Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2007 o 19:58, migem napisał:

> jak rozwijają się rozmowy w sprawie wydania baldurs gate i icewind dale?

JEST PRZEŁOM! jeszcze bardzo malutki, ale idzie w bardzo dobry kierunku, można powiedzieć,
,że metoda wolnego ale systematycznego drazenia Atari przynosi pierwsze wyniki. Chwilo nic
wiecej nie zdradze ...


Yeeeeaaaah!!! Tylko zróbcie to w wypasionym wydaniu Sagi Infinity (muszę się podjarać jeszcze tym, że to JA zapoczątkowałem tę nazwę, a co :)).
Oprócz takiej kolekcjonerski wypuśćcie oczywiście Sagę BG, Sagę ID i P;T w oddzielnych wydaniach extra klasyki. Od razu rezerwuję po jednym egzemplarzu :P.

A, i jeszcze jedno, Migem. Zamierzacie wypuścić antologię Wormsów (Armageddon, WWP, 3D, TW i jakieś starsze) w extra klasyce albo w platynie? Bo popyt byłby, i to niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 19:58, migem napisał:

> jak rozwijają się rozmowy w sprawie wydania baldurs gate i icewind dale?

JEST PRZEŁOM! jeszcze bardzo malutki, ale idzie w bardzo dobry kierunku, można powiedzieć,
,że metoda wolnego ale systematycznego drazenia Atari przynosi pierwsze wyniki. Chwilo nic
wiecej nie zdradze ...

Nie do końca rozumiem pytanie. O jakie wydanie BG i ID w Polsce chodzi? Kolekcjonerskie? Przecież te gry są eXtra Klasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 23:46, Azreix napisał:

Nie do końca rozumiem pytanie. O jakie wydanie BG i ID w Polsce chodzi? Kolekcjonerskie? Przecież
te gry są eXtra Klasyce.


Poprawka: były, bo już nigdzie poza allegro i używkami ich nie dostaniesz. To wznowienie jest konieczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie ale nie wiedziałem gdzie napisać. Kupiłem w piątek w MediaMarkt w promocji Warhammera40k:DC, wszystko niby spoko ale nie ma karty rejestracyjnej gry na gram.pl. Wie ktoś czy CDPROJEKT puszcza takie edycje czy to jakaś dobra podróbka?THX...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 00:12, Kamiloo napisał:

Cześć, mam pytanie ale nie wiedziałem gdzie napisać. Kupiłem w piątek w MediaMarkt w promocji
Warhammera40k:DC, wszystko niby spoko ale nie ma karty rejestracyjnej gry na gram.pl. Wie ktoś
czy CDPROJEKT puszcza takie edycje czy to jakaś dobra podróbka?THX...

Po prostu zestaw niekompletny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie....kiedy i Czy w ogóle można się spodziewać Update do TRD3.
Nie żeby mi tam na tym specjalnie zależało bo mam pełny support wersji GB ale pytam tak po prostu...bo wiem że jest wielu którzy mieli nieszczęście kupić to cudo i się spotkać z ignorancją ze strony CDP względem tej gry ????

Sam ją miałem i jeszcze szybciej się jej pozbyłem gdy wyszło że macie tą grę ....w zapomnianym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 00:21, Be-Yacz napisał:

moze kupiles limitke a jej dystrybutorem jest Cenega ;)

Tzn?? Wszędzie jest logo CDPROJEKT, tłoczenia na DVD również. Mam juz kilka gier z CDPROJEKTu i zawsze była możliwość rejestracji na gram.pl, a tu nie ma. Aha wersja gry to 1.11 to raczej nowa edycja, bo dopiero niedawno 1,2 wyszedł. Dziwne. No nic sorry za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 00:31, Kamiloo napisał:

> moze kupiles limitke a jej dystrybutorem jest Cenega ;)
Tzn?? Wszędzie jest logo CDPROJEKT, tłoczenia na DVD również. Mam juz kilka gier z CDPROJEKTu
i zawsze była możliwość rejestracji na gram.pl, a tu nie ma. Aha wersja gry to 1.11 to raczej
nowa edycja, bo dopiero niedawno 1,2 wyszedł. Dziwne. No nic sorry za spam.


http://www.empik.com/showobject.jsp?objectId=2664935¤tCategory=4010100

wyraznie pisze Dystrybutor: Cenega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 00:43, Be-Yacz napisał:

/ciach/

...
Między Warhammer: Mark of Chaos. a Warhammer 40k jest mała różnica... To dwie różne gry.
W40k wydaj CDP, a W: MoC wydaje Cenega.

@ Kamiloo
Jeśli nie było karty rejestracji elektronicznej wróc do sklepu i zareklamuj towar. Karta rejestracyjna to skład wydania gry i jej nieobecność nie jest dopuszczalna. Zażądaj egzemplarza z kartą rejestracyjną, a ten oddaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem STALKERa w pre orderze, razem z Blizzard Antology, które miało być dostepne już chyba miesiąc temu. Stalker już prawie jest ( już potwierdzałem zamówienie ), a Blizzarda jak nie ma tak nie było, a termin dostawy jest ciągle przekładany. Teraz nie wiem czy mam czekać aż w końcu będzie ten Blizzard, czy mam anulować zamówienie i samego Stalkera zamówić. W CDP ciągle mówią że Antologia będzie na dniach, tylko że mówią tak już od miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 16:12, hehe napisał:

Witam, zamówiłem STALKERa w pre orderze, razem z Blizzard Antology, które miało być dostepne
już chyba miesiąc temu. Stalker już prawie jest ( już potwierdzałem zamówienie ), a Blizzarda
jak nie ma tak nie było, a termin dostawy jest ciągle przekładany. Teraz nie wiem czy mam czekać
aż w końcu będzie ten Blizzard, czy mam anulować zamówienie i samego Stalkera zamówić. W CDP
ciągle mówią że Antologia będzie na dniach, tylko że mówią tak już od miesiąca...


mam ten sam problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do CDP i wyjaśnili mi wszystko :) Czekają na Antologie Blizzard, aż producent im ją przyśle, a ten co chwila przekłada datę, tak więc w CDP sami nie wiedza czy to będzie niedługo albo czy wogóle nastapi. Poradzili mi żeby usunąć z zamówienia tą pozycję ( żeby nie czekać w nieskończonośc ) i tak też zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 19:07, hehe napisał:

Dzwoniłem do CDP i wyjaśnili mi wszystko :) Czekają na Antologie Blizzard, aż producent im
ją przyśle, a ten co chwila przekłada datę, tak więc w CDP sami nie wiedza czy to będzie niedługo
albo czy wogóle nastapi. Poradzili mi żeby usunąć z zamówienia tą pozycję ( żeby nie czekać
w nieskończonośc ) i tak też zrobiłem.


dzieki ze mnie poinformowales. a swoja droga to by mogli zmienic status z "1-10 dni" na "bliżej nieokreślony" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 19:16, Ecko09 napisał:

Kiedy będzie polonizacja Test Drive Unlimited i ile będzie kosztować?

Chyba będą wysyłać grę jakoś na dniach i chyba będzie po Polsku, a kosztuje chyba ok 70 paru złotych. Zreszta wejdz na sklep gram i tam na 1 stronie wszytsko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 19:16, Ecko09 napisał:

Kiedy będzie polonizacja Test Drive Unlimited i ile będzie kosztować?


TDU jest wydany po polsku i detalicznie kosztuje 99,90 zł jutro bedzie w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 19:07, hehe napisał:

Dzwoniłem do CDP i wyjaśnili mi wszystko :) Czekają na Antologie Blizzard, aż producent im
ją przyśle, a ten co chwila przekłada datę, tak więc w CDP sami nie wiedza czy to będzie niedługo
albo czy wogóle nastapi. Poradzili mi żeby usunąć z zamówienia tą pozycję ( żeby nie czekać
w nieskończonośc ) i tak też zrobiłem.


Niestety produkty Blizzarda nie są tłoczone w Polsce tylko przyjeżdzają jako gotowe płyty z zaagranicy i rowniez niestety jest dość długi okres oczekiwania na ich dostawę. Za opóźnienia przepraszam ale z różnych przyczyn musimy ściśle kontroować ilość zamówionych sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować