Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_2

Gothic 1, Gothic 2 i Gothic 3 -pierwsze wrażenie

48 postów w tym temacie

Pierwsze wrażenie z G1: (u wuja) wuja: -chcesz, to ci pożyczę.
ja: -nie, te klimaty mnie nie ciągną
(po roku, jak dali w CDA) ja: -j****a pochodnia, jak ją ****** podnieść?!?!?!
(po 45 min. walenia we wszystkie przyciski klawiatury, telefon do ww. wuja) ja: - jak w to sie gra
wuja: -<tłumaczy>
....i miesiąc bez nauki :D
Pierwsze wrażenie z GII: fabuła bardziej oklepana, ale nadal urywa głowę!
Pierwsze wrażenie z GIII: coś inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1 - Hm... jak się zmienia bronie.... :)
Gothic 2 - Ale wciąga....
Noc Kruka - Yeah! więcej łażenia, większa wyspa = więcej możliwości
Gothic 3 - Czas na upgrade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 12:40, Piciambeer napisał:

Pierwsze wrażenie z G1: (u
wuja) wuja: -chcesz, to ci pożyczę.

ja: -nie, te klimaty mnie nie ciągną
(po roku,
jak dali w CDA) ja: -j****a pochodnia, jak ją ****** podnieść?!?!?!
(po 45 min. walenia we wszystkie przyciski klawiatury, telefon do ww. wuja) ja: - jak w to
sie gra

wuja: -<tłumaczy>
....i miesiąc bez nauki :D
Pierwsze wrażenie z GII: fabuła bardziej oklepana, ale nadal urywa głowę!
Pierwsze wrażenie z GIII: coś inna...


Dokładnie takie same wrażenia jak u mnie! Gothica 1 zainstalowałem 3 razy zanim zacząłem grać! I ta pochodnia naprawdę zapada w pamięć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 14:02, szymonsen napisał:

> Pierwsze wrażenie z G1:
(u
> wuja) wuja: -chcesz, to ci pożyczę.
>

> ja: -nie, te klimaty mnie nie ciągną
> (po
roku,
> jak dali w CDA) ja: -j****a pochodnia, jak ją ****** podnieść?!?!?!
> (po 45 min. walenia we wszystkie przyciski klawiatury, telefon do ww. wuja) ja: - jak
w to
> sie gra
>

> wuja: -<tłumaczy>
> ....i miesiąc bez nauki :D
> Pierwsze wrażenie z GII: fabuła bardziej oklepana, ale nadal urywa głowę!
> Pierwsze wrażenie z GIII: coś inna...

Dokładnie takie same wrażenia jak u mnie! Gothica 1 zainstalowałem 3 razy zanim zacząłem grać!
I ta pochodnia naprawdę zapada w pamięć... :)


Jak to sobie przypominam, to nie mogę uwierzyć, że ta klawiatura za 20zł do dziś działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1: Wow, będdzie fajnie... yyy... a czemu nie mogę podnieść tego jabłka? A ten chrząszcz to walę z pięści i nie ginie! Co to do ch****y? A... no przceiż. ctr + lpm.
Gothic 2: No... wreszcie nie muszę masakrować lpm. A czemu gra chodzi jak ślimak? (po 15 minutach grania wyłączyłem, ponownie zainstalowałem 3 miesiące później)
Gothic 2 NK: No i gitara, nowe postacie, itemy... miodek!
Gorhic 3: <szum zmęczonego twardziela i nagrzany komp> <po 3 minutach> O! wreszcie się wczytało... Fu jaki brzydki ten Gorn! A potem nie mogłem się przyzwyczaić do postaci. I jakoś dobiłem w końcu do tego 58 lvla i bye bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G1 - O nowy Play wyszedł i z jakimś "gothikiem" oblukam gierkę.....O ja pie****e
G2 - Wreszcie MAM!!!!(po 2 latach od premiery) Kosmos!
Noc kruka - no nieźle nieźle, ale jakie trudne to ..... (lekkie rozczarowanie)
G3-$#$@@#! gothicka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1: No fajnie, to teraz pójdę do starego obozu. (Po kilku minutach) jaki głupi wilk! On mnie nigdy nie przestanie gonić. (po kolejnych kilku minutach) Jak się schodzi po drabinie?
Gothic 2 (od razu z NK): No nareszcie. Sterowanie lepsze niż w jedynce, grafa też, fabuła nadal dobra choć w jedynce była lepsza. No i coś szybko przeszedłem.
Gothic 3: Eee... no powiedzmy że gothic. (Po odbiciu kilku miast) Czy tą grę nadal robili chłopaki z piranii? (Po przybyciu do Nordmaru) kiedyś tu wrócę, z lepszym kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1: Jak w to się gra (po godzienie) opracowałem klawisze (po 2 godz.) Przyjęty do starego obozu.
Gohic 2: No ciekawe... Tylko jak zacząć? Nie Goblin! (Zwiałem do wieży. Nie grałem 2 dni)
Gothic 3: Ale grafa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2007 o 17:04, Piciambeer napisał:

Jak to sobie przypominam, to nie mogę uwierzyć, że ta klawiatura za 20zł do dziś działa:D


Ludzie ucinajcie te cytaty
Gothic 1 głowienie sie z kuplami jak podnieśc ten miecz z pod tego drzewa ;]
Gothic 2 ja pierdziele ale to duże
Gothic NK o kurcze tam są piraci i pustynia zajefajnie ;-?
Gothic 3 <spada z krzesła> ale grafa

P.S znów zaczołem grac w 1 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1 - To było w wakacje, odpaliłem i zostałem uderzony potężnym Gothicowym klimatem. "Najlepsza gra w jaką grałem" - myślałem. Za pierwszym razem siedziełem przy kompie 12 godzin, zrobiłem przerwę na spanie i
kolejne 12 godzin.
Gothic 2 - Super, jeszcze lepsze od jedynki i znowu potężny (chociaż trochę inny) klimat.
Noc Kruka - Rewelacja. Jeszcze większy świat i nowe questy !!
Gothic 3 - Jeszcze nie grałem.

Gdy teraz patrzę na Gothica 1 i 2 z dystansu to nie powiem na 100% który jest lepszy. Jeden ma to czego drugi nie ma. Kocham oba !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku kiedy pierwszy raz zainstalowałem Gothic I powiedziałem sobie że nie bede grał w tą gre bo mi sie nie podoba ale szybko zmieniłem zdanie kiedy zobaczyłem u mojego kolegi jaka ta gra jest naprawde. Gothic I przeszedłem już 3 razy.
Gothic II- Bardzo długo musiałem czekać żeby zagrać w drugą cześc tej gry bo na poprzednim kompie mi nie chodziła aler gdy kupiłem sobie nowego kompa to pierwszą grą jaką zainstalowałem był właśnie Gothic II bardzo fajna gra polecam wszystkim
Gothic III - Jeszcze nie grałem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic I - fajne, dobry pomysł, ale mały świat i bardzo prosta.
Gothic II - co do k%@$> nędzy znowu jakiś słabiak. Ale z grafiką i światem gry jest lepiej. Poziom trudności średni (najtrudniejsze było dostać do górnego miasta).
Gothic III - jak mi dacie kasę na upgrade''a sprzętu to pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G1 - kupiłem w ekstra klasyce. Odpalam wszystko piękne, fajna animacje no i gram... podchodzę do miecza i.... Jak to kuzwa podnieść??'';P Eh ... 2 godziny później yea mam miecz, ale jak nim walczy... 1 godzina YEA zabiłem ścierwojada co za sukces!;) i to mi się włśnie podobało niezbadanie tej gry;) ofc później było coraz lepiej:)

G2 (od razu z NK) - Znowu Xardas.... o jezu czemu znowu on OMG! Plis weście go.. Nie znów mam być bohaterem. O kurde jakie to wielkie.

G3- Grafika jak z bajki. Pierwsza godzina gry cudowna;)... Millten wyglądający jak pazura xD... czarny gorn tego nie przeżyłem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G1: jak podnieść cokolwiek? jak wyciągnąć broń?jak walczyć? ale o co chodzi?
G2: ale suchar czemu jestem taki chudy, owca? co to za polna bestia AJJJJ(śmierć)
G3: PO 12 MINUTACH ładowania PUFFF GRA się wyłączyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic I- Holera pewnie mam błąd i nie mogę podnieść przedmiotu,po 5 minutach o kurde podniosłem przedmiot ale jak ja to zrobiłem??
Gothic II-Proste sterowanie, spox gra, ale lepsza jedynka chociaż jej jeszcze nie skończyłem:)
Gothic III-Za słaby komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować