Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Cholerna walka z wezyrem! Najgorsza walka z WW w porównaniu z tym to betka...Już wiem co i jak(przy okazji, ,,dzięki" za pomoc gramowicze! i za nieoznaczanie spojlerów. Naprawdę się cieszę, że wiem co nastąpi po walce z wezyrem...:/) już doszedłem prawie na am koniec, a tu...Trudno, ochłonę i jutro rano zabiorę się, żeby wreszcie rozwalić sukinkota.
Przy okazji, pojedynek z bossem kosztował mnie oprócz nerwów uszkodzenie wcale drogich słuchawek. Ze złości walnełem w nie ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem w walce z Klompa. Problem nie wynika jednak ze zbyt wczesnego czy późnego wciskania klawisza Speed kill, o co pytała większość zainteresowanych. Chodzi o to, iż w pewnym momencie speed kill w ogóle u mnie nie występuje...

Podczas walki z Klompa bez problemu wydłubuję mu jedno oko. Następnie pędzę na drugą platformę i z niej skaczę na kolosa. Pierwszy speed kill się uaktywnia, jednak gdy Klompa mnie chwyta i Książę szykuje ostrze do uderzenia, ekran nie staje się czarno-biały i potwór ciska mną o ścianę. Wiem, kiedy w przybliżeniu powinno się uderzyć, widziałem to na YouTube. Próbowałem atakować na wyczucie, ale po wielokrotnych próbach nie było żadnego efektu (tylko potłuczony Prince). Na forach pisali, że w niektórych wersjach gry występuje taki bug, ale ani słowa o rozwiązaniu czy ew. patchu. Podkreślam, że gra jest oryginalna.

Proszę o szybką pomoc. Z poważaniem

Paluch222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W opcjacj z tego co wiem da sie wydluzyc czas na wcisniecie LPM podczas speedkilla, sprobuj, tez mi sie wydawalo, ze to sie nie pojawia, ale to nieprawda. To latwy Boss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 00:07, Izrafel92 napisał:

W opcjacj z tego co wiem da sie wydluzyc czas na wcisniecie LPM podczas speedkilla, sprobuj,
tez mi sie wydawalo, ze to sie nie pojawia, ale to nieprawda. To latwy Boss ;)


Podziałało, wielkie dzięki! Klompa nie miał szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 00:00, Paluch 222 napisał:

Witam.

Mam problem w walce z Klompa. Problem nie wynika jednak ze zbyt wczesnego czy późnego
wciskania klawisza Speed kill, o co pytała większość zainteresowanych. Chodzi o to, iż
w pewnym momencie speed kill w ogóle u mnie nie występuje...

Podczas walki z Klompa bez problemu wydłubuję mu jedno oko. Następnie pędzę na drugą
platformę i z niej skaczę na kolosa. Pierwszy speed kill się uaktywnia, jednak gdy Klompa
mnie chwyta i Książę szykuje ostrze do uderzenia, ekran nie staje się czarno-biały i
potwór ciska mną o ścianę. Wiem, kiedy w przybliżeniu powinno się uderzyć, widziałem
to na YouTube. Próbowałem atakować na wyczucie, ale po wielokrotnych próbach nie było
żadnego efektu (tylko potłuczony Prince). Na forach pisali, że w niektórych wersjach
gry występuje taki bug, ale ani słowa o rozwiązaniu czy ew. patchu. Podkreślam, że gra
jest oryginalna
.

Proszę o szybką pomoc. Z poważaniem

Paluch222

Pamiętam że miałem to samo, zapłaciłem ze 30 zł na te wszystkie poradniki, a nigdzie nie było jak uaktywnić te speed kille. Pamiętam że wtedy poprostu zacząłem walić we wszystkie przyciski na klawiaturze ( w większości w strzałki lewo/prawo) i w końcu dało rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 16:58, Izrafel92 napisał:

Wie ktos, jak to zrobic. zeby finalowym bossem byl Dahaka a nie Kaileena ?


Zacznę od tego że chyba pomyliłeś tematy, bo finalnym bossem Dahaka bądz Kaileena są w Duszy Wojownika a nie w Dwóch Tronach. Jednak jako że znam odpowiedz na to pytanie to pomogę ;) Z Dahaką będziesz walczył tylko wtedy gdy podczas całej gry zbierzesz wszystkie Life upgrady. Jeśli pominiesz choćby jedno Twoim przeciwnikiem będzie Kaileena, która jest podobno znacznie bardziej wymagającym rywalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 16:58, Izrafel92 napisał:

Wie ktos, jak to zrobic. zeby finalowym bossem byl Dahaka a nie Kaileena ?


Tak jak pisze dave03, musisz znaleźć wszystkie life upgrade''y. Łącznie jest ich 9 a w razie jakbyś miał problem ze znalezieniem któregoś, tu znajdziesz drobną pomoc:

http://www.youtube.com/watch?v=x05ZUgDPpXs&feature=related

Oprócz tego musisz zabrać Miecz Wody w pomieszczeniu przed salą tronową. Możesz to zrobić dopiero po zebraniu wcześniej wspomnianych upgrade'ów

dave03
Próbowałem obu walk, wystarczy zapisać stan gry przed zabraniem Miecza Wody. Walka z Kaileeną to powtórka z rozrywki, gdy walczyłeś z nią wcześniej. Potem ma jedynie nieco zwiększony pasek życia, co by wydawała się bardziej wymagająca ;)

Pernia

To za tą sumę kupiłbyś dziś Warrior Within ;P Dobrze, że przed jakimkolwiek zakupem zwróciłem się do forumowiczów na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam- mam problem w lokacji The Fortress-po odbiciu się od ściany i wskoczeniu na łańcuch nijak nie mogę
zjechać niżej na dziedziniec tak aby wykonać speedkilla na strażniku-zupełnie jakby poniżej była jakaś niewidzialna przeszkoda.Nic się nie da zrobić-wiszę sobie tak aż kończy się pasek życia i finito :(.Nie wiem czy to jakiś bug gry(wersja PL wiec chyba "zpatchowana")czy coś innego...
Spotkał się ktoś z czymś takim?-dołączam screena

20090123155347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 15:25, rafekx 12 napisał:

Gdzie mogę kupić Dwa Trony??Ani empik ani skelp gram.pl go nie mają :(?

Jak Ci bardzo zależy to jest w merlinie za 45 pln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 16:26, quadii napisał:

> Gdzie mogę kupić Dwa Trony??Ani empik ani skelp gram.pl go nie mają :(?
Jak Ci bardzo zależy to jest w merlinie za 45 pln...


Ok dzięki,nawet na merlinie nie szukałem a tu taki psikus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 15:57, quadii napisał:

Witam- mam problem w lokacji The Fortress-po odbiciu się od ściany i wskoczeniu na łańcuch
nijak nie mogę
zjechać niżej na dziedziniec tak aby wykonać speedkilla na strażniku-zupełnie jakby poniżej
była jakaś niewidzialna przeszkoda.Nic się nie da zrobić-wiszę sobie tak aż kończy się
pasek życia i finito :(.Nie wiem czy to jakiś bug gry(wersja PL wiec chyba "zpatchowana")czy
coś innego...
Spotkał się ktoś z czymś takim?-dołączam screena

Jak masz blisko savea to spróbuj jeszcze raz od poprzedniego. Jak nie to popróbuj kilka razy. Musi zadziałać. Ja także żadnych problemów z tym nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy save jest na początku lokacji(nawet nie tak daleko)na wieży gdy obserwuje sie wezyra pojawiającego
się w portalu piasków ale próbowałem już chyba z 10 razy grać od tego miejsca i za każdym razem to samo
-normalnie załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, przeszedłem PoP3: Dwa Trony. Super zabawa była! Te akrobacje, bossy, nowe rzeczy no i Dark Prince... :)
Grałem tylko w PoP2 i PoP3, obie części doskonałe, aczkolwiek chyba trójka najlepsza. Te wyścigi na rydwanach, speed kill, dark prince... miodzio! :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś o reedycji POP TT ?? Bo obecnie jest praktycznie nie dostępna;( A cena 50 zł jak za grę z początku 2006 to dużo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować