Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2007 o 12:45, dambialko napisał:

Mam pytanie jak pokonać klompe ?? bo wpisnam się skacze na nią raz ja ostrzem przebije, a później
ona mnie bierze i rzuca więc może mi ktoś pomóc ??? dzieki z góry.

Musisz ją załatwić speed killem gdy straci pierwsze oko potem rozwalasz jej speed killem drugie a na koncu
walisz po łydkach i gdy staje na jednej nodze musisz trafić w druga i wtedy się przewała po czym wykonujesz
ostatniego selfkeela, który się składa z 3 uderzeń. Selfkilla trzeba wykonać wtedy gdy sztylet się świeci.
Według mnie Klompa był najłatwiejszym bossem a zarazem najlepszym, chodź pokonałem go za pierwszym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:43, dambialko napisał:

Mam pytanie jak można zdobyć taką zbroje i jak się robi to skakanie na wroga ??? to też jakiś
speedkill ??? i skąd się wziął ten pancerz na książę ma na sobie ???
oto link to tego filmiku
http://pl.youtube.com/watch?v=SgUPHTIbnAo


Nie chcę Cię urazić ale takiej zbroi nie zdobędziesz bo w filmiku pokazywano no nie wiem jak Ci powiedzieć gameplay (coś typu betatest) i twórcy usunęli to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 15:10, dambialko napisał:

hehe już przedwczoraj ją pokonałem teraz jestem gdzieś blisko bosów "bliźniacy"

No i jak ci ide z Bliźniakami całkiem trudni bossowie chodź żaden z bossów w dwóch tronach nie był trudny,
oni według mnie chyba najtrudniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 18:52, Gorn7 napisał:

> hehe już przedwczoraj ją pokonałem teraz jestem gdzieś blisko bosów "bliźniacy"
No i jak ci ide z Bliźniakami całkiem trudni bossowie chodź żaden z bossów w dwóch tronach
nie był trudny,
oni według mnie chyba najtrudniejsi.


Hmmm dopóki nie mamy na nich sposobu to rzeczywiście sprawia trochę problemu Ci bliźniacy.Ale dla mnie najtrudniejszym bossem jest sam nasz kochany Wezyr, a zwłaszcza drugi etap.Ehhhhh te kręcące kamienie które potrafią być denerwujące.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 13:49, Revan007 napisał:

> > hehe już przedwczoraj ją pokonałem teraz jestem gdzieś blisko bosów "bliźniacy"

> No i jak ci ide z Bliźniakami całkiem trudni bossowie chodź żaden z bossów w dwóch tronach

> nie był trudny,
> oni według mnie chyba najtrudniejsi.

Hmmm dopóki nie mamy na nich sposobu to rzeczywiście sprawia trochę problemu Ci bliźniacy.Ale
dla mnie najtrudniejszym bossem jest sam nasz kochany Wezyr, a zwłaszcza drugi etap.Ehhhhh
te kręcące kamienie które potrafią być denerwujące.........

Dla mnie był banalny , gdy wiedziałem co robić. Przy przejściu za drugim razem gry , na hardzie , poszedł za pierwszym rqazem. Bliźniacy trudniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 13:52, Asthariel napisał:

> > > hehe już przedwczoraj ją pokonałem teraz jestem gdzieś blisko bosów "bliźniacy"

>
> > No i jak ci ide z Bliźniakami całkiem trudni bossowie chodź żaden z bossów w dwóch
tronach
>
> > nie był trudny,
> > oni według mnie chyba najtrudniejsi.
>
> Hmmm dopóki nie mamy na nich sposobu to rzeczywiście sprawia trochę problemu Ci bliźniacy.Ale

> dla mnie najtrudniejszym bossem jest sam nasz kochany Wezyr, a zwłaszcza drugi etap.Ehhhhh

> te kręcące kamienie które potrafią być denerwujące.........
Dla mnie był banalny , gdy wiedziałem co robić. Przy przejściu za drugim razem gry , na hardzie
, poszedł za pierwszym rqazem. Bliźniacy trudniejsi.



Też zaliczyłem grę na hardzie i jakoś za pierwszym razem załatwiłem tych bliźniaków.Ale pierwszy(mowa oczywiście o Klompie) mi się najbardziej podobał hehe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 14:00, Revan007 napisał:

Też zaliczyłem grę na hardzie i jakoś za pierwszym razem załatwiłem tych bliźniaków.Ale pierwszy(mowa
oczywiście o Klompie) mi się najbardziej podobał hehe:):)


Nom...chociaż pamiętam jak za pierwszym razem męczyłem się z bliźniakami...mimo wszystko ta część księcia jest banalna...a szkoda bo klimacik czadowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:24, Xelios Invictus napisał:


> Też zaliczyłem grę na hardzie i jakoś za pierwszym razem załatwiłem tych bliźniaków.Ale
pierwszy(mowa
> oczywiście o Klompie) mi się najbardziej podobał hehe:):)

Nom...chociaż pamiętam jak za pierwszym razem męczyłem się z bliźniakami...mimo wszystko ta
część księcia jest banalna...a szkoda bo klimacik czadowy...


Dla mnie ta część nie jest banalna tylko ciut za łatwa nawet na hardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 14:50, Lechu21 napisał:

Bliźniacy aż tak trudni nie są ale też nie łatwi :)

Ale na pewno bardziej wymagający niż 2 poprzednich bossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 14:53, Lechu21 napisał:

No Mashati i Klompa są prości tutaj się z tobą zgodzę :)


T2T ogólnie było łatwe i nawet przejście gry na hardzie nie stanowi żadnego problemu. W porównaniu do niektórych bossów z WW bossowie z T2T to cieniasy byli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tkaie pytanie czy w T2T można ustawić rozdzielczość 1440x900 bo w menu gry mask jest 1280x960, ale w pliki konfiguracyjnym gry widzę rozdzielczość 1440x900 wie ktoś jak taką ustawić bo niestety na niższych to bardzo brzydko wygląda:/ Mam Monitor 19 Panoramiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie szczerze wkurzyło to że T2T jest bardzo krótka w porównaniu do WW
a co do bossów to się zgodzę z gryfinem walczyło się na pewno gorzej niż z Klompą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi T2T sie podobało, ale i tak twierdze, że najlepszą częścią jest SoT. Kupiłem 3 częśći w zestawie za 15 euro, więc cena nie odstrasza... Jak dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 13:23, Basajew napisał:

Mi T2T sie podobało, ale i tak twierdze, że najlepszą częścią jest SoT. Kupiłem 3 częśći w
zestawie za 15 euro, więc cena nie odstrasza... Jak dla mnie bomba


W zupełności sie z tobą zgodze co do tego że SoT to najlepsza częśc. Nic nie zastąpi tej fabuły, grafy, klimatu. DT nie są takie cool ja SoT ale też jest fajne. Prócz tego że ja miałem pełno błędów, i problem z tym że jak instalowałem patcha to mi sie gra psuła...... bardzo mi sie podoba umiejętność i system Speed Kill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować