :)


a próbowałeś ściągać Operą? na Flashgecie się nie znam ale w operze można wznawiać zerwane połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 07:32, Dragon J napisał:

Proszę o radę jak zmusić grę by na GeForce 8800 powiększyć rozdzielczość ekranu z maksymalnej
obecnie (1024x768) na większą i wykorzystywany był większy niż Pixel Shader 1.1 Dodam, że mam
zainstalowane najnowsze sterowniki i biblioteki DirectX. Ten problem mam w pozostałych częściach
Prince of Persia.

Poza maksymalne ustawienia nie wjdziesz(PoP nie wykorzystuje większych shaderów niż 1.1(1.4), możesz co najwyżej włączyć w ustawieniach karty graficznej AA, i lepsze filtrowanie textur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2007 o 09:09, Warrior Within napisał:

Poza maksymalne ustawienia nie wjdziesz(PoP nie wykorzystuje większych shaderów niż 1.1(1.4),
możesz co najwyżej włączyć w ustawieniach karty graficznej AA, i lepsze filtrowanie textur.


Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:27, gitarka napisał:

Czy istnieje demko tej gry?? Wiem, że google nie boli, ale nie mogę znaleźć.

Bo go nie ma, ubi postanowiło nie robić dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę już kupiłem dawno, ale przestałem w nią grać kiedy trzeba było zabić Klompe(czy jakoś tak, chodzi o tego wielkiego) i teraz wróciłem do niej i cały czas jest to samo:
1 wspinam się na górę żeby móc skoczyć na jego łeb.
2 skacze i walę go ze speed kill''a.
3 kiedy już jestem na nim to nie wiem co robić klikałem co się da i nic zawsze jestem na nim i po paru sekundach mnie zrzuca. I nie wiem co w tym momencie kiedy jestem na nim zrobić.
Proszę o pomoc (szybką) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 15:51, Hades King napisał:

Grę już kupiłem dawno, ale przestałem w nią grać kiedy trzeba było zabić Klompe(czy jakoś tak,
chodzi o tego wielkiego) i teraz wróciłem do niej i cały czas jest to samo:
1 wspinam się na górę żeby móc skoczyć na jego łeb.
2 skacze i walę go ze speed kill''a.
3 kiedy już jestem na nim to nie wiem co robić klikałem co się da i nic zawsze jestem na nim
i po paru sekundach mnie zrzuca. I nie wiem co w tym momencie kiedy jestem na nim zrobić.
Proszę o pomoc (szybką) :)

W tym temacie już o tym był, ten skoki na niego to całek "kombo" speed killi, musisz tak jak w normalnych naciskać w odpowiednim momęcie atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega myślał, że w speed killach trzeba cały czas naciskać przycisk ataku. Zatrzymał się na Klompie i dopiero ode mnie się dowiedział, że trzeba naciskać jak sztylet się świeci. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 14:12, Bartek Dudek napisał:

Mam problem z bossami po jeździe na rydwanie (2 potwory ,które blokują każdy atak). Jak je
pokonać ??

Walisz w tego z mieczem i gdy zmieni się ujęcie kamery na inne musisz się przeturlać bo inaczej ten z toporem cię uderzy. Jeśli się przeturlasz wbije topór w ziemię i nie będzie dał rady go wyciągnąć. Wtedy ładujesz w niego tyle ciosów ile się da uważając na tego ze szpadą. Po pewnym czasie będziesz mógł aktywować speedkilla, potem znowu powtarzasz sekwencję aż do speedkilla kończącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 14:12, Bartek Dudek napisał:

Mam problem z bossami po jeździe na rydwanie (2 potwory ,które blokują każdy atak). Jak je
pokonać ??


Ja chciałbym dodać że ładnie im życie schodzi jak zaatakujesz z naładowanego sztyletu (przytrzymać LPM)
po dwóch takich ciosach możesz zrobić bliźniakom pierwszego speed killa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z ową grą. Otóż gdy chcę ją włączyć, gra wywala do windy, po prostu się wyłącza, nie wiadomo z jakiego powodu, wymagania sprzętowe spełniam, w teście wszystko jest na zielono. Grę zakupiłem dzisiaj. Gdy włączam, pojawia się animacja z ubisoftu i wyskakuje "LOADING" dosyć długo się wczytuje i później wyłącza się. Proszę czy ktoś miał już taki problem i czy go rozwiązaliście? A może ktoś wie czym to jest spowodowane?? Proszę o szybką odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować