Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy koszt grania przez Windows Live

27 postów w tym temacie

Według mnie te 50$ to tanizna jak za rok:D Za WoW''a płaci się 12 euro miesięcznie więc w porównaniu to wychodzi prawie jak nic:) Trochę gorzej wychodzi jakby płacic miesięcznie ale to i tak mniej niż ludzie płacą za WoW''ika albo inne MMO. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem ze xboxy sa po to by grac z ludzmi tylko z xboxa?? Szkoda ze chca taka bzdure zrobic... Gracze na xboxach beda mieli marniejsze szanse na wygrana bo na padach trudniej sie gra niz za pomoca myszki i klawiatury... uwazam ze gra na xboxie jest tylko wspaniala gdy sie gra z graczami ktorzy korzystaja rowniez z xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 14:10, Elivi napisał:

Ja myslalem ze xboxy sa po to by grac z ludzmi tylko z xboxa?? Szkoda ze chca taka bzdure zrobic...
Gracze na xboxach beda mieli marniejsze szanse na wygrana bo na padach trudniej sie gra niz
za pomoca myszki i klawiatury... uwazam ze gra na xboxie jest tylko wspaniala gdy sie gra z
graczami ktorzy korzystaja rowniez z xboxa.


chyba nie grałeś na padzie =/ a poza tym zalezy w jaki rodzaj gier :/ a połączenie xboxów z pecetami przez multi to dobry pomysł tyle że, tak jak już mówiłem, troche za drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać, że jeśli nie wypowiedzieli się w sprawie ewentualnych opłat dla PC-PC to coś knują ;)
Szczerze mówiąc, jeśli chodzi o polski rynek growy, to kwota 49,90$ jest wygórowana - może jeśli zrównamy się z płacami z rynkiem zachodnim będzie lepiej, ale kiedy to będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 14:13, Mroku21 napisał:

WindowsLive - 49,99$ , pokazać Xklockom kto rządzi w grach sieciowych - bezcenne ;P

noo tak :P
ale 50$ to ponad 150 zł :p
wtedy będzie ostateczne starcie w tym kto jest lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA HA Ha.... o jakieś 49,99 za dużo... oni sobie jaja robią, mam płaci tyle tylko aby grać z graczami z X360. Ja dziękuje niech te całe Games for Windows Live wsadzą w du**.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 14:08, pimpor napisał:

Według mnie te 50$ to tanizna jak za rok:D Za WoW''a płaci się 12 euro miesięcznie więc w porównaniu
to wychodzi prawie jak nic:) Trochę gorzej wychodzi jakby płacic miesięcznie ale to i tak mniej
niż ludzie płacą za WoW''ika albo inne MMO. Pozdro



Pewnie, że tanizna. Szczególnie patrząc na to, że teraz to jest za darmo i wszyscy i tak wychodzą na swoje.
To tak jak SKYPE jest za darmo. No ale w sumie to jest bardzo zaawansowana technologia, więc warto by wprowadzić opłaty miesięczne, i wrzucić marketingowe hasła, że ta opłata jest za tą zaawansowaną technologię. Wcześniej po prostu nikt nie zauważył, że ta technologia jest tak dobra, i że może faktycznie dajemy za darmo!
A może 50$ rocznie za używanie kupionego wcześniej Windowsa? No przecież korzystamy z przeglądarki, pobieramy uaktualnienia.. dlaczego by za to wszystko nie płacić?

Wprowadzajcie sobie, płaćcie sobie, mi to nie przeszkadza. Co kto lubi.
Jeśli opłaty PC-PC się przyjmą i ludzie zaczną płacić to stracę ostatnią nadzieję, że ludzie mają choć krztynę inteligencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 15:06, Bobo napisał:

ciach


Hmm... Nie wiem czy wiesz, że opłata jest za usługę, a nie każdy musi grac PC -XboX360 Więc jeśli ktoś ma ochotę grac przez PC ze swoim kumplem posiadającym XboX''a to wszystko ma swoją cenę. Twoim zdaniem wszystko powinno byc za free tylko dlatego, że ty płacisz za internet?? Granie PC -PC z tego co pisze to nic nie kosztuje(pakiet silver). Co do twoich śmiesznych pomysłów z Win, przeglądarkami itp. to nie będe chyba nawet specjalnie komentował. A nawet jeśli wprowadzono by opłatę o której napisałeś(może 50$ rocznie za używanie kupionego wcześniej Windowsa?) to co z tego?? Mają prawo, a jak Ci się nie podoba to możesz używac Linuxa i firefoxa bo przecież są darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nic tylko trzymać kciuki za sukces ps3. Wówczas m$ będzie musiał spuścić z tonu i przestanie brać kasę za tą usługę. Bo inaczej wszyscy gracze się na nich wypną najpierw pctowi którzy mają wybór, potem konsolowi którzy wybiorą tą konsole, która w ostatecznym rozrachunku wyjdzie taniej no i będzie działać bo klocki to tylko do wakacji. Potem zacznie się wielkie umieranie jak za czasów dinozaurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować