Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynie już wkrótce!

141 postów w tym temacie

Jedynie Fable mnie ciekawi z tego zestawu, ale i tak za drogo... poczekam az bedzie po 20zl ;-P

I znowu tylko PL wersja do wyboru... Boze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable mam, Tyccony nigdy mnie nie rajcował zbytnio, zamówiłem "tylko" Rise of Legends i Spellforce 2. Myślę, żę jak na razie starczy, poczekam na ruch Cenegi, AoE II w końcu bardzo dobra gierka, a jeżeli dodać do tego jeszcze dodatek i cenę 49,90 to jest to chyba najlepszy pakiet cena/jakość spośród średnich serii obu firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale mnie interesuje to co podał "Click" (a przecież zapewne wie to od was i ujawniając mu to wiedzieliście jaka będzie reakcja pasjonatów "Total War") - "CD Projekt" wydaje (oprócz "Shoguna" plus dodatek PL " i "Mediewala Total War" plus dodatek PL także: "Rome Total War" Gold edition PL (plus dodatki: "Barbarian Invasion" PL i "Aleksander" PL - seria "Platynowa Kolekcja" c. 59,90)


Kiedy? Jestem niecierpliwy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem zachwycony :) Widzę, żę doszliście w końcu do porozumieniu z Atari w sprawie RollerCoaster Tycoon 3 xD Tyle, że ta gra powinna wyjść ponad dwa lata temu :-) Ale i tak dobrze ;)

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


ciekawe czy ta wersja spell force będzie jakoś porządnie spathowana bo w cda pisali ze polska wersja kijnie troche cdprojectowi wyszła. jeśli wersja będzie spoko to się skuszę;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko już mam:( więc nic tylko wyczekiwać na kolejna promocję. Póki co to może jakaś informacja o F2:Dragon Storm! Ile można czekać na jakieś info CDP?! Bo już nie mogę się doczekać:)
PS.Jak widzę "przeszłem" to aż wątpię w poziom tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! SpellForce 2 już nie mogę się doczekać, chciałem się na nie skusić, gdy jeszcze miało wysoką cenę, a teraz... za dwa tygodnie biegnę sprintem do sklepu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować