Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2007 o 10:49, migem napisał:

> > Migem, planujecie wydać EK Football Managera 2008? Wiem, że to pytanie trochę oderwane

> od rzeczywistości,
> > ale gnębiące mnie od dłuższego czasu.
> Na 100% nie planują :).

Nie planujemyto prawda.

> Fajnie by było gdyby CDP wydało teraz FM 08, bo seria jest kultowa.

Wydamy.



Moglibyście wprowadzić dodatkową zniżke dla osób mające poprzednie części:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Migem" macie dobrych grafików:) - czy nie moglibyście w ramach „wolnych mocy przerobowych” zając się również taką "działalnością" jak robienie różnych modów, tapet, screensaverów do wydawanych przez was (CD Projekt) gier?

Powiedźmy że nie byłoby to dostępne w otwarty sposób ale na zasadzie np. pobrania w zamian za wydanie wirtualnych pieniędzy? Czy byłoby to możliwe i celowe z Waszego punktu widzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 19:03, PioMrex napisał:

> Przypominam o innych sagach:
> 1)Total War Eras + Medieval II z dodatkiem(wszystko gdy wyjdzie dodatek do Med2)
> 2)Saga Worms 2D+3D
> 3)Saga Silent Hill (wszystko konsolowe jako obrazy do emulatorów)
> 4)Może sagę Final Fantasy (jak wyżej części konsolowe jako obrazy do emulatorów) byście
się
> wystarali....?
> 5)Settlers (1÷4 +Dziedzictwo+II 10th anniversary) z dodatkami
>
6) jeszcze pełna saga Broken Sword


Ja bym najbardziej chciał zeby wydali gry z pkt. 1, 3, 4, ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 21:10, strajker napisał:

"Migem" macie dobrych grafików:) - czy nie moglibyście w ramach „wolnych mocy przerobowych”
zając się również taką "działalnością" jak robienie różnych modów, tapet, screensaverów do
wydawanych przez was (CD Projekt) gier?


No jak nie.. zawsze są jakieś tapety itp.., poglądaj sobie na http://witcher.phx.pl/ rysunki do wiedźmina. Cudo :D... poza tym tą robotą często zajmują się fani i powstają fan-arty. Pogooglaj trochę ")

Dnia 17.07.2007 o 21:10, strajker napisał:

Powiedźmy że nie byłoby to dostępne w otwarty sposób ale na zasadzie np. pobrania w zamian
za wydanie wirtualnych pieniędzy? Czy byłoby to możliwe i celowe z Waszego punktu widzenia?


Na stronie głównej przecież można trochę takich rzeczy pościągać.

Widzieliście już rysunki do Fallouta 3 ? Polecam zobaczcie. Fajny jest ten art z rozwalonym białym domem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe:) Wiesz ja nie odczuwam braku tapet - jak ich mam dużo daje przykład wątku "Tapety"

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1542&u=6655

Tam publikuje (i to sporo) to co moge publikować (zgodnie z polskim prawem i regulaminem niniejszego forum i to co otrzymałem gratis)...

Mi chodzi o to że zupenie inne mozliwości mają fani a zupełnie inne mozliwości profesjonaliści (wydawcy), inne narzędzia, programy, prawa etc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 18:40, BzyQacz napisał:

Nie spamuj... Zresztą Migem odpowiada na temat gier... a nie na temat własnych pogaduszek.


O jejku jejku, bo się spocisz...

W żartach to napisałem. Chyba wiesz co to "żart"? Zresztą temat nie ma nigdzie napisane tylko gry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko :P To, że żarty to wiem... Ha ha, aluzji nie szczaił, ale kiepski jesteś :P Spocić, nie, chyba mnie nie czuć :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie spytać, więc spytam tu... Dwa pytanka. Jak wygląda proces kupna gry przez gram.pl i pytanie drugie. Czy jeśli widzę dwie wersje FM06 w sklepie gram.pl to jeśli zamówię edycję premierową, to dostanę premierową? Bo widzę dwie w sklepie gramu... z eXKN i premierówkę. Jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 18:37, master matrox napisał:

Mam pytanie - czemu nie wydacie Fallouta 3? Czy ''walczyliście'' o licencję, czy po prostu
Cenega miała już ją podpisaną?

Fallouta 3 robi chyba Bethesda, więc skoro cenega wydawała Obliviona to było raczej wiadome że wydaja tez Fallouta 3. Niestety bo wydanie CDP byłoby na pewno lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, myślę, że Cenega nie przepuści takiej okazji mając taką grę do wydania. Mam nadzieję, że się postarają i ładnie to spolszczą. I żeby wersja na konsole też była spolszczona (chodziarz napisy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 00:07, Thalanthas napisał:

Ja mam pytanie czy po wydaniu SpellForce2 ZE będzie dodatek dostępny oddzielnie bez podstawki??

Jak dotąd wszystkie dodatki, które są w zestawach Złotej Kolekcji, są dostępne oddzielnie w sklepie.gram.pl.
Z dodatkiem do SpellForce 2 nie powinno być inaczej, więc bez problemu kupisz owy dodatek oddzielnie nawet po premierze Spellforce 2 ZK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 12:16, Graszczur napisał:

Migem, a jest szansa wydania Tony Hawk''s Underground 2 w jakiejś taniej serii? (czyt. eXtra
Klasyka ;))


O tak, jestem za! Jest tylko jedno "ale"...
Z tego co wiem THUG2 nie jest wydawany przez CDP. Wydawcą jest bodajże LEM. Nie wiem więc, czy możliwe jest danie tej gry w XKN. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na jakieś gadżety z Heroes 5 z okazji zblizającego się dodatku ''plemiona wschodu''?

bo na razie jest tylko ta koszulka z rycerzem-zagadka - a mi sie marzy koszulka z h5 z jakims orkiem :D
ew. plakat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować