Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zakończenie konkursu Age of Empires III!

110 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2006 o 21:04, upiordliwy napisał:

Farciarze... Ale coraz bardziej mi sięSteelpad podoba. Aha - orientuje się ktośczy AoE III
pójdzie mi na GF MX 400 64 MB?


W "liście kart zakazanych" nie ma tej wersji wymienionej, więc nie ma co się obawiać.
Naturalnie nie licz na fajerwerki graficzne.

A najlepiej po prostu ściągnąć demo :].

BTW - jeśli resztę podzespołów kompa też masz już niezbyt "świeżą", to z góry mówię, że już na procku 800mhz gra pójdzie na średnihc ustawieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:11, Backside napisał:

> Farciarze... Ale coraz bardziej mi sięSteelpad podoba. Aha - orientuje się ktośczy AoE
III
> pójdzie mi na GF MX 400 64 MB?

W "liście kart zakazanych" nie ma tej wersji wymienionej, więc nie ma co się obawiać.
Naturalnie nie licz na fajerwerki graficzne.

A najlepiej po prostu ściągnąć demo :].

BTW - jeśli resztę podzespołów kompa też masz już niezbyt "świeżą", to z góry mówię, że już
na procku 800mhz gra pójdzie na średnihc ustawieniach


Reszta jest w porządku , tylko grafika nawala;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie wróciłem do domu i dostałem mega zwalistą podkładkę i grę AOE3. Podkładka jest bycza 38x28 cm i nie mieści się prawie na biurku. Szkoda że to nie klawiaturka bo swoją mam od 1997 roku i jest trochę styrana - ale działa w pełni, Dzięki CDP one more time za nagrody. POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się nie pomyliłem. Podkładeczka z nadruczkiem stil padzik piąteczka z L-ką. Tylko 380 na 280 milimeterków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 13:15, SwenG napisał:

No i się nie pomyliłem. Podkładeczka z nadruczkiem stil padzik piąteczka z L-ką. Tylko 380
na 280 milimeterków ;)

zaiste dziwna ta zbierzność naszych losów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować