Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2009 o 14:59, Przez napisał:

Czy wiadomo coś o reedycji POP TT ?? Bo obecnie jest praktycznie nie dostępna;( A cena
50 zł jak za grę z początku 2006 to dużo;/

Mam bardzo silne przeczucie, że ta gra trafi do Kolekcji Klasyki jeszcze w lutym/marcu, a najpóźniej w maju (tzw. urodziny KK). ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 15:05, rafekx 12 napisał:

CZy możecie potwierdzic to że PoP jest na merlin.pl http://merlin.pl/Prince-of-Persia-Dwa-trony_UbiSoft/browse/product/8,507021.html
Bo to wydaje sie troche dziwne,skoro nigdzie indziej go nie ma.

Możliwe, że jest. W końcu czasami w magazynach można różne perełki sprzed lat znaleźć, które gdzie indziej wyprzedane są albo do kupienia tylko poprzez allegro... :P
Ewentualnie to jakiś błąd w systemie i pokazuje, że mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie dziwi mnie to że pierwsza i druga część trylogii piasków jest spokojne do kupienia a trzecią wycofali ze sprzedaży i nie trafiła do tańszej serii. Szkoda bo tylko trójki mi brakuje akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Dwa Trony na ebay''u, bo na allegro to minimum 8 dych. Zainstalowałem i postanowiłem ściągnąć spolszczenie. Znalazłem jedno na http://files.filefront.com/PoP+The+Two+Thrones+Polish/;8284179;/fileinfo.html, zainstalowałem, ale gra w miejscu gdzie tworzy/wybiera się profil wywala do pulpitu. Wersja bez spolszczenia działa normalnie. Ma ktoś jakiś pomysł o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 22:46, Karanthir666 napisał:

Praktycznie sam sobie odpowiedziałeś. To spolszczenie jest najwyraźniej walnięte.


Ale na jakimś forum gdzie znalazłem link do tego gość pisał że mu działa, po co miałby kłamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz ustawić sobie rozdziałkę szerokoekranową, to coś najwyraźniej namieszałeś, bo gra sama wykrywa natywną rozdzielczość Twego monitora - co widać choćby po tym, że ja nie mogę wybrać sobie 1440x900, za to mam opcję 1680x1050. Zacznij od sprawdzenia ustawień swego monitora.

A jeśli nic Ci to nie pomoże, lub chcesz pobawić się samemu w zmianę rozdziałek, ponoć można pohackować plik "Hardware". Zaraz na początku masz linijkę z dostępnymi do wyboru rozdzielczościami - dopisz tam szukaną przez siebie (nie zapomnij o 32!) i powinna ona pojawić się w opcjach. NIE WIEM jak z niezawodnością tego rozwiązania, nie sprawdzałem samemu (bo po co). Być może zmieniało się jeszcze jakieś wartości, jeśli tak, cóż... poszukaj u Pana Gugla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z Prince of Persia III. Otóż kupiłem trylogie w empiku firmy "Premium Games", 2 pierwsze części (Piaski Czasu i Dusza Wojownika) chodziły bez problemu, a w Dwóch Tronach jest problem, ponieważ klawiatura mi siada -.- Chodzi o to że gram sobie normalnie a nagle klawiaturą nie mogę nic robić, myszką owszem ale klawiatura siada na jakieś 2 minuty i potem znowu mogę i za parę sekund znowu ją rozłącza -.- Ściągnąłem więc patcha do Dwóch Tronów, i teraz proszą mnie o podanie kodu płyty, którego nie ma nigdzie. Jest tylko kod do zarejestrowania tej gry na stronie Cenegi i to wszystko. Patcha odinstalować mogę ale klawiatura mi i tak będzie zarywać a takie granie nie ma sensu. Oto screen.

20090916165711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 16:58, Quardo444 napisał:

Witam! Mam problem z Prince of Persia III. Otóż kupiłem trylogie w empiku firmy "Premium
Games", 2 pierwsze części (Piaski Czasu i Dusza Wojownika) chodziły bez problemu, a w
Dwóch Tronach jest problem, ponieważ klawiatura mi siada -.- Chodzi o to że gram sobie
normalnie a nagle klawiaturą nie mogę nic robić, myszką owszem ale klawiatura siada na
jakieś 2 minuty i potem znowu mogę i za parę sekund znowu ją rozłącza -.- Ściągnąłem
więc patcha do Dwóch Tronów, i teraz proszą mnie o podanie kodu płyty, którego nie ma
nigdzie. Jest tylko kod do zarejestrowania tej gry na stronie Cenegi i to wszystko. Patcha
odinstalować mogę ale klawiatura mi i tak będzie zarywać a takie granie nie ma sensu.
Oto screen.


Szukałeś kodu na płycie? W wersji premierowej właśnie tam był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach.. Nie ma to jak Prince of Persia T2T. Wczoraj przeszedłem ją po raz 5 albo 4 nie pamiętam. A granie mrocznym księciem byłoby jeszcze bardziej przyjemne gdyby mu życie nie schodziło :P.

Spoiler:

Spoiler

Wyszedłem coś z prawy. Walka na końcu z Wezyrem nie była nigdy dla mnie trudna, ale o dziwo teraz się przyznaje, że męczyłem się z nim :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, słuchajcie, mam problem z wywalaniem gry do pulpitu podczas zapisywania stanu gry. Wcześniej wystarczyło włączyć grę ponownie i przejść dany etap jeszcze raz, ale teraz dzieje się to za każdym razem, gdy chcę zapisać. Wiem, że patch od Cenegi powinien to naprawić, ale po zainstalowaniu rzeczonego patcha gra w ogóle się nie włącza. Wie ktoś co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywala mi grę za każdym razem, gdy próbuję zapisać grę przed warsztatem. Wcześniej nie miałem takiego problemu, a grę przechodzę 3 raz. Tryb bezpieczny nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany to wyszedł nowy numer Komputer Świat Gry Extra poświęcony nowej części Księcia i pełna wersja na coverze to właśnie Dwa Trony. Chyba kupię, bo opłaca się i tak bardziej niż bulić 30 zł za Pomarańczową Kolekcję :)
EDIT: gazeta kosztuje 10zł jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 11:23, Outlander-pro napisał:

Jakby ktoś był zainteresowany to wyszedł nowy numer Komputer Świat Gry Extra poświęcony
nowej części Księcia i pełna wersja na coverze to właśnie Dwa Trony. Chyba kupię, bo
opłaca się i tak bardziej niż bulić 30 zł za Pomarańczową Kolekcję :)
EDIT: gazeta kosztuje 10zł jak coś :)

Ja już kupiłem. Miłym zaskoczeniem był fakt, iż jest to wersja angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa zabezpieczeń? Jest wymagana płyta w napędzie przy odpalaniu gry? Jeśli znieśli tego straforca który to był obecny w premierówce i później jeszcze w Super$ellerze to prawdopodobnie się skuszę, choć w tym akurat przypadku wolałbym polską wersję językową. Szkoda też że nie dali grubszego boxu dvd i to nawet kosztem kilku stron pisma, bo przecież wiadomo że i tak każdy kto to kupi zrobi to wyłącznie dla pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować