Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Wie ktoś jak pozbyć się tego kwadrata?

Ps: zdecydowali, by się na ścieżke audio ;/ W Piaskach czasu mamy dubbing, w WW mamy już ang+ napisy(najlepiej) a w T2T znowu mamy dubbing tylko, że z innymi aktorami... w ogóle nie mogę się przyzwyczaić do głosu księcia ;/

20080613132852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna link do solucji, w której znajdę dokładne miejsca ukrycia sekretnych skrzyń (o ile takowe istnieją, jeszcze nie grałem) oraz Life Upgrades? Chcę zacząć zabawę z Księciem w wersji na PlayStation 2, jednak nie chcę pominać żadnego z tych dodatków w grze. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 13:29, nieszczescie napisał:

Wie ktoś jak pozbyć się tego kwadrata?

Ps: zdecydowali, by się na ścieżke audio ;/ W Piaskach czasu mamy dubbing, w WW mamy
już ang+ napisy(najlepiej) a w T2T znowu mamy dubbing tylko, że z innymi aktorami...
w ogóle nie mogę się przyzwyczaić do głosu księcia ;/


Ja miałem ten sam problem ale w dalszej części gry ten kwadrat przestał sie pokazywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się dziś namęczyłem, by przejść ten etap z posągiem ojca Księcia. By zakończyć ten level, trzeba było tak tym postumentem manewrować, by dojechał do końca sali i rozwalił ścianę. Trudne to było, ale się udało. :)
W związku z tym mam pytanie: ile % zostało mi do końca gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:08, xbit71 napisał:

Ale się dziś namęczyłem, by przejść ten etap z posągiem ojca Księcia. By zakończyć ten
level, trzeba było tak tym postumentem manewrować, by dojechał do końca sali i rozwalił
ścianę. Trudne to było, ale się udało. :)
W związku z tym mam pytanie: ile % zostało mi do końca gry?


Ja też.grałem w Prince of persia3 na Xbox starszej wersji:D Ale sie udało i przeszedłem grę:)na końcu tez sie trudziłem i zacząłem przechodzić na medium ale już mi sie znudziło:doszedłem do tego wielkiego potwora na arenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem całą trylogię...
Powiem jedno: to jest po prostu cudo. Fabuła arcyciekawa, sceneria przepiękna. Nie wspominam oczywiście o klimatycznej muzyce. Jeśli chodzi o Dwa Trony, szczególnie spodobały mi się te dwie piosenki (wszystkie skomponowane przez Stuarta Chatwooda):
- I Still Love You ( http://tnij.org/bd2w)
- T2T Menu Song ( http://tnij.org/bd2x)
Beautiful, just beautiful. ^^
Teraz czekam na Prince of Persia: Prodigy. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie i specyfika poprzednich części nie zostanie zburzona. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam problem podczas instalacji wyświetla się taki komunikat(patrz obrazek)I jak klikam na krzyżyk lub anuluj to mi się instalacja kończy,Płyta owszem jest trochę porysowana ale w bardzo małym stopniu,o wiele gorsze mi czytało bez problemu a do tego ten plik mogę skopiować więc chyba to nie przez to.

20080620223659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 22:38, Xsaw napisał:

Hmm mam problem podczas instalacji wyświetla się taki komunikat(patrz obrazek)I jak klikam
na krzyżyk lub anuluj to mi się instalacja kończy,Płyta owszem jest trochę porysowana
ale w bardzo małym stopniu,o wiele gorsze mi czytało bez problemu a do tego ten plik
mogę skopiować więc chyba to nie przez to.

Umyj płytę, u mnie zadziałało... Jak nie to jest błąd CRC więc raczej wymiana płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 22:41, ShaDoW Energy napisał:

Umyj płytę, u mnie zadziałało... Jak nie to jest błąd CRC więc raczej wymiana płyty.


Umyj?Możesz sprecyzować słowo "umyj" tzn czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 22:42, Xsaw napisał:

> Umyj płytę, u mnie zadziałało... Jak nie to jest błąd CRC więc raczej wymiana płyty.


Umyj?Możesz sprecyzować słowo "umyj" tzn czym.

xD Przepraszam. Ja ją tylko opłukałem, zwykłą wodą z kranu, później, wytarłem w ręcznik, do sucha, i zadziałało. Jednak nie ręczę za to że Tobie zadziała, w moim przypadku poskutkowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 22:42, Xsaw napisał:

Umyj?Możesz sprecyzować słowo "umyj" tzn czym.

Chuchnij i delikatną i miękką ściereczką przetrzyj ;) Najłatwiej i teoretycznie najskuteczniej ;]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 22:45, albinskia napisał:

> Umyj?Możesz sprecyzować słowo "umyj" tzn czym.
Chuchnij i delikatną i miękką ściereczką przetrzyj ;) Najłatwiej i teoretycznie najskuteczniej
;]

Pozdrawiam.


Ok zastosowałem ten wariant,zobaczymy czy będzie działac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram w POP T2T i mam mały problem. Walczę właśnie z dwoma rycerzami i nie mam pojęcia jak ich pokonać. Wiem, ze trzeba użyć speed killa, ale w jaki sposób, na razie udało mi się to raz, ale nie wiem jak, o co chodzi. Wiem, że ten z toporem musi wbić go w ziemie i wtedy używa się speed killa ale nie mam pojęcia jak, nic mi się nie chce pojawić, o co chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut
Nawalaj w tego z mieczem, on będzie się bronił i przez ten czas ten z toporem będzie próbował zaatakować ciebie z wyskoku. Po tym ataku topór utknie mu w zimi na chwile i przez ten czas atakuj go normalnie. Po jakimś czasie(2-3 takie akcje) pojawi się możliwość speed killa wtedy oberwą obaj mocniej. Potem wystarczy to powtórzyć i zakończyć walke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 08:33, wolko napisał:

mam problem...trochę mi wstyd , ale nie mogę przejść pierwszego bossa :( moze ktos mi
doradzi? gg:10239003

Chodzi o Klompa?
To jeden z łatwiejszych. Musisz się wspiąć na kładkę na wprost bossa(są dwie i z dwóch to robić będziesz), żeby wykonać speed killa na jego oczach. Kiedy już oślepnie, będzie machał bronią gdzie popadnie, więc trzeba wykonywać masę uników. Pobiegnij naokoło niego i atakuj jego łydki. Dalej już będzie spoko... : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować