Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

One Piece - Temat ogólny

792 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2009 o 19:14, Jimmi napisał:

Ciekaw jestem czy to akcja Marines, czy to całkiem nowa persona, czegos takiego sie nie
spodziewalem

Nową personą bym go nie nazwał, przecież pojawił się na początku ataku na Marineford i potem był jeszcze wspominany raz czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 19:20, Hubi_Koshi napisał:

Nową personą bym go nie nazwał, przecież pojawił się na początku ataku na Marineford
i potem był jeszcze wspominany raz czy dwa.


byla gdzies pokazana jego twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 21:14, Hubi_Koshi napisał:

http://media.onemanga.com/mangas/00000002/000203552/12-13.jpg
Prawy pasek, ostatni po lewej "Vortex Spider Squardo"


ah, rzeczywiscie... to przeciez ten typo http://media.onemanga.com/mangas/00000002/000240652/15.jpg jakos czytalem w pospiechu i nie skojarzylem kolejnych kadrow z przejecia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeej! Już prawie jestem na czasie z anime :D i zastanawiam się, czy warto oglądać kinówki/specjale?...
[spoiler dla tych co jeszcze nie dotarli do tego momentu - just in case :P]

Spoiler

I tak wogle to - ała :/ Dostało się mugiwarsom od "pacyfistów" :| Admirał jak-mu-tam-było-bo-już-zapomniałem tysz ładnie zaszalał :|

Załoga Luffyego będzie musiała dostać sporego power upa żeby sobie dawać radę (a może już dostała? nie wiem - ja nie na czasie jestem... :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA, SPOILERY NAJNOWSZEGO CHAPTERA
Whoa...

Spoiler

Whitebeard był niesamowity od samego początku, ale to co teraz zrobił... za to właśnie kocham One Piece, Oda wyskakuje z krzaków, łapie cie za serce i wyciska z niego łzy... No i reakcja Crocodile''a... of all people... Crocodile był zwyczajnie zdegustowany tym że Whitebeard mógł sprzedać swoje dzieci w zamian za Ace''a. A następny chapter (za dwa tygodnie T_T) to będzie czysta masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luffy jednak ma fuksa... Największa laska uniwersum OP na niego poleciała... Tylko ciekawe ile zajmie mu wydedukowanie tego :|

Spoiler

Marzenia Hammcock :D o całowaniu się z Luffym = rotfl! Tak samo jak taniec Frankyego w zespole z tym dzieciakiem, dziaduniem i psem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mi ostatnio w OP przeszkadza??
Brak Luffy''ego - tak sobie myslalem nad ostatnimi chapterami i prawie wcale go tam nie bylo, to wszystko go przeroslo, stalo sie tak epickie, ze ciezko tam go upchnac zeby mogl cokolwiek zrobic
jak widac po ostatnich akacjach, zwyciestwo nad Morią, czy Crocodilem musialo miec w sobie wiele z farta i pracy zespolowej, bez ktorej nie byloby to mozliwe; Shichibukai sami w sobie dla samego Luffy''ego to smiertelni przeciwnicy i dlugo mu zajmie dorownanie im
w tej calej historii brakuje mi jeszcze rayleigha, albo przynajmniej jakiejs informacji co sie z nim stalo

poza tym ciezko mi sobie wyobrazic jaki potezniejszy od tego watek dalej moze Oda poprowadzic, chyba ze konkluzja obecnej historii bedzie tak potezna ze zmieni cala postac rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku chaptera myślałem "to już nie bitwa tylko rzeź, szkoda", ale końcówka... Luffy i admirałowie... jak zrobią z tego już anime, a anime przerobią na amv z dobrą muzą... hm... będzie miło ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A chapter 0... Żeby w połowie mangi wprowadzać kompletnie nowy watek? Oda nie przestanie zaskakiwac :D
a ten Golden leo z kołem w głwoie przywodzi mi na myśl Snorriego z Sagi o Felixie i gotreku, który ma powbijane gwoździe w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 21:20, Jimmi napisał:

A chapter 0... Żeby w połowie mangi wprowadzać kompletnie nowy watek? Oda nie przestanie
zaskakiwac :D
a ten Golden leo z kołem w głwoie przywodzi mi na myśl Snorriego z Sagi o Felixie i gotreku,
który ma powbijane gwoździe w głowie :D


W chapterze 0 podobają mi się dwie rzeczy:

1. http://read.homeunix.com/onlinereading/?image=One%20Piece/One%20Piece%20cSW%20000/03.jpg&server=nas.html

2. To że ukazano tyle postaci z universum OP, które są ważne dal fabuły w ich wczesnych latach ^^ Najzabawniej wyglądają młodzi Moria i Mihawk :)

Ciekawe czy ten "plan" zmieni kurs dzisiejszej wojny? A poza tym... Czy jedynym, który w ciągu ostatniego dwudziestolecia uciekł z Imel Down nie miał być czasem Tiger Shark? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 22:43, Alamut napisał:

Ciekawe czy ten "plan" zmieni kurs dzisiejszej wojny? A poza tym... Czy jedynym, który
w ciągu ostatniego dwudziestolecia uciekł z Imel Down nie miał być czasem Tiger Shark?
-.-

Nene Fisher Tiger the Adventurer był jedynym ziomem który przeciwstawił się Tenryuubito (zanim przyjechali Mugiwarsi i skopali tyłki trójce XD) Co do postaci to Moria w sumie całkiem fajnie wygląda, tak... punkowo XD I jest dużo szczuplejszy co dodaje do fajności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 22:53, Hubi_Koshi napisał:

Nene Fisher Tiger the Adventurer był jedynym ziomem który przeciwstawił się Tenryuubito
(zanim przyjechali Mugiwarsi i skopali tyłki trójce XD)

A racja... Dopiero teraz sobie przypomniałem, że tam było "flying pirate" Shiki. Pomieszało mi sie z Tigerem, bo w moim szalonym umyśle utożsamiłem powstanie niewolników z ucieczką z Impel Down. Starzeje się xD
>Co do postaci to Moria w sumie

Dnia 26.11.2009 o 22:53, Hubi_Koshi napisał:

całkiem fajnie wygląda, tak... punkowo XD I jest dużo szczuplejszy co dodaje do fajności

Yhy ^^ No i jeszcze to jest fajne w chapterze 0, że nareszcie widzimy jaka flagę miał Roger :) Zakładając, że ta wąsata czacha na jego kapeluszu to też jego jolly roger...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 22:43, Alamut napisał:

Ciekawe czy ten "plan" zmieni kurs dzisiejszej wojny?


Wydaje mi się, że Shiki jako taki p[ojawi się tylko w filmie Strong World i po tym zniknie
wszytsko zalezy od tego czy film bedzie kanoniczny, czy też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 15:37, Jimmi napisał:

> Ciekawe czy ten "plan" zmieni kurs dzisiejszej wojny?

Wydaje mi się, że Shiki jako taki p[ojawi się tylko w filmie Strong World i po tym zniknie
wszytsko zalezy od tego czy film bedzie kanoniczny, czy też nie


Hmmm skoro Oda napisał scenariusz, ba tworzy do tego mangę, to już tworzy kanon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 20:40, Sand_Wraith napisał:

Hmmm skoro Oda napisał scenariusz, ba tworzy do tego mangę, to już tworzy kanon.


kanoniczne to to bedzie jeżeli w mandze pojawia sie do tego odniesienia w przyszlosci

to że Shiki byl wspomniany wczesniej i pokazano jego "historie" nie znaczy, ze film bedzie kanoniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować