Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2008 o 12:58, ShaDoW Energy napisał:

> Jak przecież cała saga PoP została wydana przez Cenegę. I wszystkie części są w reedycjach.

> Dwie pierwsze w KK Dwa Trony w SuperSelerze. Naprawdę wszyscy jeszcze nie wypoczęli po
imprezie
> :D
>
>
No masz rację... Teraz będzie ten nowy PoP, co się dzieje przed wydarzeniami w Piaskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 12:58, ShaDoW Energy napisał:

>
No masz rację... Teraz ten nowy PoP, co się dzieje przed wydarzeniami w Piaskach?


Z nim to nie wiadomo jeszcze jak będzie bo konkretnych danych nie ma na temat gry, ale na pewno Cenega wyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie ponownie Dwa Trony, bo już troszkę się za mrocznym Księciem stęskniłem. Pech chciał, że przed tym skończyłem grę The Matrix: Path of Neo, również polegającą na młóceniu (tyle, że w stopniu nieporównywalnie większym) kolejnych przeciwników. A dlaczego pech? Bo za nic nie mogę dostosować się do systemu walki w Prince''u, który znacznie różni się od Matriksa. Tak więc po pierwszej walce z kilkoma przeciwnikami (gdy Kaliena zostaje wniesiona do miasta) zostało mi 20% paska życia. ;-) Ciężko to idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\

A na jakim poziomie trudności ?

Też teraz młucę, ale grałem od Sands Of Time, więc po przejściu Warrior Within w TTT przeciwników masakruje się już niemal autoamtycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 13:29, DJ Szlafrok napisał:

Zainstalowałem sobie ponownie Dwa Trony, bo już troszkę się za mrocznym Księciem stęskniłem.
Pech chciał, że przed tym skończyłem grę The Matrix: Path of Neo, również polegającą na młóceniu
(tyle, że w stopniu nieporównywalnie większym) kolejnych przeciwników. A dlaczego pech? Bo
za nic nie mogę dostosować się do systemu walki w Prince''u, który znacznie różni się od Matriksa.
Tak więc po pierwszej walce z kilkoma przeciwnikami (gdy Kaliena zostaje wniesiona do miasta)
zostało mi 20% paska życia. ;-) Ciężko to idzie...


A ja sobie w WW pogram bo nie przeszedłem całego. Potem pogram w T2T bo jak nie mam co robic na lekcji to tylko w to gram na komie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2008 o 16:22, mlynar911 napisał:

A ja sobie w WW pogram bo nie przeszedłem całego. Potem pogram w T2T bo jak nie mam co robic
na lekcji to tylko w to gram na komie ;D

Zwiedź wszystkie korytarze życia, walka z Dahaką jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 16:24, ShaDoW Energy napisał:


> A ja sobie w WW pogram bo nie przeszedłem całego. Potem pogram w T2T bo jak nie mam co
robic
> na lekcji to tylko w to gram na komie ;D
Zwiedź wszystkie korytarze życia, walka z Dahaką jest super ;)


A jak ich szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2008 o 16:42, mlynar911 napisał:

A jak ich szukać?

Różne miejsca dokładnie nie pamiętam, ale jedna jest jak walczysz z Shadee, tam jest ołtarz na środku i ten kamień musisz przesunąć, drugi jak masz skorpion sword, to musisz poprzekręcać tak aby podesty prowadziły na dół. Trzeci jest jak masz zwolnienie czasu, dawne miejsce gdzie walczyłeś z krukiem, jest ukryte gdzieś wejście, a niedaleko jak biegniesz schodami w dół to jest przycisk w ziemi naciskasz i biegniesz do tej kraty pod którą musisz się przekulać... Reszty nie pamiętam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 16:16, Dante Dy`nei napisał:

A na jakim poziomie trudności ?


Zacząłem grę na średnim poziomie trudności, jednak to nie o siłę uderzeń przeciwnika chodzi. Po prostu nie mogę się wczuć w system i mechanicznie wykonuję kombosy Neo. ;-)

Dnia 01.01.2008 o 16:16, Dante Dy`nei napisał:

Też teraz młucę, ale grałem od Sands Of Time, więc po przejściu Warrior Within w TTT przeciwników
masakruje się już niemal autoamtycznie :D


Ja sagę Prince''a (no dobra - ostatnie trzy części ;-) ) przeszedłem w kompletnie niechronologiczny sposób (Warrior Within, The Two Thrones, The Sands of Time), a system walki najbardziej przypadł mi do gustu w Piaskach Czasu. Jakoś taki bardziej miękki, lekki, przyjemniejszy. Ale i tak wolę ten w Matriksie. ;-) A tak w ogółe, bardzo się cieszę, że w TTT jest sporo więcej zagadek i ogólnie pojętego skakania po żerdziach w porównaniu do Duszy Wojownika (coooo za podtytuł!), mimo że do TSoT nie dorasta do pięt. Oczywiście, moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do gry WW:

Słuchajcie mam problem z 2 olbrzymem w grze. Nie mogę go rozwalić bo albo brakuje mi hp albo piasków. Jest jakiś sposób na zniszczenie go?? Bo już nie wiem ile razy przechodziłem i nic. Powoli zaczynam się irytować... Kiedy już go prawie rozwalę to on mnie chwyci pomimo ,że jestem na drugim ramieniu;/

Napisałem też w temacie PoP WW ale potrzebuję szybkiej odpowiedzi więc i tutaj piszę nie gniewajcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 11:29, mlynar911 napisał:

Pytanie do gry WW:

Słuchajcie mam problem z 2 olbrzymem w grze. Nie mogę go rozwalić bo albo brakuje mi hp albo
piasków. Jest jakiś sposób na zniszczenie go?? Bo już nie wiem ile razy przechodziłem i nic.
Powoli zaczynam się irytować... Kiedy już go prawie rozwalę to on mnie chwyci pomimo ,że jestem
na drugim ramieniu;/

Napisałem też w temacie PoP WW ale potrzebuję szybkiej odpowiedzi więc i tutaj piszę nie gniewajcie
się ;)


To musisz poczekać aż w tamtym temacie ktoś Ci napiszę nie po to są oddzielne tematy...
Ale , który olbrzym , bo jest ich paru ? poprostu walisz go w nogę on kuca i wtedy wchodzisz i walisz go po łbie. Możesz bez kulek , ale jest troszeczkę trudniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PoP jest bardzo fajny:) tak jak teraz 4 część. Podoba mi się walka księciem. Niestety walka czarnym księciem już nie jest taka fajna ponieważ szybko ucieka czas i jeśli gra się na konsoli? Ja gram na PC więc z tym mnie mam problemów :) ale nie skończyłem gry bo strasznie dużo pożerała mi czasu więc skończyłem to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem w T2T błąd graficzny dzieje się tak, gdy dochodzę do jakiegoś większego źródła wody. Spotkał się ktoś z tym lub wie jak ktoś tego się pozbyć?

20080108212604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować