Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynie już wkrótce!

141 postów w tym temacie

Rise of Legend wreszcie w zasięgu ręki! Wreszcie ;) i co mam powiedzieć jeżeli mam fable, RT3 nie spodobało mi się za bardzo, a spellforce nie trawię? RoL!!!!! lol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na gry z Fajnej Ceny,tam będą tytuły o wiele ciekawsze, a Spellforce 2 kupiłem wraz z premierą 4 razy taniej niż teraz oferujecie ze zniżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej interesuje RTC III. Grałem w pierwszą część, i chciałem kupić drugą, ale skoro jest trzecia, to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Rollercoaster Tycoon 3 :-) Na pewno kupię (tak jak dwójkę), ale tak gdzieś dopiero na początku wakacji, bym mógł się w spokoju do matury pouczyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do CDP:

A co z tymi reklamami w Clicku - kiedy będzie Total War Shogun, Medieval 1 i Rome w jakiejś serii? Bo nie wyjaśnione zostało :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co ty liczysz? Że nagle ktoś przyjdzie i powie jak sprawy stoją, już od dawna tak dobrze nie ma, jak znać życie to o nowych grach z Fajnej Ceny też dowiemy się tylko poprzez newsa i będziemy czekać na preordery, bo nikt wcześniej nie będzie miał.... no właśnie, czego.... żeby nam powiedzieć cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 17:31, Sephirath napisał:

Pytanie do CDP:

A co z tymi reklamami w Clicku - kiedy będzie Total War Shogun, Medieval 1 i Rome w jakiejś
serii? Bo nie wyjaśnione zostało :>


Proszę kogoś z CDP o komentarz
Jeśli to prawda to super ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RCT3 przewidywałem w Platynie już dłuższy czas temu, ale... no właśnie, ta gra jest w Platynie, choć nie miała nigdy polskiej premiery. Innymi słowy - będąc Polakiem i kupując w konwencjonalny sposób - nie można posiadać premierowego wydania. W takiej sytuacji lepiej, by premiera była w serii pokroju Fajnej Ceny.
Jeżeli dobrze pamiętam, analogiczna sytuacja zaszła z RCT2.

Rodzi się istotne pytanie: gdzie podział się RCT1 (poza tym, że trzy wielkie, kartonowe pudła z RCT1 i dodatkami leżą na mojej półce)? :> Pojawi się w jakiejś nowej serii, jeszcze tańszej niż Ekstra Klasyka (czyli w stylu ś.p. Taniego Grania)? Miło by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe tytuły mi najbardziej chodzi o Fable oraz o Rise of Legends, o ten drugi tytuł z tego względu ze mam premierówke Rise of Nations grę bardzo fajną, która przy eksperymentalnym AoM - gdzie próbowali przenieść AoE do 3D, AoM wydaje mi sie ze było takim królikiem doświadczalnym ale mimo wszystko też bardzo dobra gra, ale wracając RoN naprawde mi się spodobała w swoim czasie kiedy wszła, tak też z sentymentu do tej serii pewnie kupie i RoN:RoL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować