Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zakończenie konkursu Age of Empires III!

110 postów w tym temacie

Właśnie dostałem paczuszkę z Dungeon SIege II a w środku prezencik dodatkowy - książka - Thomas M. Reid - Świątynia Złych Żywiołów, miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem że ogólnie te nagrody zostały wysłane pocztą lotniczą przez NY city. Mieszkam w Gdyni i zamówiłem sobie książke z Krakowa i wysłali mi we wtorek i dzisiaj odebrałem. A nasze nagrody wsłane zostały w niedziele z Wawy i jak ich nie ma tak ich nie ma ://// a liczyłem że sobie popykam w święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 15:47, krzych122 napisał:

Ja wam powiem że ogólnie te nagrody zostały wysłane pocztą lotniczą przez NY city. Mieszkam
w Gdyni i zamówiłem sobie książke z Krakowa i wysłali mi we wtorek i dzisiaj odebrałem. A nasze
nagrody wsłane zostały w niedziele z Wawy i jak ich nie ma tak ich nie ma ://// a liczyłem
że sobie popykam w święta...


Listonosz był wczoraj:

- Przykro mi ! NIC nie ma !

Dzisiaj:

-Przykro mi ! ***** NIC nie ma !.

Ale nie ma co się thinking - święta ^_^ Korki...
Ale jak jutro nie przyjdzie... No, mam nadzieję ,że będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , nie mogę siedoczekać , a tu nadal nic. Nie chciałbym się narzucać ale może dowiemy się czy coś przeskrobaliśmy Święty Mikołaju , że nie chcesz nam paczek dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 14:54, Evil Khan napisał:

Czy ktoś ze zwycięsców tego konkrsu otrzymał nagrodę ?


Przykro mi - Ale chyba nie.
Mym zdaniem skromnym (potop rlz) Cdp raczej nie wysłała tej paczki ^_^.
Za 2 dni (jutro i w niedzielę listonosz nie przyjdzie ;) minął dwa tygodnie od "wysłania" paczki. Poczta raczej nie transportuje tak długo - nawet w okresie świątecznym. Oczywiście zawszę mogę się mylić. A więc jeżeli paczka nie została wysłana miło było by przeczytać tą informację niebieskim druczkiem, albo mailem. Bo ja zaczynam powoli wątpić ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 19:25, ponury boss napisał:

Zna ktos cd key do age of empires 3 ???
Przy instalacji?/?


Jeżeli zakupiłeś orginał -CDkey Powinien znajdować się gdzieś w pudełeczku ^_^.
Jeżeli masz piracką wersję --> to podaj swoje IP i adres :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do przedstawicieli CDP - czy paczki zostały juzwysłane czy nie? Bo to będzie bardzo zabawne :
Wygrani konkursu Mikołajkowego juzdostali paczki, Zwycięzcy Gwiazdkowego również niedługo pewnie dostaną a my nie dostaniemy nawet krótkiej , zwiężłej informacji czy paczki zostały przynajmniej wysłane. Nawet jeśli nei to ta informacja wiele by dla nas znaczyła. Dziękuję i przepraszam za kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 11:49, upiordliwy napisał:

Pytanie do przedstawicieli CDP - czy paczki zostały juzwysłane czy nie? Bo to będzie bardzo
zabawne :
Wygrani konkursu Mikołajkowego juzdostali paczki, Zwycięzcy Gwiazdkowego również niedługo pewnie
dostaną a my nie dostaniemy nawet krótkiej , zwiężłej informacji czy paczki zostały przynajmniej
wysłane. Nawet jeśli nei to ta informacja wiele by dla nas znaczyła. Dziękuję i przepraszam
za kłopot.

Fakt, przydałby się choć krótki mail ... Szczęśliwego Nowego Roku for ALL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs skoczył się chyba 5-6 grudnia a my dostaniemy ( jeśli wogóle ) po nowym roku. 18/19 grudnia miałby być wysłane ale czy zostały, hmm być może znowu date wysyłki przenieśli z tydzień później lub po świętach ale nie powiedziali nam o tym bo i tak będziemy winić poczte polską, a i nie chcieli także powiadamiać o tym by znowu czegoś nie dorzucać :D
To taka wersja mało optymistyczna :) Ale wkońcu czekanie doprowadza do obłędu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 21:11, DonCarleone napisał:

> Zna ktos cd key do age of empires 3 ???
> Przy instalacji?/?
Jest na odwrocie instrukcji.

cd key jest ********* ten zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować