Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynie już wkrótce!

141 postów w tym temacie

Cytując reklamę kisielu, to lubię :-)
Prawdopodobnie zdecyduję się na Spellforce 2 .. lub poczekam na następną taką promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram.pl

22 marca Platynowa Kolekcja zostanie poszerzona o cztery nowe, rewelacyjne tytuły - Fable: Zaginione Opowieści, RollerCoaster Tycoon 3 Złota Edycja, Rise of Nations: Rise of Legends, SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen. Każdy z nich można przedpremierowo zamówić nawet za 39,90 PLN (mając zarejestrowaną chociaż jedną grę z serii).

Przeczytaj cały tekst "Nowe tytuły w Platynie już wkrótce!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj, oj :) Kusząca oferta :). Co prawda Spellforca 2 już mam, a Rise of Legends i Roller Coaster mnie nie interesują, za to Fable to już naprawdę coś dla mnie :) i to tylko za 40 zł. Oj chyba się skusze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spelforce 2 i Rise of Nation szybko trafiły do platyny. Ja zaczekam na eXtra klasyke i moze kupie tą pierwszą. (Czyli jeszcze poczekam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką ''specjalną'' cenę moglibyście mieć również w empikach i innych cenach :). Wtedy byście wygrywali z Cenegą, a tak... też wygrywacie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest:) nareszcie:) ile to Ja czekałem, aż wreszcie będzie można zamówić Fable;););) może skuszę się też na Rise of Legends:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię sobie Fable gdyż od dawna chciałem weń zagrać, teraz jeszcze tylko do pełni szczęścia brakuje Fahrenheita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Spelforce 2 kampania szybko sie nudzi nie wiem czemu po 4 misji nie chciało mi się. Rise of legends przeszłem całego fajna gierka Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, no fajnie ale gdzies mi mignął obrazek z rome total war a tego tutaj nie widze.... bedzie kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawłek mylisz się, bo CDP to jest tak,że gry szybko trafiają do platyny,ale zanim są w extraKlasyce mija dużo czasu. A niektóre to wogle do platyny nie trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować