Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

witam mam nadzieję że WRESZCIE mi pomożecie utkąłem na dokładnie bossie wśród ogrodu (tym zielonym) i nie wiem jak go pokonać z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogr jak w drugiej części? Jak tak to SPOILERY. Bierzesz spowolnienie, sieczesz go w łydki od tyłu, jak pada na kolana to wskakujesz, a potem masz do wykonania rajd. ^^ Najlepiej co jakiś czas zwalniać czas i po kłopocie. KONIEC SPOILERÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 17:05, JayL napisał:

Ogr jak w drugiej części? Jak tak to SPOILERY. Bierzesz spowolnienie, sieczesz go w łydki
od tyłu, jak pada na kolana to wskakujesz, a potem masz do wykonania rajd. ^^ Najlepiej
co jakiś czas zwalniać czas i po kłopocie. KONIEC SPOILERÓW.

ja zawsze oszczędzałem piasek na cofanie czasu gdy przywaliłem w coś... najlepiej skręcać gdy tylko zobaczysz zakręt... jak najwcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przeszedłem PoP:TSoT i PoP:WW i zabrałem się za PoP:TT

Problem mam taki, że zamist niektórych tekstur mam ''kwadraciki'' w ich kolorze (np. zamiast ognia, wiszących dywanów).
Sprzęt:
Duron 10x200 Applebread
512MB 400MHz Twinmos
Gigabyte Radeon 9550 @ 350/450

jadę na Catalystach 5.5. Próbowałem najnowszych 8.3, ale mam to samo.
Z tego co pamiętam to podobny problem był w Morrowindzie po zainstalowaniu Visual Packa
Wie ktoś jak to naprawić/miał ktoś z tym kontakt?

PS. Kutwa... wczoraj znalazłem sposób na walkę z Dahaką w WW, a jedyny save jaki mam to ten z filmikiem na koniec po pokonaniu imperatorki :/
PS2: PoP rządzi!
PS3: Dahaka is coming...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem technicznym na PC to PoP3:TTT jest najgorszy, mi też się pojawiają artefakty, jedynie kiedy są większe zbiorniki wodne. Powstaje taka jakby płaszczyzna...
A wiem, że to nie mój sprzęt się przegrzewa(patrz opis). Spróbuj ściągnąć najnowszy patch(pogogluj za wersją PL, bo jak weźmiesz angielską, to trzeba będzie grę przeinstalować :F). Powinien pomóc(mi pomógł, bo już z gry nie wywala co save)...


A tutaj mam pytanko - jak przejść ten etap, kiedy jesteśmy Mrocznym i w tej świątyni, po rozdzieleniu się z Farą, jest taka przepaść i blok do wysunięcia. Słychać tekst "jestem bogiem czasu cośtam" i jak przeskakuje daggertailem przez te pochodnie(po ścianie biegam) to jak wejdę na pierwszą odskocznię i się z niej odbije, to jak polecę w tę drugą, po prostu przelatuje jakby spadając, zamiast się od niej odbijać... : /
Wie ktoś jak to przejść, ew. uploaduje gdzieś save po tym... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja z kolei mam ogromny problem natury technicznej...
Gra mi się wiesza przy sprawdzaniu legalności płyty, po prostu pasek się nie przesuwa, okno jest jakby nieaktywne, nic się nie da zrobić, prócz zamknięcia przez menadżer zadań.
Pomocy, gramowy ludu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 09:53, Badyl13 napisał:

>
Ja z kolei mam ogromny problem natury technicznej...
Gra mi się wiesza przy sprawdzaniu legalności płyty, po prostu pasek się nie przesuwa,
okno jest jakby nieaktywne, nic się nie da zrobić, prócz zamknięcia przez menadżer zadań.
Pomocy, gramowy ludu

Spróbuj reinstalować, jak nie pomoże, sprawdź płytę w innym napędzie lub komputerze. Jak u ciebie nie będzie działać nadal, a niesprawny napęd odpada, to możesz reinstalować system, bo zdarza się, że gra gryzie się z czymś... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 15:35, przemcio256 napisał:

Zacząłem grać w T2T. Nie mam co robić a muszę przejść jeszcze raz tą grę, bo zauważyłem,
że jakoś wróciła do łask...


A grasz może w wersję na PS2? Bo chciałbym ustawić sobie pada tak, jak na PS2 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 15:37, Badyl13 napisał:

> Zacząłem grać w T2T. Nie mam co robić a muszę przejść jeszcze raz tą grę, bo zauważyłem,

> że jakoś wróciła do łask...

A grasz może w wersję na PS2? Bo chciałbym ustawić sobie pada tak, jak na PS2 ^^

chciałbym... niestety tylko PC jest pod moim władaniem i klawisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w POP 3 na PS2 i jestem w momencie kiedy Książe jest uwięziony w dużym pomieszczeniu z wielkim posągiem. Dotarłem do sterowni ruchu tego giganta, próbowałem mase kombinacji, żeby przecisnąć go między wystającymi belkami lecz gdzieś tak w środku się zaciąłem i ni jak nie moge ruszyć, żeby się udało. Sprawdzałem kombinacje w solucjach ale tam podano niepoprawną. Może wiecie jak to rozwiązać? Pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 20:06, Lucky Lukas napisał:

Gram w POP 3 na PS2 i jestem w momencie kiedy Książe jest uwięziony w dużym pomieszczeniu
z wielkim posągiem. Dotarłem do sterowni ruchu tego giganta, próbowałem mase kombinacji,
żeby przecisnąć go między wystającymi belkami lecz gdzieś tak w środku się zaciąłem i
ni jak nie moge ruszyć, żeby się udało. Sprawdzałem kombinacje w solucjach ale tam podano
niepoprawną. Może wiecie jak to rozwiązać? Pomożcie

lewo,przód,lewo,przód,przód,prawo,tył,prawo,przód,prawo,przód,lewo,przód.. tak było napisane w oficjalnym poradniku dołączonym do limitowanej edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2008 o 10:09, przemcio256 napisał:

lewo,przód,lewo,przód,przód,prawo,tył,prawo,przód,prawo,przód,lewo,przód.. tak było napisane
w oficjalnym poradniku dołączonym do limitowanej edycji :)


O! Wielkie dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 15:37, Badyl13 napisał:

> Zacząłem grać w T2T. Nie mam co robić a muszę przejść jeszcze raz tą grę, bo zauważyłem,

> że jakoś wróciła do łask...

A grasz może w wersję na PS2? Bo chciałbym ustawić sobie pada tak, jak na PS2 ^^


Mi tam w każdą część grało i gra się lepiej na klawie :P Kto co woli. Ja wolę klawę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko- czy w grze jest jakieś ukryte zakończenie? Skończyłem już na normalnym, gram teraz na trudnym i nie wiem na co sie nastawiać :D Trzeba zbierać wszystkie life upgreade żeby coś nowego na końcu zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 08:55, Szczur22 napisał:

Małe pytanko- czy w grze jest jakieś ukryte zakończenie? Skończyłem już na normalnym,
gram teraz na trudnym i nie wiem na co sie nastawiać :D Trzeba zbierać wszystkie life
upgreade żeby coś nowego na końcu zobaczyć?

Wprawdzie ja w T2T odkryłem tylko jedno zakończenie. Ale w WW było tak, że zakończenie było zależne od znalezionych life upgreadów. Chyba w Dwóch Tronach tez tak jest, ale do końca nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 08:55, Szczur22 napisał:

Małe pytanko- czy w grze jest jakieś ukryte zakończenie? Skończyłem już na normalnym,
gram teraz na trudnym i nie wiem na co sie nastawiać :D Trzeba zbierać wszystkie life
upgreade żeby coś nowego na końcu zobaczyć?

Nie, tym razem tak nie jest. Life upgrade''y są tylko po to, aby zwiększyć zdrowie, nowego zakończenia czy coś akurat nie dają(sprawdzone). Ogólnie to dodatki są tylko za te piaski co sobie uzbierasz, ale na koniec gry, masz ich na tyle dużo, że masz już wystarczająco, aby wszystkie dodatki odblokować. :S

Ogólnie, to według mnie najlepszy był WW, w którym to można było świetnie zrobić(tuż przed ostatnią walką możemy wziąć miecz lub nie, poznajemy 2 zakończenia xP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 08:59, Erunn0 napisał:

Wprawdzie ja w T2T odkryłem tylko jedno zakończenie. Ale w WW było tak, że zakończenie
było zależne od znalezionych life upgreadów. Chyba w Dwóch Tronach tez tak jest, ale
do końca nie jestem pewien.


Dwa Trony mają tylko jedno zakończenie, a life upgrade''y są tylko po to by mieć łatwiej w finałowej walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,
Mam taie pytanie,
otóż zatrzymałem się w pewnym momencie i nie moge grac dalej. Chodzi mi o nast. moment.
Zaraz po wyjściu z kanałów trzeba zabic tego strażnika wrót przez które wchodzi Visier. Tego co jak nas zobaczy to wzywa wsparcie. Mam nadzieję że wiecie o co chodzi. Potem skacze się m.in. po łańcuchu aż w końcu następuje (po otworzeniu pierwszej kraty w bramie ) zamiana w drugiego księcia. No i trzeba po ścianie przebiec i łańcuchem się złapac pochodni. Z tym że ja łapię się jej, ale za krótko lece na łańcuchu i nie mogę doleciec do ściany tylko spadam tuż przed nią. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:44, malakazar napisał:

Siema,
Mam taie pytanie,
otóż zatrzymałem się w pewnym momencie i nie moge grac dalej. Chodzi mi o nast. moment.
Zaraz po wyjściu z kanałów trzeba zabic tego strażnika wrót przez które wchodzi Visier.
Tego co jak nas zobaczy to wzywa wsparcie. Mam nadzieję że wiecie o co chodzi. Potem
skacze się m.in. po łańcuchu aż w końcu następuje (po otworzeniu pierwszej kraty w bramie
) zamiana w drugiego księcia. No i trzeba po ścianie przebiec i łańcuchem się złapac
pochodni. Z tym że ja łapię się jej, ale za krótko lece na łańcuchu i nie mogę doleciec
do ściany tylko spadam tuż przed nią. Co robic?

To moment w którym to taki głosik jest, że "jestem bogiem czasu"? Tutaj jest bardzo dziwnie, spróbuj znaleźć patcha(pomaga i to nieźle). Mi te odbicie udało się dopiero po kilkudziesięciu próbach, ale tutaj trzeba odskoczyć wcześnie, nie tak jak zawsze. Dopiero wtedy się odbije i poleci na ten balkon. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować