Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zakończenie konkursu Age of Empires III!

110 postów w tym temacie

Domek

Przyszedł czas na zakończenie zmagań w konkursie Age of Empires III. W ciągu ostatnich tygodni podsyłaliście nam obrazy najlepiej Waszym zdaniem obrazujące przeróżne zagadnienia związane z grą. Teraz pora na ogłoszenie ostatniego zwycięzcy i niewielkie podsumowanie.

Przeczytaj cały tekst "Zakończenie konkursu Age of Empires III!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja myślałem że obydwie rzeczy dostanie zwycięzca :)? Ale i tak jest dobrze :) Chciałbym aby wylosowali mi klawiaturke bo mi jest need, mam zesatw Logitecha ale ciągłe zmienianie baterii bo mam obydwie rzeczy bezprzewodowe jest niefajne. Musze na zapas kupować baterie bo potrafiło się wyłączać o 21 w sobote i co wtedy zrobić :)? Także mam nadzieje że klawiaturka trafi do moich rączek :))) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO??? PODKłADKA POD MYSZKę??? A JA SIę JUż MYśLAłEM, żE BęDZIE KLAWIATURKA!!! PODKłADKę TRAKTOWAłEM BARDZIEJ JAKO DODATEK DO NIEJ...

No dobra, trochę przesadziłem. Nic co prawda nie jest jeszcze przesądzone, ale nigdy nie miałem szczęścia w losowaniach... coś czuję, że będzie podkładka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, patrząc na to z boku i oceniając po względem logicznosci zdań, wychodzi pewnna nieuczciwość.

Pod każdym wymienionym wygranym jest nowy akapit:
"Do zwycięzcy trafią nagrody"

Czyli do jednego, konkretnego, wyzej wymienionego, zwycięzcy trafią Nagrody - liczba mnoga, czyli przynamniej dwie.

Całość wieńczy spójnik "oraz" tożsamy z "i", oznaczający nie alternatywę, ale dwa argumenty konieczne.


Co innego, gdyby użyto takiego trybu, który by mgliście tłumaczył jednoznaczność odczytania "2 nagrody", ale wychodzi, że ewidentnie zaszło przekłamanie.


Jak widać sztuka marketingu to twarda gra - a twarda gra, rządzi się indywidualnymi prawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ;)

Jak zobaczyłem twoje zdjęcie, to się przestraszyłem że nawet jezioro kraterowe mi nie pomoże... i miałem rację :) ( :( )

Świetna fotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje jeszcze raz :). Wasze zdjątka też były fajne.*śmieje się szyderczo*
Prawde mówiąc - nie mam szczęscia w konkursach :) Nareszcie coś mi się udało ;). Google twój przyjaciel :DDD.

BTW: Ciekawe czy będe brany pod uwagę podczas konkursu mikołajkowego :?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować