Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2010 o 17:24, dave03 napisał:

A jak wygląda sprawa zabezpieczeń? Jest wymagana płyta w napędzie przy odpalaniu gry?
Jeśli znieśli tego straforca który to był obecny w premierówce i później jeszcze w Super$ellerze
to prawdopodobnie się skuszę, choć w tym akurat przypadku wolałbym polską wersję językową.
Szkoda też że nie dali grubszego boxu dvd i to nawet kosztem kilku stron pisma, bo przecież
wiadomo że i tak każdy kto to kupi zrobi to wyłącznie dla pełnej wersji.


Nie ma starforca:)Trudno mi powiedzieć czy obecność płytki jest wymagana,bo akurat nie mam możliwosci sprawdzenia[pisze z innego kompa] ale mówie raz jeszcze starforca nie ma,gra sie po prostu odpala i nie pisze nic o żadnym starforcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 17:24, dave03 napisał:

A jak wygląda sprawa zabezpieczeń? Jest wymagana płyta w napędzie przy odpalaniu gry?

Umieszczenie płyty w napędzie jest niestety wymagane do odpalenia gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem trochę pograłem po czym zajrzałem w opcjach w "Extra Features" i nie wiedzieć czemu "video gallery" w ogóle nie jest aktywne a co za tym idzie nie da się tam wejść. Nie wiem czy jest to spowodowane tym że jestem dopiero na początkowym etapie gry (The Sewers) czy może jest to spowodowane jakimś błędem. Tym niemniej jednak w "artwok gallery" wejść się da (do oglądania jednak zbyt wiele tak póki co nie ma, bo większość zdjęć jest zablokowana). Mógłbyś zobaczyć jak to wygląda u Ciebie?

20100603160207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to się chyba odblokowuje za okresloną ilość Kredytów Piaskowych.
A co do gry - Wymiata! Moja ulubiona część trylogii. Chciałem kupić w PKK ale dowiedziałem się, ze jest w KŚGry za 10 zł (plus dodatkowo ateriały o ZP, które jutro mi przywiozą ;). A za taką cenę to już byłby grzech nie kupić tej gry :)
IMO najlepsze są Speed Kille. Zawsze się skradam, żeby cicho załatwić wrogów. Zawsze to daje więcej przyjemności, niż wmaszerowanie w grupę wrogów i ciosanie ich combosami (noabane tez świetnymi).
BTW: Czy w tej grze jest kilka zakończeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 16:07, Harrolfo napisał:

Bo to się chyba odblokowuje za okresloną ilość Kredytów Piaskowych.


No właśnie o tym myślałem, ale wydaje mi się że mimo wszystko powinno się tam chociaż dać wejść.

Dnia 03.06.2010 o 16:07, Harrolfo napisał:

A co do gry - Wymiata! Moja ulubiona część trylogii.


Ja przeszedłem Piaski Czasu i Dusze Wojownika a Dwa Trony kiedyś zacząłem, ale nie ukończyłem (doszedłem do 19etapu - The Temple Rooftops), bo akurat zmieniałem kompa a zapisy zostały na starym i przepadły. I na tej podstawie mogę powiedzieć, że gra jest lepsza od Duszy Wojownika, ale też znacznie gorsza od Piasków czasu.

Dnia 03.06.2010 o 16:07, Harrolfo napisał:

BTW: Czy w tej grze jest kilka zakończeń?


W tej części jest chyba jedno, dwa były na pewno w Duszy Wojownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>BTW: Czy w tej grze jest kilka zakończeń?
>W tej części jest chyba jedno, dwa były na pewno w Duszy Wojownika.
Że tam były dwa to wiem, bo miałem oba ;)

A tak przy okazji: Różni się czyms ten PoP od Rival Swords na PSP? Bo fajnie by było miec Księcia na kieszonsolce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę Dwa Trony trzeci raz. I mam problem, nie pamiętam, czy wcześniej też go miałem. Jestem w Świątyni po rozdzieleniu się z Farah, Mrocznym Księciem. Bohater jest nad przepaścią, wysuwa blok, w tle słychać głos: "Jestem ... Bóg czasu. Przynoszę dary, ból i cierpienie.", skacze, biegnie po ścianie i zaczepia się lamp, wykorzystując łańcuch, potem wbiega na pierwszą odskocznie, wybija się na drugą, jednak nie mogę już z niej skorzystać, Książę zawsze spada (a próbowałem z 10 razy x 5 sakiewek na piasek, czyli z 50). Załączam screena.

20100614183847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 18:38, sule napisał:

Przechodzę Dwa Trony trzeci raz. I mam problem, nie pamiętam, czy wcześniej też go miałem.
Jestem w Świątyni po rozdzieleniu się z Farah, Mrocznym Księciem. Bohater jest nad przepaścią,
wysuwa blok, w tle słychać głos: "Jestem ... Bóg czasu. Przynoszę dary, ból i cierpienie.",
skacze, biegnie po ścianie i zaczepia się lamp, wykorzystując łańcuch, potem wbiega na
pierwszą odskocznie, wybija się na drugą, jednak nie mogę już z niej skorzystać, Książę
zawsze spada (a próbowałem z 10 razy x 5 sakiewek na piasek, czyli z 50). Załączam screena.


Ok, za n-tym razem się udało, potem jeszcze miałem mały problem z wnękami. Trochę technicznie poziom leży, ale i tak, po SoT, T2T znajduje się na drugim miejscu w mojej ocenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już skończyłem grę i pod koniec pisało coś o broni specjalnej.
Coś tam trzeba było wklikać gdzieś jakoś czy coś żeby mieć do niej dostęp.
Nie zapisałem tego, a też 2 raz grać w 2T w najbliższym czasie nie mam zamiaru.
Macie ten kod? Bo chętnie bym tą bronią specjalną powalczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 01:07, MysticCrusader napisał:

Macie ten kod? Bo chętnie bym tą bronią specjalną powalczył.


A na jakim poziomi trudności grałeś? Bo kody i bronie są trzy i wpisujesz tylko ten odpowiedni poziomowi trudności na jakim ukończyłeś grę. I tak:
Poziom Easy - Broń: Baby Rattle. Kod - 2x lewo, 2x prawo, góra, 2x dół, 2x góra, dół.
Poziom Normal - Broń: Telephone of Sorrow. Kod - prawo, lewo, lewo, lewo, 2x dół, 3x góra, dół, 2x góra, 2x dół.
Poziom Hard - Broń: Swordfish. Kod: góra, dół, góra, dół, lewo, prawo, lewo, prawo, góra, dół, góra, dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 16:19, Harrolfo napisał:

A tak przy okazji: Różni się czyms ten PoP od Rival Swords na PSP? Bo fajnie by było
miec Księcia na kieszonsolce ;)

Nie. Rival Swords to dokładna konwersja na PSP i gra się równie świetnie. Jednak jeśli by cię to skusiło stanowczo odradzam Revelations. Twórcy dodali wielkie nudne i upierdliwe etapy bez klimatu ani nawet muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie. Rival Swords to dokładna konwersja na PSP i gra się równie świetnie.
Wiem, już mam i gram :D
>Jednak jeśli by cię to skusiło stanowczo odradzam Revelations. Twórcy dodali wielkie nudne i upierdliwe etapy bez klimatu ani nawet muzyki.
Wiem, miałem. Bugi, bugi, bugi, ładowanie, bugi, bugi, bugi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie. Jestem na końcu gry, walczę z wizjerem. Mam problem gdyż po odbiciu się od kolumny używam speed killa, książe się łapie na wizjonerze, wciskam lewy przycisk myszy i ksiaże nie zadaje ciosów. Wizjoner cały czas mnie zrzuca. Nie wiem czy nie mam wyczucia, ale to zaczyna być powoli nużące jak grasz cały dzień i cały czas jest to samo. Niech ktoś da jakieś porady bo powoli szlak mnie trafia. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2010 o 19:31, kr0t0s napisał:

Jestem na końcu gry, walczę z wizjerem.


W sensie, takim judaszem w drzwiach? Ach, te codzienne walki domowych księciów z wizjerami...

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać ^^''

Dnia 13.07.2010 o 19:31, kr0t0s napisał:

Niech ktoś da jakieś porady bo powoli szlak mnie trafia. Z góry dzięki


Jak rozumiem, etap dawania sobie po buzi na tarasie, gdy strzela w Ciebie fireballsami już masz z głowy i teraz zmagasz się z latającym draniem pośród "wiru" odłamków i ruin. Cóż, mówiąc wprost... jest to trudne, bowiem skoro tańcujesz z finalnym bossem, sztuka Speed Killsów jest tu doprowadzona do najbardziej hardcorowego poziomu. Jest tak, jak robisz: robisz pionowy wall run po kolumnie, wskakujesz na Wezyra i odcinasz mu skrzydło. Jeśli Twój Księciunio się łapie go i zostaje zrzucony, znaczy się przegapiłeś "okno", gdy miałeś wcisnąć atak. Są trzy momenty: w powietrzu, gdy masz wbić się w niemilca, drugi zarazzaraz jak się go chwycisz, wtedy wybijasz się w powietrze i masz trzecie "okno" = jedno skrzydło mniej. Potem powtarzasz. Wreszcie trzecia seria, tym razem na szczęście już tylko dwóch. Cóż, możesz pomóc sobie slow-mo, ale warto zachować przynajmniej jeden sand-tank na później. Nie będę zdradzał, co wtedy się stanie, powiem tylko tak: będziesz miał jedną jedyną jedynusią okazję. Beware! ^^''

P.S. Jeśli potrzebujesz jednak pomocy wizualnej:
http://www.youtube.com/watch?v=IblGH2IQxmc&feature=related

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę też na realizacje tego finalnego starcia trochę ponarzekać bowiem często jest tak iż tak naprawdę w ogóle nie widać momentu kiedy ten sztylet zabłyśnie, bo albo zasłaniają go jakieś zielone krzaczki albo też sztylet znajduje się poza... krawędzią ekranu :| A nawet że sztylet w ogóle się nie zaświeca. Owe problemy najczęściej mają miejsce przy pierwszym speed killu, dwa kolejne są już łatwiejsze, choć wtedy z kolei trudniej dorwać Wezyra. No ale jakoś mi się tą walkę udało wygrać a tym samym ukończyć grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale po całym dniu prób, nie da rady zrobić speed killa na wezyrze. Słyszałem, że czasami w grze pojawia się taki bug. Niektórzy mieli go przy Klompie. Coś gdzieś pisało, że zwiększali jakoś czas speed killa. Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 22:50, kr0t0s napisał:

Sorry, ale po całym dniu prób, nie da rady zrobić speed killa na wezyrze. Słyszałem,
że czasami w grze pojawia się taki bug. Niektórzy mieli go przy Klompie. Coś gdzieś pisało,
że zwiększali jakoś czas speed killa. Ktoś wie o co chodzi?


Miałem z tym problem przy pierwszym Bossie (tym przerośniętym trollem bez szczęki) parę lat temu. Speed kill posiadał tak ograniczony czas reakcji, że nawet nie widziałem, kiedy sztylet zaczynał się świecić. O ile dobrze pamiętam, wystarczy w opcjach przesunąć odpowiedni suwak i czas na wciśnięcie speed killa zwiększa się na tyle, by móc poprawnie go wykonać w szybkich akcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować