Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2007 o 19:35, migem napisał:

ciach


Migem czy wydacie edycje kolekcjonerska Test Drive Unlimited ?
Bo chyba byly plany i nagle wszystko ucichlo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2007 o 16:49, Kamil.i.Maciek napisał:

Czytałem wywiad z Migemem, bardzo mi się spodobał ^.^ Miałem też okazję zobaczyć jak pracuje,
możecie mi wierzyć, że nos to cały czas na monitor jest skierowany ^^, nawet nie ma czasu przywitać
się z Trafionymi RozGRAMionymi ;)


O ! trzeba było coś krzyknąć ! Faktycznie ostatnim czasy pracuje w ogromnym skupieniu:)

Dnia 07.03.2007 o 16:49, Kamil.i.Maciek napisał:

A więc drogi migemie, mam bardzo ważne pytanka, otóż czy na pudełku gry The Settlers II 10-lecie
i w przyszłości [The Settlers II 10-lecie Wikingowie - dodatek ukaże się niedługo :)] dało
by się napisać adres Polskiego Oficjalnego Serwisu http://settlers.gram.pl? :) Myślę, że wielu
klientów chętnie by skorzystało z naszej pomocy jak i by nawet weszli na stronę między innymi
po to, czy naprawdę warto taką grę zakupić :)


Na pudełku S210 to już zapóźno chyba, że w której z reedycji, co do dodatku sprawa jak najbardziej wykonalna, kwestia tylko, czy Ubi nie zrzuci takiego linku jako "nieoficjalnego", a są niestety dość zasadniczy w tych kwestiach.

Dnia 07.03.2007 o 16:49, Kamil.i.Maciek napisał:

W przyszłości będę miał też trochę pytań dotyczących polskiego wydania Settlers VI, ale to
już poklikamy przez e-maila prawda? ;]



Jak najbardziej zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2007 o 19:40, Ali G napisał:

Migem czy wydacie edycje kolekcjonerska Test Drive Unlimited ?
Bo chyba byly plany i nagle wszystko ucichlo ;]


Z tego co wiem nie bardzo, będzie bardzo ładne wydanie "tradycyjne", jak narazie bardziej niż na EK skupiamy wysiłki na wogóle wydaniu tej gry, bo niestety idzie bardzo ciężko jest masa problemów technicznych i lokalizacyjnych i stajemy na uszach żeby zdąrzyć z tym na marzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 19:42, migem napisał:

Z tego co wiem nie bardzo, będzie bardzo ładne wydanie "tradycyjne", jak narazie bardziej niż
na EK skupiamy wysiłki na wogóle wydaniu tej gry, bo niestety idzie bardzo ciężko jest masa
problemów technicznych i lokalizacyjnych i stajemy na uszach żeby zdąrzyć z tym na marzec :(


dzieki za info ;]

Czyli co ? Mapka ,moze jakis soundtrack no i zapakowane to w metalowe pudeleczko cos w podobie Toca 3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 19:34, migem napisał:

Tłumaczyłem już kiedyś, że z jest problem techniczny z tą sagą, a wynika on z zapisu ścieżek
audio, których to nie da się przenieść na DVD, a więc wydanie musiałoby być mixem cd''ków i
dvd, a to zaczyna robić się dość drogie w produkcji. Nie mniej mając teraz S210th można się
zastanowić, czy nie wydać takiej Sagi w wyższej niż 19,99 zł cenie.


A kto mówił o cenie 19.90 za CAŁĄ PEŁNĄ SAGĘ, aż tak nie otępiałem ;)!!!!!
Byle pełna, pełniasta i masą "papirów" (drzewka, poradniki....)... Kamil i Maciek, czy jak im tam... pewno podeślą więcej pomysłów co pododawać... ja settlersów generalnie nie lubię i nie gram, dlatego jeszcze nie kupiłem :P, ale takie MEGA, MEGASTE "COŚ" bym kupił bez zastanowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 19:40, migem napisał:

Na pudełku S210 to już zapóźno chyba, że w której z reedycji, co do dodatku sprawa jak najbardziej
wykonalna, kwestia tylko, czy Ubi nie zrzuci takiego linku jako "nieoficjalnego", a są niestety
dość zasadniczy w tych kwestiach.

To niech lepiej uważa Ubi, bo złość graczy za ostatnie numery z 2006, które sprawiły, że ta ciężkie baty dostaliście za te wpadki, może i ich złapać.
W ramach rekompensaty Wam i nam niech się nie ważą :D
Należy im to wypominać, przy omawianiu kontraktu!
Bo inaczej to my chcemy adres mailowy do odpowiednich organów Ubi, gdzie moglibyśmy lać naszeniezadowolenie z traktowania naszego rynku jak Afryki (z całym szacunkiem dla Afryki)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 15:29, migem napisał:

chętnie odpowiem live na wasze pytanie..w miare wszytskie:)


Fajnie, ale możesz najpierw odpowiesz na zaległe pytanie, powtarzane chyba setki razy: co z eXtra Grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 20:18, PioMrex napisał:

Bo inaczej to my chcemy adres mailowy do odpowiednich organów Ubi, gdzie moglibyśmy lać nasze niezadowolenie
z traktowania naszego rynku...

zbierze się ekipa i pikietę im taką urządzimy, ze będą pamiętali jak należy szanować rynek polski :P
Pikiety i wiece to Polacy potrafią urządzać, oj potrafią, to taka specjalna cecha narodowa... daje 20 punktów premii do... eee OK zapędziłem się ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na Sagę Total War (Shogun, Medieval, Rome) - chciałbym ładniejszą edycję niż 2 x Extra Klasyka + Platyna, albo chociaż Shogun + Medieval w Platynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze Cie abys mi odpowiedział na dwa pytanka :


Sprzedajecei gry ea games , wiec chyba medal of Honor Airborne będzie u was do kupienia . mam nadzieje ze z jakims fajnym dodatkiem . ( tak jak C&C 3)

I czy mozę macie w planach ( wiem powinnem to skierowac to pytanie gdzie indziej , ale moze macie chociaż jakies strzępki informacji ) sprzedaż EK Airborne .
( taka ek jak w Crabonie )

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 20:24, Wieśniakoo napisał:

Czy będziecie dystryubować gry THQ - w tym nowe Red Faction (ok. 2008-2009 roku)?


Jesteśmy cały czas dystrybutorem THQ i narazie nie zapowiada się że coś się z mini w tej kwestii, vide nasze ostatnie tytuły:m.in. Titan Quest:IT, STALKER, Sup. Commander. Co RF narazie za wczesnie żeby mówić, ale jest to wysoce prawdopodobne, chociaż tak jak kiedyś pisałem, na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 20:52, Ryan Kam napisał:

Sprzedajecei gry ea games , wiec chyba medal of Honor Airborne będzie u was do kupienia . mam
nadzieje ze z jakims fajnym dodatkiem . ( tak jak C&C 3)

I czy mozę macie w planach ( wiem powinnem to skierowac to pytanie gdzie indziej , ale
moze macie chociaż jakies strzępki informacji ) sprzedaż EK Airborne .
( taka ek jak w Crabonie )


Ja odpowiadam tylko i wyłącznie za gry wydawane pod flagą CDP ( jako dystrybutora), gry EA sprzedaje Sklep.gram.pl jako zwykły towar, tak więc nie mamy żadnego wpływu na dodatki do tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2007 o 20:22, Markus89 napisał:

Fajnie, ale możesz najpierw odpowiesz na zaległe pytanie, powtarzane chyba setki razy: co z
eXtra Grą?


Tak. Projekt XG chwilo został zawieszony, aż do momentu kiedy uda nam się przemyślić i zrelunchować całość jako nowy projekt, stąd w tej chwili brak bieżących wydań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha - a dzięki ,

Chwilke jeszcze jedno pytanie

Rome total war wydawał LEM ,a macie ta gre zamieścic w swojej ofercie . Wiec nasuwa mi sie pytanie czy będzi można u was kupic Call of Duty 2 ???? ( LEM przecież to wydał )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 20:58, migem napisał:

Tak. Projekt XG chwilo został zawieszony, aż do momentu kiedy uda nam się przemyślić i zrelunchować
całość jako nowy projekt, stąd w tej chwili brak bieżących wydań.

To wygląda jakby gra znalazła się na coverze CDA, a treść w Insiderze... myślę, ze to całkiem optymalne rozwiązanie, co numer gra z oferty CDP na coverze CDA. wszystko w jednym, mi to się podoba nawet mi nie szkoda w tym przypadku, dzięki takiemu rozwiąznaiu eXtraGry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie wznowienie Antologii Blizzarda? Zaspalem z kupnem i juz od dawna nie jest dostepna a na przypomnienie sobie Starcrafta mam wielka chrapke :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 21:08, m1szer napisał:

Bedzie wznowienie Antologii Blizzarda? Zaspalem z kupnem i juz od dawna nie jest dostepna a
na przypomnienie sobie Starcrafta mam wielka chrapke :).


Tak to cały czas dostępny w NPK tytuł, a więc jak tylko dojedzie do PL będzie dostępny w sklepach na naszych eleganckich nowych stojakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie - masz jakieś info dotyczące wydania gry S.T.A.L.K.E.R.? Co będzie w Edycji Kolekcjonerskiej (i ile będzie kosztowała), kiedy będzie pre-order EK, na jaki dzień została wyznaczona data polskiej premiery (bo w sklepie pisze kwiecień, tylko kwiecień), jakie są wymagania tej gry (bo w necie można znaleźć kilka wersji)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować