Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

One Piece - Temat ogólny

792 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2009 o 20:58, Ledoke napisał:

Albo zacznie mieć przywidzenia w stylu: Nami z owłosionymi nogami albo [nieeee nie każcie
mi więcej wymyślać]... w każdym razie strach się bać co Odzie do głowy przyjdzie, zwłaszcza
że ostatnimi czasy Sanji robi za comedic relief xD

Ano niestety ktoś cięgi musi zbierać... ale i tak największy hardcore to był z tym jego listem gończym... Rany tutaj to Oda mnie całkiem zagiął, kto by pomyślał że ktoś z taką twarzą naprawdę istnieje XD No ale ale najgorzej się chyba los z Chopperem obszedł 50 Beri XD Nie nooo mogli dać chociaż z 1000 albo 10000 z racji że to maskotka Mugiwarsów. Co do Sanjiego to nie zdziwię się jeśli po odejściu z tyj wyspy będzie musiał spędzić tydzień, albo dwa w łóżku żeby się z traumy wyleczyć. A jak jeszcze się dowie gdzie Luffy poleciał... o rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w takiej sytuacji sie Luffyego nie spodzieqwalem
nie wiem jak on przezyje, czy dzieki swojemu haki, czy Bon Clay jakos go uratuje dajac mu odtrutke, ale Oda znow zaaserwowal hardkorowa sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 18:52, JaMES` napisał:

nie wiem jak on przezyje, czy dzieki swojemu haki, czy Bon Clay jakos go uratuje dajac
mu odtrutke, ale Oda znow zaaserwowal hardkorowa sytuacje

Odtrutka nie jest złym pomysłem, ale ja odnoszę wrażenie że Luffy albo ozdrowieje dzięki swojemu INSANELY potężnemu organizmowi, albo Bon-chan przywiezie mu sporo mięsa, mięso w przypadku Luffiego leczy nawet bycie przebitym na wylot (Crocodile) i dziury (pierwsza walka z Lucci w formie kotka) trucizna to pikuś dla Luffiego XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 20:48, Hubi Koshi napisał:

Odtrutka nie jest złym pomysłem, ale ja odnoszę wrażenie że Luffy albo ozdrowieje dzięki
swojemu INSANELY potężnemu organizmowi, albo Bon-chan przywiezie mu sporo mięsa, mięso
w przypadku Luffiego leczy nawet bycie przebitym na wylot (Crocodile) i dziury (pierwsza
walka z Lucci w formie kotka) trucizna to pikuś dla Luffiego XD


No nie wiem, on wygląda lekko jakby miał się rozpuścić. Wiecie jak się pożywiają pająki: wstrzykują truciznę, która trawi ofiarą, a potem ja pożerają, a Luffy z wyglądu przypomina właśnie taka ofiarą ptasznika czy tarantuli... Ale mimo to jestem ciekaw co Bon-chan wymyśli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 22:53, Alamut napisał:

No nie wiem, on wygląda lekko jakby miał się rozpuścić. Wiecie jak się pożywiają pająki:
wstrzykują truciznę, która trawi ofiarą, a potem ja pożerają, a Luffy z wyglądu przypomina
właśnie taka ofiarą ptasznika czy tarantuli... Ale mimo to jestem ciekaw co Bon-chan
wymyśli ^^

Tyle powiem, NIGDY nie nie doceniaj Will of D. masa frajerów się już na tym ostro przejechała :-] Ale rację muszę ci przyznać Luffy wygląda naprawdę paskudnie, jak jeszcze nigdy przedtem, całą sprawę pogorszyła jego siła woli, którą pchał swoje ciało do walki i zatruwał je jeszcze bardziej. Jestem jednak niemal pewien że Bon-Chan dorwie odtrutkę, jeśli chce ratować Luffiego to Musi ją zdobyć i sam o tym dobrze wie. W sumie nie oskarżam go o tchórzostwo w pełni rozumiem jak musiał być przerażony przez Magellana, ale teraz Bon-chan zrobił się Jeszcze Epiczniejszy ^^ GO BON-CHAN OKAMA NEVER DIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co więcej - Bon-chan pokonal Hannyabala, co jest interesujace skoro ten byl viece-szefem
mysle ze Magellana pokona sam Ace, po uwolnieniu, bo w walce Posion vs Fire ogień jest zwyciezca
szkoda ze Bon-chan rqaczej do druzyny nie diolaczy,m bo Strwhatsi maja juz Sanjiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 12:12, JaMES` napisał:

Co więcej - Bon-chan pokonal Hannyabala, co jest interesujace skoro ten byl viece-szefem
mysle ze Magellana pokona sam Ace, po uwolnieniu, bo w walce Posion vs Fire ogień jest
zwyciezca

Prawie na bank, swoją drogą Magellan to raczej paramecia-type no nie ?? Jest czymś w stylu truciznowego Mr. 3.

Dnia 14.03.2009 o 12:12, JaMES` napisał:

szkoda ze Bon-chan rqaczej do druzyny nie diolaczy,m bo Strwhatsi maja juz Sanjiego

Nom to by było jak ogień i woda w jednej załodze XD Jeśli mam być szczery to sądzę że następnym członkiem załogi będzie Mermen albo Mermaid. Nawet mi po głowie chodziło czy Caimie-chan nie dołączy, ale to chyba raczej mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 12:36, Hubi Koshi napisał:

Prawie na bank, swoją drogą Magellan to raczej paramecia-type no nie ?? Jest czymś w
stylu truciznowego Mr. 3.


nom, Paramecia, ale walka z nim bedzie hardkorowa - w ogole gosc wyglada jak nazista z jakiegos obozu zaglady i jeszcze ten Devil Fruit jego...

Dnia 14.03.2009 o 12:36, Hubi Koshi napisał:

Nom to by było jak ogień i woda w jednej załodze XD Jeśli mam być szczery to sądzę że
następnym członkiem załogi będzie Mermen albo Mermaid. Nawet mi po głowie chodziło czy
Caimie-chan nie dołączy, ale to chyba raczej mało prawdopodobne.


raczej watpie - Camie nie ma czego wniesc do druzyny, ale marzy mi sie zeby Luffy stworzykl swoj oddzial Baroque workers :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 15:30, JaMES` napisał:

nom, Paramecia, ale walka z nim bedzie hardkorowa - w ogole gosc wyglada jak nazista
z jakiegos obozu zaglady i jeszcze ten Devil Fruit jego...

Nom lekko z niego jakiś obersturmbandführer ^^ Ogólnie to to całe Impel Down przypomina mocno połączenie obozu koncentracyjnego z elementami piekła Dantego ( nazwy poziomów zgadzają się mniej lub bardziej z kręgami piekła, przez które przechodzi poeta), a wszyscy ważniejsi oficerowie przypominają jakieś diabły.

Dnia 14.03.2009 o 15:30, JaMES` napisał:

raczej watpie - Camie nie ma czego wniesc do druzyny, ale marzy mi sie zeby Luffy stworzykl
swoj oddzial Baroque workers :D

Nie jesteś jedynym ^^ Mielibśmy przy okazji wreszcie trzecia... ekhem... kobiecą postać w załodze xD Ale jest jeszcze jedna możliwość co do tego gdzie ta banda wynaturzeń trafi: Buggy Pirates xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wadafak is goin'' on?!
Luffy wymiotl wilki swoim haki, czy to ten nowy figurant? :D
w kazdym razie chapter mistrzowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 03:04, JaMES` napisał:

wadafak is goin'' on?!
Luffy wymiotl wilki swoim haki, czy to ten nowy figurant? :D
w kazdym razie chapter mistrzowski


Stawiam na haki. A ten nowy - kurczę, jeśli to jest Iwa-san to to najbardziej dziwaczna, a przy tym niemonstrualna postać jaka zaserwował nam Oda od dawna xD Opening z alpacatankiem też wymiata ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG!!!! Nowy Chapter niszczy na całej linii xD

Spoiler

Już sam wstęp z wykorzystaniem Nami jako seksualnej przynęty powala! :D

Teraz nie mam wątpliwości, dlaczego WG zamknęło tego świra i wyrzuciło klucz - Iwankof to najbardziej chora postać od dawna xD No i też wróg polityczny - skoro zamienia "porządnych" władców we władców homogenizowanych to nie am się co dziwić, że go ścigają, a jego power jest też całkiem ostry...

Teraz tylko pytanie co będzie z Luffym i egzekucja Ace''a? Skoro ma siedzieć w tej sali tor... przepraszam izolatce medycznej jeszcze dwa dni to kto zniszczy Impel Down?

Btw: czy nie wydaje się wam, że ta "kicia" (omg co za słownictwo xD) w którą Iwa zamienił tego księcia nie przypomina mocno Nami? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina, ale wszystkie kobiece postaci w OP sa podobne, roznia sie tylko fryzurami, a mimo to wszytskie sa piekne :D

co do mocy Iwy - ja sie boje zapyatc nawet jaka ona jest, ale jest potezna
ciekaw jestem co sie dzieje Luffy''emu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> Btw: czy nie wydaje się wam, że ta "kicia" (omg co za słownictwo xD) w którą Iwa zamienił

Dnia 27.03.2009 o 10:32, Alamut napisał:

tego księcia nie przypomina mocno Nami? -.-


Nom, a na stronie 6-7 można zobaczyć Margaret i Miss Doublefinger, ciekawe czy to zamierzone działanie czy po prostu Odzie się pomysły na kobiece postacie skończyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem spoiler nowego czaptera

Spoiler

The recovery will take about six hours. As a side effect, Luffy becomes a girl and in Domino''s clothes saves Ace (or goes to save Ace, I guess)

O Shi- tyle mam do powiedzenia, dawno nie widziałem czegoś tak oczywistego/przewidywalnego/banalnego :D

20090331164915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 16:55, Ledoke napisał:

Właśnie przeczytałem spoiler nowego czaptera

Spoiler

The recovery will take about six hours.
As a side effect, Luffy becomes a girl and in Domino''s clothes saves Ace (or goes to
save Ace, I guess)

O Shi- tyle mam do powiedzenia, dawno nie widziałem czegoś tak
oczywistego/przewidywalnego/banalnego :D

Trochę chyba za wcześnie na spoilery nowego chaptera, ale jeśli to się okaże prawdą... jak Boga Kocham chyba postawię Odzie kapliczkę w pokoju i zacznę się do niego regularnie modlić XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 17:04, Hubi Koshi napisał:

Trochę chyba za wcześnie na spoilery nowego chaptera, ale jeśli to się okaże prawdą...
jak Boga Kocham chyba postawię Odzie kapliczkę w pokoju i zacznę się do niego regularnie
modlić XD

Tak, do Ody się będziemy za dnia modlić a o Luffy''m po nocach śnić xD Luffy jest bardzo kreatywny więc na pewno zaraz wymyśli jakieś bojowe zastosowanie dla swoich nowo nabytych piersi ;) kurde w tej formie Gear 3rd będzie na pewno bardziej widowiskowo wyglądał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 17:28, Ledoke napisał:

Tak, do Ody się będziemy za dnia modlić a o Luffy''m po nocach śnić xD Luffy jest bardzo
kreatywny więc na pewno zaraz wymyśli jakieś bojowe zastosowanie dla swoich nowo nabytych
piersi ;) kurde w tej formie Gear 3rd będzie na pewno bardziej widowiskowo wyglądał xD

Nie o Luffym tylko o Luffi XD Heh szperałem chwilę, ale nie mogłem znaleźć świetnego arta którego kiedyś widziałem, było na nim pokazane jak Luffy zrobił sobie piersi żeby namówić Sanjiego do dania mu więcej jedzenia XD Heh Taaa z Gear Third to będzie normalnie Marshmallow Hell of DOOM
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/MarshmallowHell
A zamiast tamtego To
http://dichana.deviantart.com/art/Zoro-s-Worst-Nightmare-22263845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Luffy jest bardzo

Dnia 31.03.2009 o 17:28, Ledoke napisał:

kreatywny więc na pewno zaraz wymyśli jakieś bojowe zastosowanie dla swoich nowo nabytych
piersi ;) kurde w tej formie Gear 3rd będzie na pewno bardziej widowiskowo wyglądał xD


Gomu gomu no boobs bazooka ?

W ogóle to pomysł z Luffią bardzo mi się podoba, czekam co z tego wyniknie xD Chciałbym zobaczyć rekacje Sanjiego i Boa''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 17:04, Hubi Koshi napisał:

Trochę chyba za wcześnie na spoilery nowego chaptera, ale jeśli to się okaże prawdą...
jak Boga Kocham chyba postawię Odzie kapliczkę w pokoju i zacznę się do niego regularnie
modlić XD

Spoilery sa juz z wszystkich mang SJ, ale ten akurat to Apirl Fool''s Joke :D swietny, ale zart

Spoiler

za to w rzeczywistosci, okazuje sie ze iwa zabiera Luffyemu 10 lat z jego zycia by ten wyzdrowial, cow iecej jej/jego owoc to kontrola hormonow/genow
no i oczywiscie luffy nas po raz kolejny zaskakuje, bo caly dzien nie minal a on juz wrocil do zdrowia :D:D

jedziemy dalej - jest level 6 (obecna lokacja luffyego i bon-chana to lvl 5.5, na ktorym znajduje sie straznik wiezienia moca dorownujacy magellanowi, tyle ze zamknieto go poniewaz mordowal swoich wiezniow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować