Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

One Piece - Temat ogólny

792 postów w tym temacie

hmmm... ten gość rzeczywiście się zachowuje jak Brook :D ale jakoś nie wygląda jak on, może dlatego sie tak zachowuje, ze ma jego cień albo coś w ten deseń...
w kazdym razie OP ciekawy jak zwykle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie muszę stwierdzić, ze wizerunek Gecko Morii mnie zawiódł :/ Wyglada jak połączenie Buggyego i nietoperza... Ciekaw jestem cóż to za Zombi powstanie z cienia Luffyego?

O bym zapomniał. Czy to nie jest dziwne, że wszyscy POZA Brookiem po utracie cienia są jakby martwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 13:32, Alamut napisał:

O bym zapomniał. Czy to nie jest dziwne, że wszyscy POZA Brookiem po utracie cienia są jakby
martwi?


tracą przytomność i są wyrzucani do morza - mówi o tym Brook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:02, JaMES` napisał:

tracą przytomność i są wyrzucani do morza - mówi o tym Brook


A, przepraszam nie doczytałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ten OZ robi wrażenie, prawdziwy olbrzym, tylko te rogi lekko dziwne, przypomina przez to Taurena z WoWa ;)
Ciekawie zapowiada się również ta konfrontacją między Brookiem (Hanuatą) i jego cieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 09:11, Alamut napisał:

Ciekawie zapowiada się również ta konfrontacją między Brookiem (Hanuatą) i jego cieniem.

Cóż Brook ma ostatecznie tajną broń - SÓL, ale faktycznie walka będzie na pewno niczego sobie, może nawet lepsza od tej którą mieli Zoro i Kaku, ostatecznie Brook wygląda na naprawdę potężnego szermierza.
Jeśli chodzi o Luffiego to cień naszego gumowy człowieka albo się zbuntuje przeciwko Morii (a mając takie ciało urządzi naprawdę nieziemskiego pogromu, albo też dojdzie do jakiejś nielichej konfrontacji między tym ciałem a Mugiwarsami że o reszcie załogi Morii nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:03, JaMES` napisał:

ja mysle, ze glupota luffiego bedzie najwieksza slaboscia jego cienia :D


Tego nie byłbym zupełnie pewny. Pamiętaj, że zombiaki zachowują większość własnej pierwotnej osobowości, a przejmuja głównie umiejetności walki, z drugiej jednak strony jak pokazuje nam to cienie juz zaabsorbowane cechy osobowosci są mocno obecne (chyba namieszałem z tą cienistą teorią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 11:41, Alamut napisał:

Tego nie byłbym zupełnie pewny.

Z tego co się orientuję to jest trochę tak jakby wsadzić gościa do ciała zombiaka i urządzić mu atak amnezji. Zdolności , talenty i co silniejsze cechy charakteru czy odruchy będzie miał nadal, ale będzie posłuszny Morii. Taki... gość po praniu mózgu. Dobrze to widać na podstawie tego zombiaka który ma zdolności i podejście do kobiet Sanjiego. Bronił Nami ot po prostu bo było kobietą, ale Usoppem Chopperem się ani trochę nie przejmował.
Tak to przynajmniej ja widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 12:25, Hubi Koshi napisał:

Tak to przynajmniej ja widzę.


Tak, ujałeś to o wiele bardziej przejrzysciej niż ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy chapter genialny, Oz obudził się, a osobowość Luffyego okazała się najprawdopodobniej dominująca, ciekawe czy sie zbuntuje :D Może dojść w końcu nawet do pojedynku "kto jest prawdziwym Luffy" - nyłoby fajnie ;) Końcówka też niezła, a zakończenie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 18:46, Alamut napisał:

Nowy chapter genialny, Oz obudził się, a osobowość Luffyego okazała się najprawdopodobniej
dominująca, ciekawe czy sie zbuntuje :D Może dojść w końcu nawet do pojedynku "kto jest prawdziwym
Luffy" - nyłoby fajnie ;) Końcówka też niezła, a zakończenie super.


A według mnie nie dowiedzieliśmy się w tym rozdziale kompletnie niczego. Prawda, Nami została abducted przez niewidzialnego stalkera :), Oz chce mięsa... i nic ponadto.
Mam takie wrażenie, że to jeden z nudniejszych rozdziałów tego arc''u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Latniak - twoj avatar to młody Alucard?

a co do OP to Oz się obudził i IMO bedzie tak jak mowilem, najslabszym jego punktem bedzie glupota Luffiego pewnie, ael zobaczymy
w sumie to rzeczywiscie sie nic nie dzialo, ale w OP to cisza przed burza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 08:34, JaMES` napisał:

@Latniak - twoj avatar to młody Alucard?


Nie młody Alucard, tylko Girlycard (jak go fani nazywają).
Młody Alucard to był w rozdziałach gdzie pokazywana była jego przeszłość (Vlad ;p). Tamten młody Alucard i Girlycard (który jest tylko formą alucarda, a ta nie ma dla niego znaczenia ;p) to całkowicie różne postacie ;)

Tak mi się ten "uśmieszek" spodobał że aż sobie awatarka zrobiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 12:16, Latniak napisał:

Nie młody Alucard, tylko Girlycard (jak go fani nazywają).
Młody Alucard to był w rozdziałach gdzie pokazywana była jego przeszłość (Vlad ;p). Tamten
młody Alucard i Girlycard (który jest tylko formą alucarda, a ta nie ma dla niego znaczenia
;p) to całkowicie różne postacie ;)

Tak mi się ten "uśmieszek" spodobał że aż sobie awatarka zrobiłem :)


tamtego Alu nie nazwałbym młodym :P tylko jego orginalną formą
a Girlycard wygląda swoją drogą zajefajnie, w kazdym razie wiedzialem o co mi chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 16:52, JaMES` napisał:

tamtego Alu nie nazwałbym młodym :P tylko jego orginalną formą


Tego dzieciaka co go gwałcili, a potem włóczyli przez środek miasta ? Nie powiedziałbym ;p

Ale Girlycard spodobał mi się już od momentu gdy go w The Dawn zobaczyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że jest tak jak mówiłem. Oz to najzwyczajniej Luffy z amnezją, ewentualnie wypadkowa dawnej osobowości Oza połączonej z Luffym. Hmm trochę niewygodnie mu będzie walczyć, techniki które doskonale się sprawdzały dla Luffiego Ozowi będą najzupełniej nieprzydatne. Genialny był sposób w jaki Usopp obudził nasze trzy śpiące świnki XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 11:39, Hubi Koshi napisał:

Genialny był sposób w jaki Usopp obudził nasze trzy śpiące świnki XD.


Tak z tym sie z zupełnościa zgodzę - salwa śmiechu dla trzech beznadziejnych świrów :D Ciekawa jest też historia pierwszej wizyty Brooka na Thriller Parku. Czy to może byc ich słabość - Ryba?!? A tu lol - sól :D nie będzie nagrody za inteligencję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować