Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

NIe było Sagi ID na DVD, ale znalazło się wydanie w skład którego wchodziło ID1+dodatki+ID2 ale wszystko na CD. Saga tego nie nazwali jednak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 08:13, Mistic napisał:

NIe było Sagi ID na DVD, ale znalazło się wydanie w skład którego wchodziło ID1+dodatki+ID2
ale wszystko na CD. Saga tego nie nazwali jednak :-)

A jak to nazwali niby ;)
http://pasaz.wp.pl/rsklep.html?orgURL=http%3A%2F%2Fwww.wirtus.pl%2Fshop%2Fprodukt.php%3FKategoriaID%3D4%26ProduktID%3D 7612%26Trace%3D9C28823A
A że na CD to fakt

20070710081916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczące Sagi BG : Czy w jej skład wejdą jedynie dodatki z wersji premierowej sagi , czy będą i nowe , np. dopiero niedawno spolonizowany The Darkest Day?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 08:13, Mistic napisał:

NIe było Sagi ID na DVD, ale znalazło się wydanie w skład którego wchodziło ID1+dodatki+ID2
ale wszystko na CD. Saga tego nie nazwali jednak :-)

Taak... To możliwe, bo wydaje mi się, że na Allegro były jakieś pełne wydania IwD z segregatorem. No i design podobny do tego wydania Sagi BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 12:29, Taschon napisał:

> NIe było Sagi ID na DVD, ale znalazło się wydanie w skład którego wchodziło ID1+dodatki+ID2

> ale wszystko na CD. Saga tego nie nazwali jednak :-)
Taak... To możliwe, bo wydaje mi się, że na Allegro były jakieś pełne wydania IwD z segregatorem.
No i design podobny do tego wydania Sagi BG.

Tak to wygląda. Sory za trochę kiepskie zdjęcia.

20070710123655

20070710123707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 12:37, Thomulus napisał:

Tak to wygląda. Sory za trochę kiepskie zdjęcia.


Też to mam :D Może na Balura DVD się skuszę chociaż wolałbym całą sagę infinity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwieram nowe CDAction, a tam moim oczom ukazuje się na drugiej stronie reklama najnowszego przedsięwzięcia CDProjektu - Saga IceWind Dale i Baldura za 25złotych!! :o Spadłem z krzesła panowie, oblałem sie kubusiem i rozwaliłem głowę. Takie marki za taką cenę!! :shock: Ciężko będzie mi ochlonąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 12:29, Taschon napisał:

Taak... To możliwe, bo wydaje mi się, że na Allegro były jakieś pełne wydania IwD z segregatorem.
No i design podobny do tego wydania Sagi BG.


Saga IWD na CD rzeczywiście się ukazała, ale kiedyś zapowiadano w reklamach Sagę IWD na DVD i to nie doszło do skutku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 13:10, Be-Yacz napisał:

Kiedy i jak będzie wydany Torment? Bedzie jakas fajna edycja, czy taka jak Baldurów?

Myśle że jeśli w ogóle go wydadzą, to tak jak Baldura i Icewinda czyli w XKG. A kiedy to bardzo ciężko powiedzieć, bo Migem nic nie mówił o Tormencie jak na razie tylko o BG i ID, więc możesz tylko czekać i miec nadzieję. Z tym że wątpie żeby to wyszło szybko, może na jesieni? Swoją drogą też z chęcią bym w to zagrał bo nigdy nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:48, Luk Zombi napisał:

Czy są jakieś plany wydania Edycji Kolekcjonerskiej Medal of Honor: Airborne ???

To raczej pytanie do EA, a nie do CDP. CDP nie jest wydawcą MoH Airborne. Tą grę można tylko kupić w sklepie gram.pl, wydawcą jest EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

apeluję o jak najszybsze podanie dokładnej zawartości sagi BG. na razie z opisu w sklepie nie wynika,że będzie zawierała jakiekolwiek mody. grałem w podstawkę+dodatek chyba ze 6 razy. zagrałbym jeszcze raz, ale w wersji z modami, więc od tego uzależniam kupienie sagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mody będą na pewno, niejedna osoba nad tym ślęczała. Zresztą wszystko jest ustalone, a na forum gram.pl możesz znaleźć listę modów, jakie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:49, Taschon napisał:

Mody będą na pewno, niejedna osoba nad tym ślęczała. Zresztą wszystko jest ustalone, a na forum
gram.pl możesz znaleźć listę modów, jakie będą.

a w którym konkretnie miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 13:55, knopfler napisał:

> Kiedy i jak będzie wydany Torment? Bedzie jakas fajna edycja, czy taka jak Baldurów?
Myśle że jeśli w ogóle go wydadzą, to tak jak Baldura i Icewinda czyli w XKG. A kiedy to bardzo
ciężko powiedzieć, bo Migem nic nie mówił o Tormencie jak na razie tylko o BG i ID, więc możesz
tylko czekać i miec nadzieję. Z tym że wątpie żeby to wyszło szybko, może na jesieni? Swoją
drogą też z chęcią bym w to zagrał bo nigdy nie grałem.


Na Torment narazie niestety nie ma co liczyc zdaje sie ze nikt nie wie do kogo naleza ostatecznie prawa do tej gry, a co za tym idzie nie mozna wznowic jej wydawania przynajmniej do czasu az nie znajdzie sie wlasciciel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować