Zaloguj się, aby obserwować  
moro100

Probelm z misją w grze Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

7 postów w tym temacie

Więc tak jestem w takim lesie i nagle dwóch ziomków porwało takie drzewo i są przyczepieni do pnia ja mam ich uwolnić i nie wiem jak, moze wie ktos jak mam to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to musisz zrobić to tak:że jak gałęzie tego drzewa znajdują się na ziemi bo to drzewo tak macha tymi gałęziami to w ttym czasie musisz te gałęzie tak walić w nie albo jajkami albo kijem.i tak pare razy aż do skutku.Ja na początku też miałem z tym problem ale wprawa czyni mistrzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w drugim akcie w misji we wschodnim Rohanie. Chodzi o to że w tej misji po krótkim czasie najeżdza na mnie zbyt duża armia orków i nie mam szans ich pokonać. Jest zbyt mało czasu by coś wybudować i wyszkolić jednostki, zresztą szybko kończą sie pieniądze zeby wyszkolić żołnierzy. Jak to przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 23:34, Alamar napisał:

Mam problem w drugim akcie w misji we wschodnim Rohanie. Chodzi o to że w tej misji po krótkim
czasie najeżdza na mnie zbyt duża armia orków i nie mam szans ich pokonać. Jest zbyt mało czasu
by coś wybudować i wyszkolić jednostki, zresztą szybko kończą sie pieniądze zeby wyszkolić
żołnierzy. Jak to przejść?


To chyba nie dotyczy Drużyny pierścienia. Chodzi ci zapewne o Bitwę o Śródziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ni cholery nie mogę ominąć czarnych jeźdźców już na samym początku, zawsze się pojawiają przede mną :( Jak to przejść? :( Wturza mnie to <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 16:12, Wicherrrek napisał:

ni cholery nie mogę ominąć czarnych jeźdźców już na samym początku, zawsze się pojawiają przede
mną :( Jak to przejść? :( Wturza mnie to <_<


Kryjesz się za wzgórzami, chodzisz bocznymi ścieżkami (koło rzeki - jeźdźcy poruszają się tylko po drogach) i rzucasz kamieniami za siebie - przeciwnicy to słyszą i odjeżdżają w kierunku, z którego doszedł dźwięk.

Ogólnie gra jest banalnie prosta, jeśli wypracuje się dobrą metodę na każdy poziom. Np. fragment Froda w Morii można przejść w 5 minut, jeśli nawet nie będzie próbowało się walczyć. Wystarczy omijać przeciwników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą WP: Drużyna Pierścienia

Po instalacji, gdy chcę włączyć grę pokazuje się czarny ekran i... nic.

Co zrobić?

Mój komp:
Athlon 64 3500+
GeForce 8600 GT
1 GB RAM
Win XP SP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować