Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2007 o 08:50, Mistic napisał:

Z tego co mówił migem przygotowywane jest jakieś wypasione wydanie dla tej sagi RPG w przypadku
ponownego uzyskania licencji. Czy ta wersja z NPK ma byc tym "wypasionym wydaniem" czy w planach
może mają jeszcze inne, wiesz coś może o tym? :]


z tego co widzę w systemie to tylko coś takiego w platynowej kolekcji jest
więc zapewnie będzie tylko ta
niestety nic więcej nie wiadomo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam pytanko :)
20 Czerwca wychodzi Platynowa Kolekcja, złotej edycji The Settlers Dziedzictwo Królów, chciałem się zapytać, czy strona settlers.gram.pl ma dalej tytuł oficjalnej polskiej strony do tej że gry. O ile pamiętam Dziedzictwo Królów zawsze było w naszych szponach :)

Pozdrawiam
Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 12:02, Kamil.i.Maciek napisał:

czy strona settlers.gram.pl ma dalej tytuł oficjalnej polskiej strony


To Wy nie macie takich info i musicie o to pytać na forum? <lol2>

Poza tym powinniście mieć tytuł oficjalnej strony całej serii, a nie wybranych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 14:53, Markus89 napisał:

To Wy nie macie takich info i musicie o to pytać na forum? <lol2>

Nie pytałem o to ciebie <lol3> I najlepiej niech każdy pilnuje po swojemu swojego interesu. Poza tym wcięło mi gg do Migema tak więc w tej chwili mogę tylko tu poklikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 18:14, Kamil.i.Maciek napisał:

Nie pytałem o to ciebie <lol3>


Jest to forum i mogę zawrzeć głos.

Dnia 10.06.2007 o 18:14, Kamil.i.Maciek napisał:

I najlepiej niech każdy pilnuje po swojemu swojego interesu.


Nie mam zamiaru wtrącać się do Waszego interesu, ale jeśli chodzi o taki kontakt to wybaczcie...

Dnia 10.06.2007 o 18:14, Kamil.i.Maciek napisał:

Poza tym wcięło mi gg do Migema tak więc w tej chwili mogę tylko tu poklikać :)


I ośmieszać się jednocześnie, ale to Wasz interes i mi to lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo jeszcze będziemy musieli czekać na wydanie Baldur''s Gate 1+ BG 2 + Icewind Dale 1 + IC 2? Chciałem ostatnio pograć w pierwszą część BG. Na Allegro używane wydanie z Extra Klasyki to conajmniej 40 zł, więc chętni z pewnością się znajdą. Jeśli dobrze pamiętam to właścicielem praw do tych tytułów jest Atari, a współpracujecie z nimi przy Wiedźminie.Więc z pewnością będą też skłonni do współpracy na tym polu. Te gry nie oszukujmy się, są już stare, więc żaden wydawca nie powinien mieć oporów w sprzedawaniu licencji na ich wydawanie w budżetówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 12:02, Kamil.i.Maciek napisał:

Cześć!

Mam pytanko :)
20 Czerwca wychodzi Platynowa Kolekcja, złotej edycji The Settlers Dziedzictwo Królów, chciałem
się zapytać, czy strona settlers.gram.pl ma dalej tytuł oficjalnej polskiej strony do tej że
gry. O ile pamiętam Dziedzictwo Królów zawsze było w naszych szponach :)

Pozdrawiam
Kamil


A o ile ja pamietam nic sie nie zmianilo w tej kwestii:) Jesli miliscie "oficjalnosc" w momencie premiery to jak najbardziej ją dziedziczycie w przypadku platynowej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:08, Mroku21 napisał:

A co się dzieje z Winter Assault. Już dwa razy przełożyliście jego wydanie w EKN.


Niestety kwestie komunikacji z zagranicą to mały tytuł w skali całego biznesu THQ i musimy jeszcze chwilę poczekać na możliwość wydania go w niższym progu cenowym. Mam nadzieję że już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Migem, kochany mój, czekałem na ciebie dniami i nocami :*

Mam pytanie co do tej sagi gier opartych na silniku Infinity. W katalogu EMpik figuruje pozycja Saga RPG (w nowej PLatynowej Kolekcji), wiec mam pytanie takowe, czy owa saga RPG to jest ten zestaw BG,ID oraz PT? I czy planowane jest inne droższe i bardziej wypasione wspólne wydanie jednak o którym wspominaliście? Czy może właśnie ta edycja z nPK w waszych planach ma być tą wypaśną? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:06, Moredrughehe napisał:

Długo jeszcze będziemy musieli czekać na wydanie Baldur''s Gate 1+ BG 2 + Icewind Dale 1 +
IC 2? Chciałem ostatnio pograć w pierwszą część BG. Na Allegro używane wydanie z Extra Klasyki
to conajmniej 40 zł, więc chętni z pewnością się znajdą. Jeśli dobrze pamiętam to właścicielem
praw do tych tytułów jest Atari, a współpracujecie z nimi przy Wiedźminie.Więc z pewnością
będą też skłonni do współpracy na tym polu. Te gry nie oszukujmy się, są już stare, więc żaden
wydawca nie powinien mieć oporów w sprzedawaniu licencji na ich wydawanie w budżetówkach.


Już nidługo będziesz musiał czekać. Co do praw i ich właścicielstaw to nie jest to taki proste, oprócz Atari jest jeszcze firma Hasbro, są prawa do gry, do systemu etc.. to akurat jeden z bardziej zagmatwanych prawnie tytułów ale wreszcie udało się sprawy naprostować i terqz już można wypatrywać nowego wydania lada dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:11, Mistic napisał:

Migem, kochany mój, czekałem na ciebie dniami i nocami :*

Mam pytanie co do tej sagi gier opartych na silniku Infinity. W katalogu EMpik figuruje pozycja
Saga RPG (w nowej PLatynowej Kolekcji), wiec mam pytanie takowe, czy owa saga RPG to jest ten
zestaw BG,ID oraz PT? I czy planowane jest inne droższe i bardziej wypasione wspólne wydanie
jednak o którym wspominaliście? Czy może właśnie ta edycja z nPK w waszych planach ma być tą
wypaśną? :P


Hmm zgrubsza dobrze dedukujesz, natomiast niestety tej pozycji nie znajdziesz jednak w najbliższym z rzutów platyny. Powód wciąż mamy problem prawny z jednym ze składników tego pakietu. Co do wydania bogatszego to
mamy pewien paln ale jeszcze zbyt wczesnie zebym go zajawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 21:31, Szatanista napisał:

czy będzie Warcraft 3+ dodatek i Diablo 2+ dodatek w extra klasyce????


Tak jak pisałem kilkadziesiat razy wczesniej: NIE.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:15, migem napisał:

Hmm zgrubsza dobrze dedukujesz, natomiast niestety tej pozycji nie znajdziesz jednak w najbliższym
z rzutów platyny. Powód wciąż mamy problem prawny z jednym ze składników tego pakietu. Co do
wydania bogatszego to
mamy pewien paln ale jeszcze zbyt wczesnie zebym go zajawil.


A no to kibicuje wam z całego serca, niby wszystkie te gry w wydaniach premierowych mam, a Baldursy nawet w dwóch wersjach, ale jeśli wymyślicie coś w deche,mega extra to chętnie kupie. No i może znajdą się kompani do gry po sieci :]

Kuchnia, dzięki za te info, naprawde mnie podbudowały :]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:13, migem napisał:

/.../ i terqz już można wypatrywać nowego wydania lada dzień.


Miło to słyszeć. Zwłaszcza, że ostatnio zauważyłem na drugiej płytce od Baldur''s Gate niepokojące pęknięcie biegnące od środka na zewnątrz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:18, Markus89 napisał:

Mam pytanie dotyczące XG: czy są jakieś plany reaktywacji tej serii??


Tak. Już wkrótce ( w wakacje) pojawią się nowe numery extra gry z myślę, że ciekawymi grami
o wakacyjnym zabarwieniu, wydanie tak jak ostatnio w pudelku dvd bez emblematów serii w zwyklych
premierowych layoutach + gazetka i oczywiscie ostry mega konkurs ( MarioCDP zna wiecej szczegolow:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:13, migem napisał:

Już nidługo będziesz musiał czekać. Co do praw i ich właścicielstaw to nie jest to taki proste,
oprócz Atari jest jeszcze firma Hasbro, są prawa do gry, do systemu etc.. to akurat jeden z
bardziej zagmatwanych prawnie tytułów ale wreszcie udało się sprawy naprostować i terqz już
można wypatrywać nowego wydania lada dzień.

Jupikajej M...Migem ! Niech ci Bozia wynagrodzi w Pieniążkach - dzięki za super info i twe starania w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2007 o 19:18, Mistic napisał:

Kuchnia, dzięki za te info, naprawde mnie podbudowały :]]]

Nawet jak sie nie uda tego 3 skladnika to zreedytujemy pozostale 2/3 pakietu :) wiec bedzie sie dzialo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2007 o 19:21, Evil Khan napisał:

Jupikajej M...Migem ! Niech ci Bozia wynagrodzi w Pieniążkach - dzięki za super info i twe
starania w tym temacie :)


zawsze na posterunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować